Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a trpasličí plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Belcando Finest Light

  Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
  Od 145,00 Kč

  Bosch Dog Light Mini 2,5kg

  Bosch Dog Light Mini je řešením pro malé osy s nadváhou. Díky nízkému obsahu tuku a zvýšeného podílu vlákniny v krmivu, který navozuje pocit sytosti, se dostane pejsek opět do formy.
  241,00 Kč 216,00 Kč

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

  Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
  Od 152,00 Kč

  Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Mini

  Hills pro redukci hmotnosti malých a středních plemen. Dieta bez hladovění, s plným bříškem. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství.
  Od 428,00 Kč

  Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4kg

  Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
  440,00 Kč 379,00 Kč

  N&D LG DOG Light S/M Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy malých a středních plemen. Receptura je uzpůsobena přesně na míru psům s potřebou snížit tělesnou hmotnost.
  Od 192,86 Kč

  Royal Canin - Canine Mini Light Weight

  Pro dospělé psy s menšími energetickými požadavky od 1 do 10kg od 10 měsíce věku. V receptuře je vyšší hladina L - karnitinu, který podporuje metabolismus tukových zásob. Ječmen zpomaluje trávení a mezi jednotlivými dávkami krmiva zmírňuje pocit hladu. Vysoce stravitelný, obsahuje frukto - oligosacharidy pro rovnováhu střevní mikroflóry. Granule jsou svou velikostí, strukturou a tvarem uzpůsobeny velikosti psa. Přítomný polyfosfát sodíku vyvazuje ze slin vápník a omezuje tím tvorbu zubního kamene. Výtažek ze zeleného čaje a hroznů zpomaluje stárnutí buněk.
  Od 164,00 Kč

  Royal Canin - Canine Mini Sterilised

  Kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy malých plemen (1-10 kg) nad 10 měsíců věku. Pro malé psíky se sklonem k přibírání na váze. Receptura krmiva kombinuje zvýšené procento proteinů (30%) a snížený obsah tuku (13%), rychle navazuje pocit sytosti. L-karnitin napomáhá metabolismu tuků. Prostřednictvím polyfosfátu sodného pomáhá zpomalovat tvorbu zubního kamene.
  Od 374,00 Kč

  Brit Care Dog Mini Grain Free Light & Sterilised

  Receptura s králičím masem a lososem značky Brit Care pro psy miniaturních plemen s nadváhou nebo po sterilizaci. Přídavek výtažku z chrupavek pro kloubní systém, ovoce, zelenina a byliny.
  Od 70,60 Kč