malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Belcando Finest Light

Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od 142,00 Kč

BiOMill Prof. Mini Light Adult Chicken&Rice

Receptura krmiva BiOMill pro malé psy s nadváhou, pro psy se sklony k nadváze, nebo pro psy se sníženou aktivitou.
Od 140,00 Kč

Bosch Dog Light Mini 2,5kg

Bosch Dog Light Mini je řešením pro malé osy s nadváhou. Díky nízkému obsahu tuku a zvýšeného podílu vlákniny v krmivu, který navozuje pocit sytosti, se dostane pejsek opět do formy.
241,00 Kč 199,00 Kč

Eukanuba Dog Puppy&Junior Small 1kg

Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
Od 151,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Mini 2kg

Hills pro redukci hmotnosti malých a středních plemen. Dieta bez hladovění, s plným bříškem. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství.
Od 175,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4kg

Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
434,00 Kč 359,00 Kč

N&D LG DOG Light S/M Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy malých a středních plemen. Receptura je uzpůsobena přesně na míru psům s potřebou snížit tělesnou hmotnost.
Od 189,00 Kč

Trainer Natural Small Toy Light 2kg

Odlehčené krmivo pro malé a trpasličí plemena od firmy Trainer. Funkční složky krmiva pro podporu celkového zdraví psa. Kuřecí a rybí protein, podpora trávení a péče o ústní dutinu malých plemen.
328,16 Kč