podestýlky a steliva

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Caliopsis

Excelentní Absorpční Schopnost. Hrudka Uzavírá Zvířecí Exkrementy Do Velmi Kompaktního Tvaru, Který Lze Jednoduše Odstranit. Bentonitová Podestýlka . Výrobek Je Absolutně Nezávadný, Plně Funkční, Po Použití Ho Lze Kompostovat Nebo Likvidovat S Běžným Domovním Odpadem. Varianta Bez Aromatu Nebo S Vůní. Zrnitost Steliva Ultraabsorbční Je 0,5Mm - 2Mm, Zrnitost Steliva Superabsorbční Je 2Mm - 5Mm. Velmi Nízká Prašnost, Okolí Toalety Zůstává Čisté. Použitelné I Pro Další Malá Domácí Zvířata.

Caliopsis Classic Je Superabsorbční Stelivo. Caliopsis Vůně Moře Je Superabsorbční Stelivo S Vůní Moře. Caliopsis Soft Je Ultraabsorbční Stelivo
Od 3,04 €

Elegant Cat

Krystalky Silica Gel Kočkolitu Adsorbují Moč Během Několika Sekund A Zůstávají Na Dotek Suché. Zápach Je Eliminován. Tato Nová Podestýlka Kompletně Adsorbuje Tekutý Odpad, Zamezuje Bujení Bakterií A Zanechává Podestýlku Bez Zápachu A Suchou Na Dotek. 100% Bezprašný. Přírodní, Netoxický A Neškodný Pro Životní Prostředí. Podestýlka Je K Dispozici S Parfemací Nebo Bez.
Od 19,41 €

ASAN Cat Fresh blue 10l

Asan Cat fresh blue je ekologické stelivo pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Efektivně neutralizuje pachy. Výborně absorbuje vlhkost, povrch steliva zůstává vlhký.
6,62 € 5,52 €

ASAN Cat Pure Podestýlka 10l

Bezprašná podestýlka s enormní schopnosti pohlcování vlhkosti. Vhodná pro pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy, velmi lehká na manipulaci, vhodná pro alergiky i astmatiky.
6,44 € 5,34 €

ASAN Cat Pure Podestýlka 45l

Hygienická, lehká podestýlka pro krátkosrsté kočka, koťata a fretky. Výborně pohlcuje pachy i vlhkost, bezprašná, vhodná i pro alergiky a astmatiky.
25,02 € 20,70 €

Eminent Podestýlka bez vune kocka pohlc. pachu 5kg

Hrudkující podestýlka příznivé cenové relace. Pro pohodlí kočičí toalety. Absorbuje pachy i vlhkost.
4,32 € 3,59 €

Mikeš Premium Podestýlka kocka pohlc. pachu 10kg

Bentonitová hrudkující podestýlka s velmi dobrou schopností vázat pachy a vlhkost.
7,31 € 6,07 €

Mikeš Standard Podestýlka kocka pohlc. pachu 5kg

Mikeš stelivo je klasické bentonitová podestýlka s velmi dobrou schopností tvořit hrudky při vyměšování zvířete. Jednoduchá manipulace a bezproblémové čištění zajišťuje vysokou úspornost při používání.
2,58 € 2,12 €

Podestýlka ANIMALBEEDING 13L sloní tr. kocka pelety

Ultrasavá podestýlka ANIMALBEEDING ze stonků trývy. Bez chemie, čistě přírodní materiál. Použité pelety lez kompostovat
7,54 € 6,26 €

Podestýlka ANIMALBEEDING 13L sloní tr. kocka rezanka

Čistě přírodní podestýlka z řezené slámy. Por kočičí toalety i drobné hlodavce.
6,44 € 5,34 €

Podestýlka Biokat´s Bianco Classic Hygiene 10kg

Bílá, extra silně hrudkující podestýlka z přírodního materiálu.Tento kočkolit má 4 x vyšší užitnost než jiné běžné kočkolity. Přírodní materiál.
12,19 € 10,12 €

Podestýlka Biokat's Bianco Fresh Control 10kg

Přírodní jíl s příjemně aromatickou látkou s vůní jarní louky. Zastoupení přírodního jílu 100%. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.
12,60 € 10,44 €

Podestýlka Biokat's Classic Cotton Blossom 10kg

Klasická hrudkující podestýlka z bentonitu bez parfamace. Bezprašná zrna, vysoká schopnost pohlcení vhlkosti a pachu.
10,67 € 8,83 €

Podestýlka Biokat´s Micro White Fresh 14l

Velmi jemná zrna bílé barvy. Hrudkující podestýlka s vynikajícími vlastnostmi tvorby hrudek . S jemnou parfemací.
18,26 € 15,09 €

Podestýlka Borcat Extra 10l

Levnější podestýlka se schopností tvorby hrudek. Čistý přírodní materiál.
5,20 € 4,28 €

Podestýlka Cat Best Öko Plus 10 L

Použitím kočkolitu této značky docílíte minimalizaci spotřeby. Může zůstat v kočičí toaletě bez nepříjemného zápachu déle, díky efektivní absorbci pachu. Tekutiny jsou plně pohlcovány vysoce kvalitními ekolokogickými vlákny. Kočkolit je plně kompostovatelný. Při jeho použití strávíte minimum času úklidem kočičí toalety a snížíte až trojnásobně své náklady.
12,33 € 8,69 €

Podestýlka Cat Best Öko Plus 40 L

Podestýlka z ekolického, plně kompostovatelného materiálu. Velmi nízká spotřeba, vysoká absorpční schopnost vlhkosti i pachu. Světlé barva podestýlky. Podestýlka je plně bilogicky odbouratelná.
47,24 € 33,21 €

Podestýlka Cat Best Universal 10 L

Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
6,81 € 4,78 €

Podestýlka Cat Best Universal 20 L

Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
13,66 € 9,61 €

Podestýlka Cat Best Universal 40 L

Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorbční schopnost. Kompletně podléhá rozkladu. Dřevěné pelety jako přírodní materiál do kočičí toalety nebo pod drobné domací zvířátka.
27,23 € 19,14 €

Podestýlka Cat Best Universal Jahoda 10 L

Šetrná podestýlka k životnímu prostředí, plně kompostovatelná. S vůní jahod. Minimální spotřeba, přírodní ekologicky produkt.
9,20 € 6,49 €

Podestýlka Cat Pura Moonlight Ultra 5Kg

Jemný parfémovaný kočkolit se schopností silné absorpce. Vylučuje vůni jen pokud je mokrý, tedy okamžitě po vymočení kočky, molekuly zápachu pohlcuje přírodním způsobem. Nepráší, nebarví, nešpiní, nechytá se na packy ani na chlupy. Kočky v jemném písku rádi hrabou
15,64 € 10,99 €

Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ 16 L

100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Silikagelová podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
29,30 € 18,17 €

Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ 5 L

Silkátová bezprašná podestýlka se schopností pohlacovat kapalný odpad během několika sekund. Podestýlka je během chvilky suchá, neutralizuje pachy a nemá přidané žádné aromatické vůně. Díky unikátní struktuře krystalů se podestýlka nelepí na kočičí packy, které tak můžou stále zůstat suché a čisté.
10,07 € 6,26 €

Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ Jablko 5 L

Silikagelová podestýlka s aroma jablka. 100% přírodní silikagelová podestýlka do kočičích záchodků. Tato bezprašná podestýlka se vyznačuje tím, že během několika sekund zcela pohltí kapalný odpad, čímž je zabráněno množení bakterií. Podestýlka s vůní jablka je během chvilky suchá a neutralizuje pachy.
10,67 € 6,62 €

Podestýlka Cat Silikagel Duvo+ Levandule 5 L

Silikagelová podestýlka s vůní levandule. Velmi rychle pohlcuje kapalné produkty vašeho zvířátka, během chvilky je suchá a neutralizuje pachy. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.
10,67 € 6,62 €

Podestýlka Cat Zverlit

Čistý Bentonitový Produkt Přímo Z Přírody. Je Ekologicky Čistý, Maximálně Vsakující, Absorbující Pach, Hrudkující, Možno Použít Po Použití Do Kompostu. Je Úsporný, Nealergizujicí, Jako Podestýlka Pro Kočky A Ostatní Zvířátka Chovaná V Domácnosti.
Od 5,89 €

Podestýlka Cat Zverlit S Vůní

Přírodní, Vysoce Absorbční Nealergizující Podestýlka S Jemnou Vůní. 100% Přírodního Původu. Větší Částice Se Nepřichytávají Na Srst A Okolí Toaletky Tak Zůstává Čisté. Bentonit Má Perfektní Schopnost Pohlcovat Pachy, Při Kontaktu S Močí Ihned Hrudkuje A Moč Tak Neproteče Na Dno Toalety. Hrudku Poté Stačí Jen Vybrat A Doplnit Výběr Novým Stelivem.
Od 4,37 €

Podestýlka Catrine kocka hrudkující, pohlc. pach 15kg

Kvalitní podestýlka, která pohlcuje zápach, hrudkuje a má vysokou funkci absorpce. Podestýlka je šetrná k přírodě a životnímu prostředí. Balení obsahuje cca 15 kg podestýlky.
33,12 € 27,42 €

Podestýlka Catwill Diamond Power kocka pohlc. pach

Vysoce kvalitní křemičitanová podestýlka do kočičích toalet. Podestýlka Catwill výtečně absorbuje všechny pachy a uzavře je uvnitř granulí tak, aby se dále neuvolňovaly do prostředí. Tento unikátní materiál zcela pohlcuje vylučovanou moč, okamžitě zastavuje růst bakterií, udržuje toaletu suchou a čistou. Zdravotní nezávadnost je ověřena veterinárním atestem. Podstatnou výhodou je také jeho bezprašnost.
Od 5,61 €

Podestýlka Pro Odběr Moči Help

Slouží k odběru moči pro laboratorní vyšetření. Laboratorně testováno. Podestýlka není toxická a žádným způsobem nemění výsledky chemického rozboru a sedimentu. Není vhodná pro bakteriologické vyšetření.
6,44 € 6,21 €

Caliopsis Silica Gel Cat Litter

Rychlá Savost A Pohlcení Zápachu. Díky Své Porézní Struktuře Může Stelivo Pojmout Takřka Stejné Množství Vlhkosti, Kolik Samo Vážeí. Bezprašná, Vysoce Efektivní Podestýlka. Není Zapotřebí Odstraňování Hrudek S Močí. Měsíční Spotřeba Je Až O 1/8 Menší Než U Jiných Steliv. Neulpívá Na Tlapkách. Jednoduché Čištění A Údržba.

Instrukce:

1. Naplňte Kočičí Toaletu 4Cm Vrstvou Silikátového Steliva Caliopsis. 2. Udržujte Čistotu Toalety Pravidelným Odstraňováním Tuhého Odpadu Děrovanou Lopatkou. 3. Jednou Za Měsíc Vyprázdněte Celou Toaletu A Znovu Doplňte Stelivo. Je To Opravdu Jednoduché!

Užitečné Rady

Změna Druhu Steliva: Ojediněle Může Kočka Odmítat Nové Stelivo. V Takovém Případě Přimíchejte Malé Množství Silikátového Steliva Caliopsis Ke Stávajícímu Stelivu, A Postupně Zvyšujte Podíl Steliva Caliopsis.

Umístění: Silikát Nepřetržitě Absorbuje Vlhkost, Proto Umístěte Toaletu Na Suché Místo.

Upozornění: Důkladně Odstraňujte Použité Stelivo A Dodržujte Při Tom Hygienu. Těhotné Ženy A Osoby Se Sníženou Imunitou By Neměly Přijít Do Styku S Použitým Stelivem. Nezapomeňte Si Dobře Umýt Ruce Po Kontaktu S Použitým Stelivem. Kočičí Toaletu Pravidelně Čistěte.

7,6 L Balení Vám Vydrží Při Používání Pro 2 Kočky 1 Měsíc, Pro 3 Kočky 20 Dní. 16 L Balení Vám Vydrží Pro 2 Kočky 2 Měsíce, Pro 3 Kočky 50 Dní.
Od 8,83 €

Brit Fresh For Cats Excellent Ultra Bentonite

Použitý Materiál – Bentonit – Zaručuje Mimořádně Vysokou Absorpci Tekutiny. Jedinečné Antibakteriální Vlastnosti Hmoty Neutralizují Zápach A Udržují Vaši Domácnost V Čistotě A Svěžesti. Díky Malé Velikosti Granulí A Nízké Prašnosti Bude Použití Boxu Se Stelivem Pro Vaši Kočku Příjemnější. Díky Stabilnímu Kompaktnímu Hrudkování Je Spotřeba Brit Ultra Fresh Ve Srovnání S Běžným Kočičím Stelivem Nižší. Přírodní Hrudkující Stelivo Pro Kočky Šetrné K Přírodě.
Od 2,90 €

Mikeš Light 10l

Mikeš Light je lehčené přírodní stelivo bílé barvy pro náročnou hygienu koček. Stelivo nejen rychle váže vlhkost, ale i kvalitně pohlcuje doprovodné pachy. K přednostem steliva Mikeš Light patří bílá barva a o téměř 50% lehčí hmotnost oproti ostatním hrudkujícím stelivům.
7,31 € 6,07 €

Podestýlka Hlod. Dřevo Avicentra 20 L

Wooden litter dřevitá podestýlka je univerzální hygienická podestýlka vhodná pro kočky, štěňata, exotické ptactvo, králíky, morčata, křečky, myši, terarijní zvířata a další zvířata chovaná v klecích a teráriích. Má vynikající absorpční vlastnosti.
10,21 € 7,18 €