Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  péče o chrup

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Nomaad De-Plaque Plv. 100 G

  Veterinární nutriční doplněk pro redukci zubního plaku a kamene u psů a koček. Obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum pro redukci zubního plaku a kamene a navíc výrazně snižuje zápach z tlamy.
  20,93 € 15,00 €

  Nomaad De-Plaque Plv. 50 G

  Veterinární nutriční doplněk pro redukci zubního plaku a kamene u psů a koček působící komplexně. Preparát působí přímo v zažívacím traktu zvířete, odkud se následně dostává do krevního řečiště, poté do slin a tím velmi účinně působí na zuby a dásně. Pokud se výsledky neprojeví do 4-8 týdnů zdvojnásobte denní dávku.
  12,93 € 9,29 €

  Orozyme zubní gel enzymatický pro psy a kocky 70g

  Zubní gel pro psy zaručuje ochranu proti bakteriím způsobujícím zápach z dutiny ústní, vytváření plaku a zubního kamene. Vyrobeno z hypoalergenních surovin, vhodných i pro psy trpící diabetes.
  11,96 € 10,72 €

  Stomaclean - ústní spray pro kocky 50ml

  Ústní sprej pro kočky omezuje tvorbu zubního kamene, plaku i zubního kazu, pomáhá odstranit již vytvořený zubní kámen, prodlužuje efekt odstranění zubního kamene, vykazuje dezinfekční, hojivý a regenerační účinek na dásně a další měkké tkáně v dutině ústní, např. při zánětu, odstraňuje nepříjemný zápach z dutiny ústní.
  4,69 € 4,19 €

  Plaqueoff™ Powder

  PlaqueOff™ Powder je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen, odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.
  Od 22,95 €

  Beaphar Vet Dentalzym Gel 100 G

  Zuby čistící gel bez zubního kartáčku. Vyzkoušejte.
  9,57 € 8,60 €

  Beaphar Vet Dentalzym Powder 75 G

  Přírodní prášek z mořské řasy, který pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Od firmy Beaphar.
  11,27 € 10,12 €

  Francodex Pudr dentální pes, kocka 70g NEW

  Doplněk do krmiva se schopností zamezit tvorbě zubního kamene a předcházet zánětu dásní. Obsahuje hnědé řasy, jedlou sodu a fruktooligosacharidy. Játrová příchuť.
  15,09 € 13,52 €