Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  podestýlky a steliva

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Caliopsis

  Excelentní Absorpční Schopnost. Hrudka Uzavírá Zvířecí Exkrementy Do Velmi Kompaktního Tvaru, Který Lze Jednoduše Odstranit. Bentonitová Podestýlka . Výrobek Je Absolutně Nezávadný, Plně Funkční, Po Použití Ho Lze Kompostovat Nebo Likvidovat S Běžným Domovním Odpadem. Varianta Bez Aromatu Nebo S Vůní. Zrnitost Steliva Ultraabsorbční Je 0,5Mm - 2Mm, Zrnitost Steliva Superabsorbční Je 2Mm - 5Mm. Velmi Nízká Prašnost, Okolí Toalety Zůstává Čisté. Použitelné I Pro Další Malá Domácí Zvířata.

  Caliopsis Classic Je Superabsorbční Stelivo. Caliopsis Vůně Moře Je Superabsorbční Stelivo S Vůní Moře. Caliopsis Soft Je Ultraabsorbční Stelivo
  Od 66 Kč

  Elegant Cat

  Krystalky Silica Gel Kočkolitu Adsorbují Moč Během Několika Sekund A Zůstávají Na Dotek Suché. Zápach Je Eliminován. Tato Nová Podestýlka Kompletně Adsorbuje Tekutý Odpad, Zamezuje Bujení Bakterií A Zanechává Podestýlku Bez Zápachu A Suchou Na Dotek. 100% Bezprašný. Přírodní, Netoxický A Neškodný Pro Životní Prostředí. Podestýlka Je K Dispozici S Parfemací Nebo Bez.
  Od 433 Kč

  ASAN Cat Fresh blue 10l

  Asan Cat fresh blue je ekologické stelivo pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Efektivně neutralizuje pachy. Výborně absorbuje vlhkost, povrch steliva zůstává vlhký.
  169 Kč 152 Kč

  ASAN Cat Pure Podestýlka 10l

  Bezprašná podestýlka s enormní schopnosti pohlcování vlhkosti. Vhodná pro pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy, velmi lehká na manipulaci, vhodná pro alergiky i astmatiky.
  165 Kč 148 Kč

  ASAN Cat Pure Podestýlka 45l

  Hygienická, lehká podestýlka pro krátkosrsté kočka, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy i vlhkost, bezprašná, vhodná i pro alergiky a astmatiky.
  608 Kč 524 Kč

  Eminent Podestýlka bez vůně kočka pohlc. pachu 5kg

  Hrudkující podestýlka příznivé cenové relace. Pro pohodlí kočičí toalety. Absorbuje pachy i vlhkost.
  98 Kč 88 Kč

  Mikeš Premium Podestýlka kočka pohlc. pachu 10kg

  Bentonitová hrudkující podestýlka s velmi dobrou schopností vázat pachy a vlhkost.
  159 Kč 143 Kč

  Mikeš Standard Podestýlka kočka pohlc. pachu 5kg

  Mikeš stelivo je klasické bentonitová podestýlka s velmi dobrou schopností tvořit hrudky při vyměšování zvířete. Jednoduchá manipulace a bezproblémové čištění zajišťuje vysokou úspornost při používání.
  56 Kč 50 Kč

  Podestýlka Biokat´s Bianco Classic Hygiene 10kg

  Bílá, extra silně hrudkující podestýlka z přírodního materiálu.Tento kočkolit má 4 x vyšší užitnost než jiné běžné kočkolity. Přírodní materiál.
  259 Kč 232 Kč

  Podestýlka Biokat's Bianco Fresh Control 10kg

  Přírodní jíl s příjemně aromatickou látkou s vůní jarní louky. Zastoupení přírodního jílu 100%. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.
  278 Kč 249 Kč

  Podestýlka Biokat's Classic Cotton Blossom 10kg

  Klasická hrudkující podestýlka z bentonitu bez parfamace. Bezprašná zrna, vysoká schopnost pohlcení vhlkosti a pachu.
  245 Kč 219 Kč

  Podestýlka Borcat Extra 10l

  Levnější podestýlka se schopností tvorby hrudek. Čistý přírodní materiál.
  112 Kč 100 Kč

  Podestýlka Cat´s Best Universal 10 l

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  134 Kč 120 Kč

  Podestýlka Cat´s Best Universal 20 l

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  270 Kč 242 Kč

  Podestýlka Cat´s Best Universal 40 l

  Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
  539 Kč 464 Kč

  Podestýlka Cat´s Best Universal jahoda 10 l

  Šetrná podestýlka k životnímu prostředí, plně kompostovatelná. S vůní jahod. Minimální spotřeba, přírodní ekologicky produkt.
  182 Kč 164 Kč

  Podestýlka Cat silikagel Duvo+ 16 l

  100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Silikagelová podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
  691 Kč 595 Kč

  Podestýlka Cat silikagel Duvo+ 5 l

  Silkátová bezprašná podestýlka se schopností pohlacovat kapalný odpad během několika sekund. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Díky unikátní struktuře krystalů se podestýlka nelepí na kočičí packy, které tak můžou stále zůstat suché a čisté.
  236 Kč 212 Kč

  Podestýlka Cat silikagel Duvo+ jablko 5 l

  Silikagelová podestýlka s aroma jablka. 100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Tato bezprašná podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka s vůní jablka je během chvilky suchá a neutralizuje pachy.
  250 Kč 224 Kč

  Podestýlka Cat silikagel Duvo+ levandule 5 l

  Silikagelová podestýlka s vůní levandule. Velmi rychle pohlcuje kapalné produkty vašeho zvířátka, během chvilky je suchá a neutralizuje pachy. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
  250 Kč 224 Kč