Hledat
Euro

vitamíny a minerály

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Nobby Minerální Blok Pro Všechny Druhy Ptáků

Minerální Blok Pro Všechny Druhy Ptáků - Obsahuje Vyváženou Směs Různých Druhů Zrn, Základní Vitamíny, Minerály, Stopové Prvky A Jiné Důležité Složky Pro Zdraví Vašeho Ptáčka
Od 1,66 €

Ptačí Grit

Slouží Jako Minerální Doplněk Krmné Dávky Všech Kategorií Ptactva. Důležitý Pro Stavbu Kostí A Pér, Je Nepostradatelný Pro Podporu Látkové Výměny. Doplňkové Krmivo.

Složení: Drcené Lastury A Škeble, Uhličitan Vápenatý Drcený
Od 1,20 €

Beaphar Mausertropfen Vitamín Pro Ptáky 50 Ml

Multivitamínové kapky pro ptáky. Pro prevenci nedostatku vitamínů a minerálů v krmivu. Použití se doporučuje zejména v období pelichání, kromě toho je též vhodným doplňkem běžné stravy po celý rok.
5,38 € 4,83 €

Lucky Reptile Bio Calcium - celá sépiová kost 1 kg

Přírodní zdroj kalcia, pozůstatek schránky hlavonožce, s obsahem uhličitanu vápenatého vhodný pro velké plazy, suchozemské želvy a ptáky chované v zajetí. Nechte volně loženo v misce chovného zařízení. Pro ptáky zajistěte uchycení v drátech klece.
14,49 €

Lucky Reptile Bio Calcium - celá sépiová kost 2 ks

Sépioová kost slouží jako přírodní doplněk vápníku do krmiva plazům, ptákům i želvám. Velký zvířatům je možné sépiovou kost předkládat vcelku.
2,62 €

Viusid pets avis 150ml

VIUSID avis je výživový preparát s obsahem antioxidantů, vitamínů, stopových prvků a extraktu z kořene lékořice (kyselina glycyrrhizinová) pro zmírnění stresu. Je speciálně určený pro použití během období reprodukce nebo pelichání.
28,80 € 24,79 €

Beaphar Paganol Na Přepeření 50 Ml

Doplněk vitamínů do krmné dávky pro papoušky a ptáky ve venkovních klecích, kteří mají problém s opeřením.
5,93 € 5,34 €

Roboran pro exoty plv 100g

Kombinovaný vitamínominerální přípravek, který jak složením, tak vzájemným poměrem jednotlivých složek odpovídá potřebám okrasného ptactva. Je vhodný k preventivnímu dietetickému doplnění a biologickému vyvážení neplnohodnotné krmné dávky.
3,13 € 2,81 €

Kost Sépiová volná

Sépiová kost se tradičně používá jako zdroj snadno přijímatelného organického vápníku pro domácí chovy mnoha druhů zvířat, obzvláště pro želvy, ještěry, ptáky, hlemýždě atd. Obsahuje min. 30% využitelného vápníku a 0,03% fosforu.
Od 0,74 €

Kost sépiová s držátkem 12x5x1,5cm Hagen 1ks

Sépiová kost s kovovým držátkem pro andulky a korely. Účinná pomůcka při obrušování zobáku a cenný zdroj vápníku pro ptáky.
2,07 € 1,89 €

Kost Sépiová na karte/blistr 12cm 1ks

Pravá sepiová kost broušená se závěsem - přírodní zdroj minerálních látek pro exotické ptáky - 100% natural.
1,01 € 0,92 €

Sépiová Kost + Minerální Kámen Banán Karlie 12 Cm, 70 G

Sépiová kost a minerální kámen s příchutí banánu v jednom o velikosti 12 cm.
1,66 € 1,47 €

Sépiová Kost + Minerální Kámen Jahoda Karlie 70 G

Sépiová kost a minerální kámen s příchutí jahody v jednom o velikosti 12 cm.
1,66 € 1,47 €

Sépiová Kost S Držátkem Tommi 12 Cm

Sépiová kost s kovovým držátkem o velikosti 12 cm je dolpňkovým krmivem pro papoušky a ostatní exotické ptactvo. Je výborným zdrojem organického vápníku, který organismus zvířat lépe přijímá, než vápník z minerálních zdrojů. Sépiová kost je účinnou pomůckou při obrušování zobáku a zdroj vápníku pro stavbu kostí a peří papoušků.
1,70 € 1,52 €

Vitakraft Rapid Perlen Jod - Andulka 20 G

Jodové perličky jsou pochoutkou, která preventivně působí proti onemocnění štítné žlázy. Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu. Doplňkové krmivo.
0,46 € 0,41 €

Vitakraft Sittich Mauserhilfe - Andulka 20 G

Směs pro bezproblémové přepeření. Pro andulky a malé papoušky. Speciální směs podporuje rychlé a zdravé přepeření, posiluje stavbu kostí a zajišťuje lesk peří.
0,69 € 0,60 €

Avicentra minerální kámen pro papoušky - velký

Doplňkové krmivo pro papoušky, působí příznivě na lesk peří, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zobáku.
1,06 € 0,97 €

Proparrot plv 50g

Celistvě působící doplněk do krmiva pro všechy chované ptáky. Podávání je vhodné při průjmech, na celkové posílení obranyschopnosti organismu apod.
11,32 € 10,12 €

Acidomid E exoti 1l

Přípravek s preventivními účinky proti množení bakteríí, plísní a kokcidií.
6,21 € 5,57 €

Elektrolyt minerál pro Exotické ptactvo 500ml

Dlouhodobě prověřený elektrolyt, vyvinutý speciálně pro exotické ptactvo. Lze používat v průběhu celého roku pro zdraví, lepší růst mladých ptáků, lepší plodnost a kvalitní opeření. Při snůšce dodává vápník a zabraňuje odvápňení organismu.
10,72 € 9,61 €