vybavení psí lékarničky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Akutol Vet spray 60ml

Akutol Vet Spray je vhodný k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění, zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek dolních končetin. Sprej je transparentní, prodyšný a vodě odolný,
4,65 € 3,86 €

Avejodin Vet spray 50ml

Avejodin Vet Spray je dezinfekční a antiseptický přípravek, který slouží: k dezinfekci povrchu kůže při ošetření drobných povrchových poranění; k dezinfekci kůže před aplikací injekcí; k přípravě operačního pole.
4,65 € 3,86 €

Botička Ochranná Buster Walkaboot

Ochranná botička BUSTER Walkaboot krásně přiléhá, má velmi pevnou gumovou podrážku, která poskytuje vynikající podporu a izolaci. Nový typ botiček pro psy i kočky, zajišťující účinnou ochranu poraněných tlapek. Bota zapíná se na popruh suchého zipu. Botička je k dostání v několika velikostech.
Od 23,60 €

Botička Ochranná Gumová Se Zpevněn.Šlapkou

Ochranná botička pro psa se zpevněnou šlakou může být také použita jako ochrana obvazů při poranění tlapky. Vynikající jako ochrana proti posypové soli.
Od 12,33 €

Dermazyme Melivet mast pro psy a kocky 60g

Dermazyme Melivet Mast s medem a esenciálními oleji zjemňuje kůži a chrání ji před dehydratací. Obsahuje med s vysokým obsahem enzymů a nízkým pH. Nízké pH vytváří léčivé prostředí. Přírodní esenciální oleje stimulují obnovení poškozené kůže a posilují dezinfekční aktivity.
21,21 € 17,53 €

Klešte na klíštata plast zelené KAR 1ks

Výborně a s citem řeší mechanické odstranění klíšťat už přichycených na zvířeti. Princip krokodýlka.
0,87 € 0,74 €

Obinadlo Elast. Copoly 10Cm X 4,6M

Pro obvaz poraněné končetiny. Pod obvaz je nutné podložit vatovou nebo gázovou vložku. Obvaz částečně chrání také před vlhkostí. Výborně drží.
Od 3,31 €

Obinadlo elast. CoPoly 2,5cm x 4,6m cervená

Instrumentárium A Zdravotnický Materiál
1,52 € 1,24 €

Obinadlo Elast. Copoly 5Cm X 4,6M

Pro obvaz poraněné končetiny. Pod obvaz je nutné podložit vatovou nebo gázovou vložku. Obvaz částečně chrání také před vlhkostí. Výborně drží.
Od 1,93 €

Obinadlo elast. CoPoly 7,5cm x 4,6m cervená

Pružný mírně stahující obvaz s voděodpudivými vlastnosti. Obvaz používejte spolu s gázovou nebo vatovoo vložkou.
3,40 € 2,81 €

PREDATOR IXO Protector sada na odstanování klíštat

Pinzeta na odstraňování klíštěte a desinfekce s chladícím efektem. Souprava k bezpečnému odstranění klíštěte.
6,99 € 5,80 €

Oblecek ochranný Body Dog BUSTER 25 - 75cm

Ochranný obleček je ideálním řešením pro pacienty zotavující se po operacích nebo po menších zraněních a také jako ochrana postižených míst před intenzivním lízáním a okusováním ran. Vyrobeno z bavlny a elastanu. Zdvojený břišní díl - možnost vložení absorbčních podušek (vložek) při hárání, inkontinenci a mokvání ran. Velikost se udává v cm (měřeno od krku po ocas).
Od 23,97 €

Avejodin Vet A.U.V. Spray 50 Ml

Avejodin Vet Spray je dezinfekční a antiseptický přípravek, který slouží: k dezinfekci povrchu kůže při ošetření drobných povrchových poranění; k dezinfekci kůže před aplikací injekcí; k přípravě operačního pole.
5,20 € 3,63 €

Beaphar Reisfit Proti Cestovním Nevolnostem 10 Tbl

Tablety pro psy a kočky, které účinně potlačují nevolnost při cestování. Tablety BEAPHAR Reisfit jsou spolehlivým prostředkem, který předchází cestovním nevolnostem u koček a psů.
8,60 € 6,07 €

Vetericyn Hydrogel kuže a rány 237ml all animals

Volně prodejný přípravek Vetericyn pro péči o rány a kůži je určen pro ošetření kožních abrazí, popálenin, lacerací, menšího podráždění, řezných ran a neporušené kůže. Jeho použití je bezpečné u všech druhů zvířat.
30,04 € 24,89 €

Skinmed Super Spray 500Ml

Roztok k ošetření ran, odřenin, popálenin na kůži i sliznici, proleženin, použití je vhodné i pro místa postižená infekcí nebo plísní.
20,93 € 14,72 €