Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Happy Dog Supreme Junior Original

  Kompletní krmivo pro mladé psy velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2).
  Od 5,00 €

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE

  CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen.
  Od 9,00 €

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE 12kg

  CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen citlivá na krmivo. Pro krmivo Puppy jehně & brambory bylo použito chutné a kvalitní jehněčí maso a snadno stravitelné brambory. Vyvážené poměry vápníku, fosforu a jiných minerálů podporují vývoj silných kostí a zubů.
  72,00 €

  Puffins Junior Maxi

  Kompletní krmivo z křupavých polštářků Puffins. Plné masa. Pro štěňata velkých plemen. Speciální receptura s kuřecím masem zajistí veškeré potřebné živiny pro Vaše štěňe. Díky specifickému složení z těch nejlepších surovin zajistí správný růst a vývoj kostry, kloubů, mozku a všech životně důležitých orgánů. Vysokký obsah minerálních látek, vitamínů a bylinných extraktů podporuje vývoj imunity.
  Od 6,00 €

  Royal Canin - Canine Medium Junior

  Royal Canin pro štěňata v dospělosti vážící od 11 do 25kg od 2 do 12 měsíce věku. Frukto - oligosacharidy obsažené v krmivu napomáhají k udržení rovnováhy střevní mikroflóry.
  Od 7,00 €

  Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

  Calibra Premium pro štěňata malých a středních plemen do 30kg hmotnosti v dospělosti. Granule plné kuřecího masa, zelenina, ovoce, složky pro dobré trávení.
  Od 10,00 €

  Fitmin dog Purity GF Puppy Fish

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s rybím masem, ovocem a zeleninou.
  Od 20,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Junior M

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro štěňata malých a středních plemen.
  Od 4,00 €

  Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb&Salmon

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s jehněčím a rybím masem. Ovocná složka s kustovnicí pro vysokou obranyschopnost Vašeho štěńátka.
  Od 19,00 €

  PRINS ProCare Protection PUPPY

  Kompletní za studena lisované krmivo pro štěňata středních a velkých plemen. S kvalitní prebiotickou vlákninou, s Schüsslerovými buněčnými minerálními soli a s bylinkami. Přísady pro pěkné osvalení a fuknční oběhový i vylučovací systém.
  Od 18,00 €

  PROFormance Large Breed Puppy

  Kompletní krmivo PROFormance pro štěňata velkých plemen do stáří jednoho roku na jehněčí bílkovině s vejci. S výtažkem z Yuccy, prebiotika, mořské řasy, ovesná mouka a moučka z mořských živočichů pro dobrý a vyrovnaný růst.
  Od 83,00 €

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR je pokročilá receptura s jehněčím a krůtím masem, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat středních plemen ve věku 6 až 12 měsíců. S moukou z rohovníku obecného a s extraktem z brusinek. S vyšším obsahem EPA a DHA , důležitými mastnými kyselinami pro činnost mozku.
  Od 12,00 €

  BARKING HEADS Puppy Days NEW

  Pro malé a střední pejsky v mladém věku. Štěňátkovská porce kuřete, lososa a vajec s bylinkami, zeleninou a mořskými řasami.
  Od 3,00 €

  PRINS ProCare grain free PUPPY/junior

  100 % přírodní, za studena lisované holistické krmivo bez obilovin. Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen.
  Od 22,00 €

  Wolfsblut Puppy Cold River

  Wolsblut krmivo pro štěňata malých a středních plemen. Z oblasti šetrného rybolovu receptura chladných vod ze pstruhů a lososů. Se směsí zeleniny, ovoce , řas a bylin, s prebiotiky pro stabilizované a výkonné trávení.
  Od 23,00 €

  PETKULT dog MINI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MINI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat malých plemen ve věku 6 až 12 měsíců. Obsahuje 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií. S moukou z rohovníku a s extraktem z brusinek.
  Od 12,00 €

  Wolfsblut Puppy Wild Pacific

  Krmivo Wolsfblut pro štěňata z různých druhů ryb. Bezobilná receptura se směsí zeleniny, ovoce a řas jako zdrojem vlákniny, antioxidantů a vitamínů přírodního původu.
  Od 26,00 €

  Agil Junior All Breed Low Grain Chicken,Lamb,Tuna

  Kompletní krmivo pro všechna plemena štěňat od značky krmiva Agil. Až 70% podíl masa, 18% podíl zeleniny tuzemského původu.
  34,00 € 29,00 €

  Profine NEW Dog Junior Large Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo, přírodní receptura- kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Glukosamin a chondroitin pro regenerace kloubů a podporu hybnosti, Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 14,00 €

  Wolfsblut Wild Game Puppy

  Krmivo Wolfsblut z divokého ptactva a pštrosa. Ojedinělá kombinace bílkoviny spolu s širokým zastoupením ovoce a zeleniny. Krmivo, které Vaše štěňátko uvítá.
  Od 24,00 €