Kategorie

Royal Canin

Pro celou značku krmiva Royal Canin v 15kg balení nabízíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM 5+1 ZDARMA! Blíže na tel. nebo e-mailový dotaz. 

Zvíře v samém středu výzkumných procesů a inovace. Řada krmiv pro psy, která je sestavena s ohledem na stáří psa, velikost plemene, aktivitu jedince a s přihlédnutím k jeho zdravotnímu stavu. Odborná znalost vychází z vlastních vědeckých pozorování, které jsou doplňovány každodenními zkušenostmi chovatelů a veterinářů na celém světě. Granule jsou nově baleny v obalech s kontrolovanou atmosférou. Je tak zajištěno dokonalé uchování všech výživných látek, vitamínů a vůní. Domovská stránka www.royalcanin.fr, v českém jazyce naleznete informace na www.royal-canin.cz. U nás podrobněji u jednotlivých krmiv.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Royal Canin - Canine Giant Adult

Pro dospělé psy od 18 - 24 měsíců do 7-mi let. Velikost a tvar granulí podporují rozžvýkání přijímané potravy. Chondroitin podporuje hydrataci chrupavek, glukosamin pomáhá udržovat jejich pružnost. Posila imunitního systému pomocí patentovaného komplexu antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein). Snížený obsah fosforu šetří ledviny, zvýšená koncentrace vitamínu E (500mg/kg) a C (200mg/kg) v kombinaci se selenem zpomaluje účinky stárnutí. L-karnitin a taurin stimulují činnost srdeční svaloviny.
Od 49,68 €

Royal Canin - Canine Giant Junior

Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) pro druhou růstovou fázi od 8mi do 18 až 24 měsíce věku charakteristickou rozvojem a zpevněním svalstva. Chondroitin podporuje hydrataci chrupavek, glukosamin pomáhá udržovat jejich pružnost. Posila imunitního systému pomocí patentovaného komplexu antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein). Vyvážené poměry v trávicím traktu zajišťuje obsah probiotika (frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy, řízky z cukrové řepy) a specifická vláknina s názvem "mucilagen" z psyllia.
Od 66,98 €

Royal Canin - Canine Giant Puppy

Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) od 2 - 8mi měsíců věku. Regulovaný energetický obsah a hladina bílkovin řídí pozvolný růst, vyvážený poměr vápníku a fosforu zajišťuje mineralizaci kostí. Hladina chondroitinu a glukosaminu 500mg/kg pro posílení pevnosti a pružnosti kloubních chrupavek. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
Od 8,05 €

Royal Canin - Canine Giant Starter M&B 15 Kg

Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen v období odstavu (3 týdny) až do věku 2 měsíců a pro feny velkých a obřích plemen od konce březosti (42. den) po období kojení. Jako velké a obří plemeno je v tomto případě chápán pes nad 45kg v dospělosti. Receptura obsahuje prvky, které jsou přítomny v mateřském mléce. Specifické složky krmiva aktivně přispívají k bezpečnému trávení štěňat a posilují jejich přirozenou obranyschopnost. Nutriční profil krmiva odpovídá i vysoké energetické potřebě feny na konci březosti a v období kojení. Granule po zalití tekutinou velmi snadno přechází na kašovitou konzistenci, která je pro štěňata v období odstavu velmi vhodná jako postupný přechod na pevnou stravu.
120,61 € 84,82 €

Royal Canin - Canine Indoor Adult Small 1,5 Kg

Royal Canin pro psy malýchplemen, který svůj život prožijí převážně v bytě.
21,34 € 15,04 €

Royal Canin - Canine Indoor Junior Small 1,5 Kg

Royla Canin pro štěňata malých plemen, které jsou chovány převážnou část života uvnitř domu.
22,82 € 16,05 €

Royal Canin - Canine Maxi Adult

Pro dospělé psy od 26 do 45 kg od 15 měsíců do 5 let. Program optimální bezpečnosti trávení, přídavek taurinu pro podporu srdeční činnosti. Vyšší hladina glukosaminu a chondroitinu pro dobrou pohyblivost kloubů, EPA a DHA (0,4%) s protizánětlivými účinky. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
Od 24,52 €

Royal Canin - Canine Maxi Adult 5+ 15 Kg

Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé psy s hmotností od 25 - do 45kg od 5ti let věku. S komplexem vzájemně se doplňujících antioxidantů: vitamínu E a C, polyfenolů ze zeleného čaje a hroznů pro ochranu buněk a omezení vlivu volných radikálů. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Zvýšená dávka chondroitinu a glukosaminu a EPA a DHA s příznivými účinky na pohybovou soustavu, přídavek taurinu na podporu činnosti srdce. Obsahuje fruktooligosacharidy, rýži a vlákninu z řepných řízků pro bezpečné a stabilizované trávení. Receptura je obohacena o složky omezující tvorbu zubního kamene.
100,92 € 70,98 €

Royal Canin - Canine Maxi Dermacomfort 12 Kg

Kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy velkých plemen (26-44 kg) s citlivou kůží. Vhodné pro dospělé psy od 15 měsíce věku. Jedinečná receptura s pečlivě vybranými zdroji vysoce kvalitních proteinů. Maxi Dermacomfort napomáhá omezit podráždění a svědění kůže.
105,02 € 73,88 €

Royal Canin - Canine Maxi Digestive

Kompletní krmivo Royla Canin pro velká plemena psů s citlivým trávením. Obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny (L.I.P.), směs prebiotik (FOS) a vlákninu k zajištění stability trávícího traktu.
Od 18,77 €

Royal Canin - Canine Maxi Junior

Pro štěňata od firmy Royal Canin v dospělosti vážící od 26 do 45kg od 2 do 15 měsíce věku. Bezpečný a harmonický růst pomocí vyvážené energie, hladiny bílkovin, vápníku a fosforu. Vyšší obsah glukosaminu a chondroitinu pro rozvoj silných a zdravých kloubů, EPA a DHA s protizánětlivými účinky. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
Od 7,31 €

Royal Canin - Canine Maxi Junior Active 15 Kg

Kompletní krmivo pro psy Royal Canin pro štěňata velkých plemen s vysokými energetickými nároky (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců. Pro udržení ideální hmotnosti a harmonický růst štěňat velkých plemen s potřebou vyššího příjmu energie (vysoký stupeň tělesné aktivity, pohyb venku).
109,25 € 76,82 €

Royal Canin - Canine Maxi Light Weight

Kompletní krmivo Royal Canin pro psy v dospělosti od 26 do 45kg hmotnosti pro prevenci nadváhy nebo pro návrat k ideální hmotnosti se sníženým obsahem energie, s přídavkem L-karnitinu (200mg/kg) pro lepší využití energetických rezerv a s vyšším obsahem vlákniny pro pocit sytosti bez omezení příjmu krmiva.
Od 20,06 €

Royal Canin - Canine Maxi Starter M&B

Kompletní krmivo pro štěňata do 45kg v dospělosti v období odstavu (3 týdny) až do věku 2 měsíců a pro feny středních a velkých plemen do 45kg v dospělosti od konce březosti (42. den) po období kojení. Receptura obsahuje prvky, které jsou přítomny v mateřském mléce. Specifické složky krmiva aktivně přispívají k bezpečnému trávení štěňat a posilují jejich přirozenou obranyschopnost. Nutriční profil krmiva odpovídá i vysoké energetické potřebě feny na konci březosti a v období kojení. Granule po zalití tekutinou velmi snadno přechází na kašovitou konzistenci, která je pro štěňata v období odstavu velmi vhodná jako postupný přechod na pevnou stravu.
Od 24,98 €

Royal Canin - Canine Maxi Sterilised

Kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy velkých plemen (26-44 kg) od 15tého měsíce věku. Určeno zejmén apro zvířata se sklonem přibírat na váze. MAXI STERILISED přispívá k udržování ideální hmotnosti kastrovaných psů díky upravenému dávkování a receptuře, která kombinuje zvýšené procento proteinů (28%) a snížený obsah tuku (13%). L-karnitin napomáhá metabolismu tuků. Receptura rychleji navozuje pocit sytosti a důsledkem je snížení pocitu hladu mezi krmením. Obsahem chondroprotektiv podporuje zatížené kosti a klouby psů velkých plemen.
Od 20,84 €

Royal Canin - Canine Medium Adult

Royal Canin Pro dospělé psy od 11 do 25kg od 12 měsíců do 7 let. Granule jsou svou velikostí uzpůsobeny velikosti psa. Nižší obsah tuku při dostatečné pohybové zátěži působí jako prevence udržování optimální tělesné hmotnosti.
Od 21,94 €