Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  velké a obří plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Applaws Dog Dry Adult Large Breed Chicken

  Applaws granule pro psy Adult Large Breed Chicken je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen s kuřecím masem, bylinou a ovocnou složkou, bez obsahu obilovin.
  Od 15,92 €

  Nature's Protection Dog Dry Adult Maxi

  Nature's Protection Dog Dry Adult Maxi pro výbornou vitalitu Vašeho psa velkého nebo obřího plemene. S doplňky pro podporu kloubů a trávení.
  Od 24,79 €

  Pro Plan Dog Adult Large Robust

  Pro Plan Dog Adult Large Robust je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa robusního plemene.
  Od 17,02 €

  Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice

  Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro psy s citlivým trávením, s antioxidanty a slávkou zelenoústou pro zdraví kloubů.
  Od 17,76 €

  Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

  Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
  Od 17,76 €

  Acana Heritage Adult Large Breed

  Unikátní krmivo řady ACANA HERITAGE, receptura Acana Heritage Adult Large Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
  Od 63,34 €

  Agil Adult All Breed 10kg

  Agil Adult All Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy všech plemen s optimálním složením pro každodenní výživu psa s vysokým obsahem antioxidatům, které prodlužují jeho aktivní život.
  29,58 € 24,47 €

  Agil Adult Large Breed 10kg

  Agil Adult Large Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 25kg výše. Vysoký podíl přírodních antioxidantů zpomalují stárnutí organismu a prodlužují aktivní věk psa.
  31,00 € 25,67 €

  Anka Maintenance Large Breed 20kg

  Anka Maintenance Large Breed je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen s chrupavkou mořských dravců, mořskými kraby a krevetami.
  70,89 € 58,65 €

  Arden Grange Adult Large Breed with fresh Chicken & Rice

  Vysoce stravitelná receptura krmiva Arden Grange Adult Large Breed with fresh Chicken & Rice je vytvořena podle požadavků na výživu velkých plemen - vyšší hladiny glukosaminu, chondroitinu a MSM pro dobrou kondici zatěžovaných kloubů a vazů. Obohaceno o nukleotidy pro podporu trávení a extraktem z brusinek. Glukosamin, chondroitin a MSM pro funkční kloubní systém. Chelátová forma zinku, mědi a železa, funkční poměr polynenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a srst s vysokým leskem. Přídavek L-karnitinu pro podporu výkonnosti srdeční a kosterní svaloviny, podporu metabolismu tuků.
  Od 13,66 €

  Calibra Dog Gf Adult Large Breed Salmon

  Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Large Breed Salmon je určeno pro dospělé psy velkých plemen nad 30kg. Receptura je hypoalergenním krmivem,s vysokým obsahem lososa s brambory a to zvela bez obilnn. Velikost granulí je přizpůsobena fyziologickým potřebám velkých plemen. Každodenní podávání hypoalergenního krmiva Calibra Grain Free Salmon je vhodné pro velké psy se sklony k alergiím, s citlivým zažíváním, problémovou kůži, či poškozenou a lámavou srstí. S přídavkem kloubní výživy pro ochranu kloubů a vazů.
  Od 11,91 €

  Calibra Dog Ha Adult Large Breed Chicken

  Calibra Dog HA Adult Large Breed Chicken je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen o hmotnosti nad 30 kg z kuřecího masa a rýže. Vybalancované, lehce stravitelné krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen z kuřecího masa a rýže je obohacené o kloubní výživu. Svým složením zaručuje vysokou stravitelnost a snižuje možnost alergických reakcí na krmivo. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena a obsah chondroitinu s glukosaminem pomáhá chránit kloubní chrupavky.
  Od 12,24 €

  Calibra Dog Ha Adult Large Breed Lamb

  Krmivo Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg s vysokým obsahem jehněčího masa (32%) a s nízkým obsahem obilovin (pouze rýže) Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. vysoce stravitelné vstupní suroviny. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky.
  Od 13,62 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Chicken&Pomegranate

  Hrachový škrob, dýně, kuře, granátové jablko. Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen.
  Od 20,06 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Codfish & Orange

  Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy středních a velkých plemen v kombinaci hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
  Od 23,09 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Lamb & Blueberry

  Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy středních a velkých plemen. Hrachový škrob, dýně, jehně, borůvka.
  Od 23,74 €

  BiOMill Prof. Maxi Adult Chicken&Rice

  BiOMill Maxi Adult je kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo, určené pro velká plemena psů (od 25kg hmotnosti dosažené v dospělosti), které obsahuje oligosacharidy pro prvotřídní trávení a extrakty z yuccy pro redukci zápachu exkrementů. přídavek ARTHRO +, Omega 6/3, taurinu, L-karnitinu a dalších prospěšných složek pro organismus velkých plemen psů.
  Od 18,86 €

  BiOMill Prof. Maxi Sensitive Lamb&Rice

  BiOMill Maxi Sensitive Lamb obsahuje pouze vysoce kvalitní jehněčí a bramborový protein a lehce stravitelné karbohydráty (rýži). Vláknina ( len a FOS ) podporuje správnou funkci střev. Esenciální mastné kyseliny v optimálním poměru, spolu s vitamíny a stopovými prvky posilují přirozené zdraví kůže a její ochrannou funkci.
  Od 23,46 €

  BiOMill Prof. Maxi Sensitive Salmon&Rice

  BiOMill s lososem obsahuje pouze vysoce kvalitní proteiny (losos a brambory) a lehce stravitelné karbohydráty (rýže). Vláknina (len a FOS) podporuje správnou funkci střev. Esenciální mastné kyseliny v optimálním poměru, spolu s vitamíny a stopovými prvky posilují přirozené zdraví kůže a její ochrannou funkci. Vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
  Od 23,92 €

  Bosch Dog Adult Maxi

  Bosch Dog Adult Maxi je kompletní, vyvážené a plnohodnotné krmivo, které je určeno pro dospělé psy v normálním životě a fyzickém zatížení a zejména pro psy velkých plemen.
  Od 9,80 €