Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  BARKING HEADS Puppy Days NEW (Large Breed)

  BARKING HEADS Puppy Days NEW je delikátní pochoutka pro štěňata velkých a obřích plemen, která je z celé poloviny připravena z britského kuřecího masa a z masa legendárních skotských lososůa pstruhů. Spolu s vyváženým poměrem vápníku a fosforu, je v této receptuře položen výživový základ pro bezproblémový růst těch, jejichž otisk tlapy v dospělosti strčí do kapsy i vlka.
  Od 83,00 €

  Agil Junior Large&Giant Low Grain Chicken, Lamb, 10kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen s probiotiky a pestrým zastoupením živin.
  34,00 € 29,00 €

  Wolfsblut WILD PACIFIC LARGE BREED PUPPY 15kg

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata velkých plemen. Receptura se směsí ryb s přídavkem krevet, s celou řadou zeleniny, ovoce a bylin. Látky pro výživu a ochranu kloubů a kostí, prebiotika pro výknné a stabilizované trávení.
  116,00 €

  Wolfsblut WILD DUCK LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen založená převážně na chuťově atraktivním kachním mase. Krmivo obsahuje široké spektrum ovoce a zeleniny spolu s prvky na ochranu kloubů, svým složením podporuje imunitní systém a trávení.
  118,00 €

  Wolfsblut BLACK BIRD LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen s krůtím masem. Bezobilná receptura se spoustou zeleniny a ovoce s látkami pro výživu a ochranu kloubů. Prebiotika pro rozvoj přátelské střevní mikroflóry a tím stabilizované trávení. Bylinky a tmavé ovoce s antioxidanty pro silný imunitní systém.
  132,00 €

  Ibero NATURAL dog MAXI JUNIOR

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro štěňata velkých a obřích plemen psů. Obsahuje až 76% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  Od 53,00 €

  EssentialFoods Beginning Large Breed

  Essentialfoods Beginning Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více jak 15kg. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 63,00 €

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken

  Krmivo Calibra pro štěňata velkých a obřích plemen. 90% zastoupení bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. S látkami na podporu kloubů a vazů, minerální látky v dobře využitelné chelátové formě.
  Od 12,00 €

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb

  Jehněčí s rýží, rozmarýnem, tymiánem a jablky pro štěňata velkých plemen. Bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin 80 %. S látkami na podporu kloubů, imunity, s dobře dostupnými minerálními látkami.
  Od 13,00 €