Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Royal Canin Feline

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Royal Canin Feline Exigent Aromatic 33

  Atraktivní vůně krmiva! Royal canin pro ty nejmlsnější a nejvybíravější kočky. Kočka má velmi málo chuťových pohárků, rozhodující pro příjem není chuť krmiva, ale především jeho vůně. Tato receptura je zaměřena na vysokou chutnost krmiva prostřednictvím jeho vůně. Pro velmi vybíravé dospělé kočky od 1 roku.
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin Feline Exigent Protein Preference 42

  Kompletní výživa pro mlsné kočky, vysoká chutnost je zaručena vysokým obsahem bílkovin. Chutnost krmiva záleží na Vaší kočce. Pokud je jedinec upřednostňující vyšší obsah bílkovin v krmivu, bude pro ní tato receptura lahůdkou.
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin Feline Fit

  Kompletní vyvážené krmivo pro kočky Royal Canin s průměrnou aktivitou Royla Canin. Pro jejich dobrou kondici. Obsahuje 20 základních přísad pro veškeré potřeby dospělých koček.
  Od 111,00 Kč

  Royal Canin Feline Hair & Skin

  Kompletní vyvážené krmivo od firmy Royal Canin pro kočky s problémy se srstí a citlivou kůží. Obsahuje exkluzivní aktivní látky „DERMSYSTEM“, které zajišťují lesk, měkkost a hladkost srsti a intenzitu barvy. DERMSYSTEM zaručuje viditelný výsledek: značné zlepšení lesku srsti je pozorováno již 21 dnech podávání HAIR & SKIN 33 (Studie Royal Canin 2006).
  Od 140,00 Kč

  Royal Canin Feline Indoor

  Kompletní a vyvážené špičkové krmivo Royal Canin pro dospělé kočky žijící výhradně doma od 1 roku do 10ti let.
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin Feline Light

  Vyvážené a kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé kočky s nadváhou. O 17% méně spotřebovaných kalorií při zachování pocitu nasycení. Vyšší obsah proteinů (40%) udržuje svalovou hmotu. Vysoký obsah vlákniny a psyllia umožňuje značně snížit spotřebované množství kalorií při zachování pocitu nasycení. S L-karnitinem, který pomáhá lépe využít tuky.
  Od 140,00 Kč

  Royal Canin Feline Sterilised

  Krmivo Royal canin vyvinuté pro udržení optimální váhy a zachování zdravého močového systému kastrovaných koček. Pro kastrované kočky (od 1 do 7 let).
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin - Feline Ageing +12

  Kompletní a vyvážené krmivo od firmy Royal Canin pro starší kočky nad 12 let. S látkami pro podporu příjmu krmiva, zpomalení stárnutí a nízký obsah fosforu pro zachování funkce ledvin.
  Od 527,00 Kč

  Royal Canin - Feline Growth Baby Cat

  Kompletní krmivo pro koťata od odstavu do 4 měsíce věku. Odstavení a intenzivní růst Mini-granule, které se dají snadno navlhčit a vytváří kašičku. Usnadňují přechod na tuhou stravu. Jejich měkká textura později zrmovaná bez namočení ideálně vyhovuje mléčným zubům kotěte.
  Od 133,00 Kč

  Royal Canin - Feline Hairball Care

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky chované v bytě nebo s dleší srstí. Kombinace psyllia, bohatého na rostlinný sliz, a mikronizovaných vláken stimuluje průchod zažívacím ústrojím: místo aby se chlupy hromadily v žaludku a kočka je dávila, jsou vylučovány pravidelně se stolicí.
  Od 140,00 Kč

  Royal Canin - Feline Indoor +7

  Pro kočky starší 10ti let, které žijí v pohodlí domova. Nižší obsah fosforu a sodíku šetří ledviny, glukosamin a chondroitin spolu s mastnými kyselinami Omega 3 přispívají k vyšší pohyblivosti. Granule mají jemnější strukturu a výraznější chuť.
  Od 122,00 Kč

  Royal Canin - Feline Indoor Long Hair

  Kompletní a vyvážené špičkové krmivo Royal Canin pro dospělé kočky s dlouhou srstí žijící výhradně doma od 1 roku do 10ti let.
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin - Feline Kitten 36

  Royal Canin Kitten obsahuje všechny složky důležité jak pro rostoucí koťata (4. –12. měsíc), tak i pro březí a kojící kočky (obsahuje proteiny, minerály, vitamíny).
  Od 126,00 Kč

  Royal Canin - Feline Kitten Sterilised

  Vyvážené a kompletní krmivo od firmy Royal pro kastrovaná koťata od 6 do 12 měsíců. Krmivo KITTEN STERILISED pomáhá omezit riziko vzniku nadváhy díky upravenému obsahu tuku a poskytuje vyvážený přísun živin (proteinů, vápníku, fosforu) pro harmonický konec růstu kotěte i po kastraci.
  Od 126,00 Kč

  Royal Canin - Feline Oral Care

  Dvojí účinek pro optimální ústní hygienu kočky od firmy Royal Canin. Krmivo pomáhá omezovat tvorbu zubního povlaku mechanickým působením (obrušováním) granulí speciálního tvaru i textury, která zajišťuje efekt zubního kartáčku a zpomaluje tvorbu zubního kamene prostřednictvím chelátorů vápníku. Ten aktivně vyvazuje vápník ze slin čímž brání jeho ukládání na zubech ve formě zubního kamene
  Od 140,00 Kč

  Royal Canin - Feline Outdoor +7

  Vyvážené a kompletní krmivo Royal Canin pro stárnoucí kočky nad 7 let s častým přístupem do venkovního prostředí a pravidelnou aktivitou. Krmivo OUTDOOR +7 pomáhá čelit prvním příznakům stárnutí - obsahuje komplex speciálních živin, které podporují vitalitu a zdraví kloubů.
  Od 122,00 Kč

  Royal Canin - Feline Outdoor

  Vyvážené a kompletní krmivo Royal canin pro kočky od 1 rokus vyšším obsahem energie. Pro aktivní kočky s častým přístupem do venkovního prostředí.
  Od 120,00 Kč

  Royal Canin - Feline Sensible 33

  Vyvážené a kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé kočky od 1 roku. Některé kočky mají citlivé trávení vedoucí k řídké stolici. Krmivo SENSIBLE 33 obsahuje vysoce stravitelné proteiny.
  Od 111,00 Kč

  Royal Canin - Feline Sterilised 7+

  Kompletní a vyvážené krmivo Royal Canin pro kastrované kočky (nad 7 let). Krmivo STERILISED 7+ obsahuje antioxidanty (vitamíny, polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů) a esenciální mastné kyseliny.
  Od 122,00 Kč

  Royal Canin British Shorthair

  Kompletní receptura pro britskou modrou dospělou kočku od 12 měsíce věku. Ideální velikost, tvar a struktura granulí pro snadné zkrmování.
  Od 134,00 Kč