Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Happy Dog Supreme Junior Grainfree

  Kompletní bezobilné krmivo Happy Dog Junior Grainfree pro velmi citlivé mladé psy středních a velkých plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2). Multi proteinové krmivo., granule ve tvaru srdíček pro lepší stravitelnost velkým povrchem.
  Od 132,00 Kč

  Happy Dog Supreme Baby Lamb & Rice

  Kompletní krmivo Happy Dog Supreme pro citlivá štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Pro první fázi růstu od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Jediný zdroj bílkoviny. Jehněčí.
  Od 121,00 Kč

  Happy Dog Supreme Junior Lamb & Rice

  Kompletní krmivo Happy Dog pro mladé psy velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2). Krmivo pro štěňata na jehnčím základě. Granule ve tvaru lehce rozkousatelných srdíček.
  Od 121,00 Kč

  Orijen Puppy Large

  Biologicky vhodné krmivo plné živin z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů.. Orijen pro štěňata velkých a obřích plemen s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Suroviny v podílu celé kořisti. Se sníženým obsahem sacharidu a nízkou glykemickou zátěží zajistí krmiva ORIJEN PUPPY LARGE správný vývoj všech štěňat velkých plemen. Vklad do dlouhé budoucnosti Vašeho společníka.
  Od 136,00 Kč

  Happy Dog Supreme Junior Original

  Kompletní krmivo pro mladé psy velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2).
  Od 117,00 Kč

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen.
  Od 199,00 Kč

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE 12kg

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen citlivá na krmivo. Pro krmivo Puppy jehně & brambory bylo použito chutné a kvalitní jehněčí maso a snadno stravitelné brambory. Vyvážené poměry vápníku, fosforu a jiných minerálů podporují vývoj silných kostí a zubů.
  1 563,00 Kč

  Puffins Junior Maxi

  Kompletní krmivo z křupavých polštářků Puffins. Plné masa. Pro štěňata velkých plemen. Speciální receptura s kuřecím masem zajistí veškeré potřebné živiny pro Vaše štěňe. Díky specifickému složení z těch nejlepších surovin zajistí správný růst a vývoj kostry, kloubů, mozku a všech životně důležitých orgánů. Vysokký obsah minerálních látek, vitamínů a bylinných extraktů podporuje vývoj imunity.
  Od 121,00 Kč

  Royal Canin - Canine Medium Junior

  Royal Canin pro štěňata v dospělosti vážící od 11 do 25kg od 2 do 12 měsíce věku. Frukto - oligosacharidy obsažené v krmivu napomáhají k udržení rovnováhy střevní mikroflóry.
  Od 161,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

  Calibra Premium pro štěňata malých a středních plemen do 30kg hmotnosti v dospělosti. Granule plné kuřecího masa, zelenina, ovoce, složky pro dobré trávení.
  Od 207,00 Kč

  Fitmin dog Purity GF Puppy Fish

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s rybím masem, ovocem a zeleninou.
  Od 430,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Junior M

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro štěňata malých a středních plemen.
  Od 80,00 Kč

  Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb&Salmon

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s jehněčím a rybím masem. Ovocná složka s kustovnicí pro vysokou obranyschopnost Vašeho štěńátka.
  Od 410,00 Kč

  PRINS ProCare Protection PUPPY

  Kompletní za studena lisované krmivo pro štěňata středních a velkých plemen. S kvalitní prebiotickou vlákninou, s Schüsslerovými buněčnými minerálními soli a s bylinkami. Přísady pro pěkné osvalení a fuknční oběhový i vylučovací systém.
  Od 386,00 Kč

  PROFormance Large Breed Puppy

  Kompletní krmivo PROFormance pro štěňata velkých plemen do stáří jednoho roku na jehněčí bílkovině s vejci. S výtažkem z Yuccy, prebiotika, mořské řasy, ovesná mouka a moučka z mořských živočichů pro dobrý a vyrovnaný růst.
  Od 1 797,00 Kč

  Canine Caviar Open Sky (kachna)

  ZÁSADITÁ strava Canine Caviar s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný komplexní sacharid. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Bezobilné kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro štěňata středních a velkých plemen.
  Od 550,00 Kč

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR je pokročilá receptura s jehněčím a krůtím masem, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat středních plemen ve věku 6 až 12 měsíců. S moukou z rohovníku obecného a s extraktem z brusinek. S vyšším obsahem EPA a DHA , důležitými mastnými kyselinami pro činnost mozku.
  Od 255,00 Kč

  BARKING HEADS Puppy Days NEW

  Pro malé a střední pejsky v mladém věku. Štěňátkovská porce kuřete, lososa a vajec s bylinkami, zeleninou a mořskými řasami.
  Od 55,00 Kč

  PRINS ProCare grain free PUPPY/junior

  100 % přírodní, za studena lisované holistické krmivo bez obilovin. Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen.
  Od 473,00 Kč

  Canine Caviar Open Meadow (jehně)

  ZÁSADITÁ jehněčí strava s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný zdroj sacharidu, kterým je proso. Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, rostoucí štěňata, chovná zvířata a je ideální pro psy s citlivým zažívacím traktem. Krmivo je skvělé pro štěňata středních a velkých plemen. Prospěšné živiny přispívají k udržení krásné kůže a srsti u dlouhosrstých psů. Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, rostoucí štěňata, chovná zvířata a je ideální pro psy s citlivým zažívacím traktem. Krmivo je skvělé pro štěňata středních a velkých plemen. Prospěšné živiny přispívají k udržení krásné kůže a srsti u dlouhosrstých psů. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty.
  Od 286,00 Kč