Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  podestýlky a steliva

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Caliopsis

  Excelentní Absorpční Schopnost. Hrudka Uzavírá Zvířecí Exkrementy Do Velmi Kompaktního Tvaru, Který Lze Jednoduše Odstranit. Bentonitová Podestýlka . Výrobek Je Absolutně Nezávadný, Plně Funkční, Po Použití Ho Lze Kompostovat Nebo Likvidovat S Běžným Domovním Odpadem. Varianta Bez Aromatu Nebo S Vůní. Zrnitost Steliva Ultraabsorbční Je 0,5Mm - 2Mm, Zrnitost Steliva Superabsorbční Je 2Mm - 5Mm. Velmi Nízká Prašnost, Okolí Toalety Zůstává Čisté. Použitelné I Pro Další Malá Domácí Zvířata.

  Caliopsis Classic Je Superabsorbční Stelivo. Caliopsis Vůně Moře Je Superabsorbční Stelivo S Vůní Moře. Caliopsis Soft Je Ultraabsorbční Stelivo
  Od 3,04 €

  Elegant Cat

  Krystalky Silica Gel Kočkolitu Adsorbují Moč Během Několika Sekund A Zůstávají Na Dotek Suché. Zápach Je Eliminován. Tato Nová Podestýlka Kompletně Adsorbuje Tekutý Odpad, Zamezuje Bujení Bakterií A Zanechává Podestýlku Bez Zápachu A Suchou Na Dotek. 100% Bezprašný. Přírodní, Netoxický A Neškodný Pro Životní Prostředí. Podestýlka Je K Dispozici S Parfemací Nebo Bez.
  Od 19,41 €

  ASAN Cat Fresh blue 10l

  Asan Cat fresh blue je ekologické stelivo pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Efektivně neutralizuje pachy. Výborně absorbuje vlhkost, povrch steliva zůstává vlhký.
  6,62 € 5,52 €

  ASAN Cat Pure Podestýlka 10l

  Bezprašná podestýlka s enormní schopnosti pohlcování vlhkosti. Vhodná pro pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy, velmi lehká na manipulaci, vhodná pro alergiky i astmatiky.
  6,44 € 5,34 €

  ASAN Cat Pure Podestýlka 45l

  Hygienická, lehká podestýlka pro krátkosrsté kočka, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy i vlhkost, bezprašná, vhodná i pro alergiky a astmatiky.
  25,02 € 20,70 €

  Eminent Podestýlka bez vune kocka pohlc. pachu 5kg

  Hrudkující podestýlka příznivé cenové relace. Pro pohodlí kočičí toalety. Absorbuje pachy i vlhkost.
  4,32 € 3,59 €

  Mikeš Premium Podestýlka kocka pohlc. pachu 10kg

  Bentonitová hrudkující podestýlka s velmi dobrou schopností vázat pachy a vlhkost.
  7,31 € 6,07 €

  Mikeš Standard Podestýlka kocka pohlc. pachu 5kg

  Mikeš stelivo je klasické bentonitová podestýlka s velmi dobrou schopností tvořit hrudky při vyměšování zvířete. Jednoduchá manipulace a bezproblémové čištění zajišťuje vysokou úspornost při používání.
  2,58 € 2,12 €

  Podestýlka ANIMALBEEDING 13L sloní tr. kocka rezanka

  Čistě přírodní podestýlka z řezené slámy. Por kočičí toalety i drobné hlodavce.
  6,44 € 5,34 €

  Podestýlka Biokat´s Bianco Classic Hygiene 10kg

  Bílá, extra silně hrudkující podestýlka z přírodního materiálu.Tento kočkolit má 4 x vyšší užitnost než jiné běžné kočkolity. Přírodní materiál.
  12,19 € 10,12 €

  Podestýlka Biokat's Bianco Fresh Control 10kg

  Přírodní jíl s příjemně aromatickou látkou s vůní jarní louky. Zastoupení přírodního jílu 100%. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.
  12,60 € 10,44 €

  Podestýlka Biokat's Classic Cotton Blossom 10kg

  Klasická hrudkující podestýlka z bentonitu bez parfamace. Bezprašná zrna, vysoká schopnost pohlcení vhlkosti a pachu.
  10,67 € 8,83 €

  Podestýlka Biokat´s Micro White Fresh 14l

  Velmi jemná zrna bílé barvy. Hrudkující podestýlka s vynikajícími vlastnostmi tvorby hrudek . S jemnou parfemací.
  18,26 € 15,09 €

  Podestýlka Borcat Extra 10l

  Levnější podestýlka se schopností tvorby hrudek. Čistý přírodní materiál.
  5,20 € 4,28 €

  Podestýlka Cat Best Öko Plus 10 L

  Použitím kočkolitu této značky docílíte minimalizaci spotřeby. Může zůstat v kočičí toaletě bez nepříjemného zápachu déle, díky efektivní absorbci pachu. Tekutiny jsou plně pohlcovány vysoce kvalitními ekolokogickými vlákny. Kočkolit je plně kompostovatelný. Při jeho použití strávíte minimum času úklidem kočičí toalety a snížíte až trojnásobně své náklady.
  12,33 € 8,69 €

  Podestýlka Cat Best Öko Plus 40 L

  Podestýlka z ekolického, plně kompostovatelného materiálu. Velmi nízká spotřeba, vysoká absorpční schopnost vlhkosti i pachu. Světlé barva podestýlky. Podestýlka je plně bilogicky odbouratelná.
  47,24 € 33,21 €

  Podestýlka Cat Best Universal 10 L

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  6,81 € 4,78 €

  Podestýlka Cat Best Universal 20 L

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  13,66 € 9,61 €

  Podestýlka Cat Best Universal 40 L

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  27,23 € 19,14 €

  Podestýlka Cat Best Universal Jahoda 10 L

  Šetrná podestýlka k životnímu prostředí, plně kompostovatelná. S vůní jahod. Minimální spotřeba, přírodní ekologicky produkt.
  9,20 € 6,49 €

  Podestýlka Cat Pura Moonlight Ultra 5Kg

  Jemný parfémovaný kočkolit se schopností silné absorpce. Vylučuje vůni jen pokud je mokrý, tedy okamžitě po vymočení kočky, molekuly zápachu pohlcuje přírodním způsobem. Nepráší, nebarví, nešpiní, nechytá se na packy ani na chlupy. Kočky v jemném písku rádi hrabou
  15,64 € 10,99 €

  Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ 16 L

  100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Silikagelová podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
  42,37 € 26,31 €

  Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ 5 L

  Silkátová bezprašná podestýlka se schopností pohlacovat kapalný odpad během několika sekund. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Díky unikátní struktuře krystalů se podestýlka nelepí na kočičí packy, které tak můžou stále zůstat suché a čisté.
  14,49 € 8,97 €

  Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ Jablko 5 L

  Silikagelová podestýlka s aroma jablka. 100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Tato bezprašná podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka s vůní jablka je během chvilky suchá a neutralizuje pachy.
  15,32 € 9,52 €

  Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ Levandule 5 L

  Silikagelová podestýlka s vůní levandule. Velmi rychle pohlcuje kapalné produkty vašeho zvířátka, během chvilky je suchá a neutralizuje pachy. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
  15,32 € 9,52 €

  Podestýlka Catrine MAXI hrudkující 15kg

  Kvalitní podestýlka, která pohlcuje zápach, hrudkuje a má vysokou funkci absorpce. Podestýlka je šetrná k přírodě a životnímu prostředí. Balení obsahuje cca 15 kg podestýlky.
  21,25 € 17,57 €

  Podestýlka Catwill Diamond Power kocka pohlc. pach

  Vysoce kvalitní křemičitanová podestýlka do kočičích toalet. Podestýlka Catwill výtečně absorbuje všechny pachy a uzavře je uvnitř granulí tak, aby se dále neuvolňovaly do prostředí. Tento unikátní materiál zcela pohlcuje vylučovanou moč, okamžitě zastavuje růst bakterií, udržuje toaletu suchou a čistou. Zdravotní nezávadnost je ověřena veterinárním atestem. Podstatnou výhodou je také jeho bezprašnost.
  Od 5,66 €

  Podestýlka Pro Odběr Moči Help

  Slouží k odběru moči pro laboratorní vyšetření. Laboratorně testováno. Podestýlka není toxická a žádným způsobem nemění výsledky chemického rozboru a sedimentu. Není vhodná pro bakteriologické vyšetření.
  6,44 € 6,21 €

  Caliopsis Silica Gel Cat Litter

  Rychlá savost a pohlcení zápachu. Díky své porézní struktuře může stelivo pojmout takřka stejné množství vlhkosti, kolik samo váží. Bezprašná, vysoce efektivní podestýlka. Není zapotřebí odstraňování hrudek s močí. Měsíční spotřeba je až o 1/8 menší než u jiných steliv. Neulpívá na tlapkách. Jednoduché čištění a údržba.
  Od 8,83 €

  Brit Fresh For Cats Excellent Ultra Bentonite

  Použitý Materiál – Bentonit – Zaručuje Mimořádně Vysokou Absorpci Tekutiny. Jedinečné Antibakteriální Vlastnosti Hmoty Neutralizují Zápach A Udržují Vaši Domácnost V Čistotě A Svěžesti. Díky Malé Velikosti Granulí A Nízké Prašnosti Bude Použití Boxu Se Stelivem Pro Vaši Kočku Příjemnější. Díky Stabilnímu Kompaktnímu Hrudkování Je Spotřeba Brit Ultra Fresh Ve Srovnání S Běžným Kočičím Stelivem Nižší. Přírodní Hrudkující Stelivo Pro Kočky Šetrné K Přírodě.
  Od 2,90 €

  Mikeš Light 10l

  Mikeš Light je lehčené přírodní stelivo bílé barvy pro náročnou hygienu koček. Stelivo nejen rychle váže vlhkost, ale i kvalitně pohlcuje doprovodné pachy. K přednostem steliva Mikeš Light patří bílá barva a o téměř 50% lehčí hmotnost oproti ostatním hrudkujícím stelivům.
  7,31 € 6,07 €

  Podestýlka Hlod. Dřevo Avicentra 20 L

  Wooden litter dřevitá podestýlka je univerzální hygienická podestýlka vhodná pro kočky, štěňata, exotické ptactvo, králíky, morčata, křečky, myši, terarijní zvířata a další zvířata chovaná v klecích a teráriích. Má vynikající absorpční vlastnosti.
  10,21 € 7,18 €

  ZVERLIT zelený hrubá Podestýlka kocka 10kg

  Přírodní bentonitové stelivo pro kočky a jiná drobná zvířata v domácnosti. Zverlit podestýlka nepráší, výborně hrudkuje a lez ji kompostovat v zahradním kompostu.
  7,31 € 6,03 €

  ZVERLIT zelený hrubá Podestýlka kocka 6kg

  Podestýlka Zverlit je přírodní bentonitovou podestýlkou z velikostí zrn 1-4mm. Bez parfemace, je hygienicky nezávadná, ekologicky čistá, maximálně nasákavá, výborně hrudkujúci a nealergizující.
  4,92 € 4,05 €

  ZVERLIT cervený hrubá s vuní Podestýlka kocka 10kg

  Zverlit červený je hrudkující hrubá přírodní podestýlka. Po použití toalety začne mírně vonět. Podestýlka zverlit je mimořádně hygienická, ekologicky čistá a silně nasákavá, výborně hrudkuje a lze ji kompostovat.
  8,69 € 7,18 €

  ZVERLIT cervený hrubá s vuní Podestýlka kocka 6kg

  Bentonitová 100% přírodní podestýlka pro kočky. Po použití podestýlka Zverlit jemně zavoní.
  5,84 € 4,83 €

  ZVERLIT modrý jemná Podestýlka kocka 6kg

  Přírodní podestýlka pro kočky s velikostí částic do 2mm. Hrudkuje, je hygienická, lze ji likvidovat v domovních odpadech nebo kompostovat.
  6,12 € 5,06 €

  ZVERLIT oranžový jemná s vuní Podestýlka kocka 6kg

  Podestýlka Zverlit oranžová efektivně absorbuje pach, hrudkuje, po použití kočkou jemně voní. Minimální spotřeba.
  7,04 € 5,84 €

  Podestýlka Cat Zverlit Superjemná - Tmavofialová 6 Kg S Vůní

  Přírodní stelivo pro kočky Zverlit s velmi jemnými zrníčky pod 2mm. Podestýlka po použití kočkou jemně voní, v místě potřeby zanechává hrudku, kterou lze snadno vyjmout. Typ podestýlky je zvláště vhodný pro koťátka.
  6,21 € 4,37 €

  Podestýlka Cat Zverlit Superjemná - Fialová 6 Kg Bez Vůně

  Přírodní bentonitová podestýlka Zverlit pro kočky s velmi jemnými zrny vhodná zvláště pro použití u koťátek.
  4,92 € 3,45 €

  Mikeš Standard Podestýlka kocka pohlc. pachu 10kg

  Hrudkující stelivo Mikeš vytváří přírodní a hygienické potřeby pro kočky, ale i jiná drobná domáci zvířata. Po odstranění hrudky, která se vytvoří při styku s výměškem zvířete, zůstává zbytek steliva v kočičí toaleté suchý a čistý. Velmi úsporný produkt.
  4,88 € 4,05 €