malá a trpasličí plemena

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Junior S

Vysoké množství energie, malé granulky a vysoká stravitelnost krmiva - některé ze znaků, které receptura Brit Premium Dog Junior S nabízí. Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy malých plemen ( v dospělosti 1-10kg) od 4 týdnů do 12ti měsíců věku. Vhodné také pro březí a kojící feny.
Od 3,13 €

Fitmin Pes Mini Puppy

Fitmin Pes Mini Puppy je kompletní krmivo pro štěňata v období od 2 do 10 měsíce věku a březí a kojící feny těchto plemen, která je sestavena s ohledem a respektem vůči jejich živému temperamentu.
Od 8,14 €

Nature's Protection Dog Dry Junior Mini

Nature's Protection Dog Dry Junior Mini je 100% kompletní a vyvážená strava přizpůsobená specifickým požadavkům od štěněte až po dospělost. Účinné látky pro podporu imunitního systému a trávení.
Od 5,47 €

Pro Plan Puppy Small&Mini

Pro Plan Puppy Small&Mini s vysokým podílem kuřecího masa a rýže. Pro štěňata malých a mini plemen od 1 do 9 měsíce věku s hmotností v dospělosti do 10kg a pro březí a kojící feny těchto plemen.
Od 4,51 €

Calibra Dog Gf Junior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog Grain Free Junior Small Duck & Potato je kompletní krmivo bez obilovin pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg). Receptura má vysoký obsah kachního masa, výborně chutná a svým složením podporuje imunitní systém.
Od 11,50 €

Calibra Dog Ha Junior Small Breed Chicken

Calibra Dog HA Junior Small Breed Chicken je kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg). Calibra Junior Small Breed svým obsahem bílkovin a energie respektuje rychlejší a kratší fázi růstu než mají plemena střední a velká, a pomáhají správnému rozvoji trávicího traktu. Speciální velikost granulí, jejich tvar a struktura je přizpůsobena velikosti malých psů a usnadňuje příjem krmiva. Obsahuje vysokou hladinu bílkovin živočišného původu ze surovin nejvyšší kvality. Vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže). Hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností. Betaglukany a prebiotika pro silný imunitní systém.
Od 10,67 €

Belcando Puppy Gravy

Belcando Puppy Gravy je vhodné kompletní krmivo pro štěňata všech plemen, pro štěňata velkých plemen do tří měsíců věku. Optimální stravitelnosti je dosaženo díky vysokému podílu masa (80% živočišných bílkovin - 60% z drůbeže, 15% z ryb, 5% želatina). Účinné látky pro vitalitu organismu a výkonný imunitní systém.
Od 6,67 €

BiOMill Prof. Mini Junior Chicken&Rice

BiOMill pro štěňata malých a trpasličích plemen. Šetrné složení, výborná chutnost.
Od 7,87 €

Bosch Dog Junior Mini 1kg

Bosch Dog Junior Mini je plnohodnotné a kompletní krmivo svým složením a zaměřením určené zejména pro rostoucí štěňata malých a středně velkých plemen (v dospělosti dosahující do 15kg živé hmotnosti).
Od 4,23 €

Petit Dry Puppies with Extra Omega-3 Low Grain 300g

Pro štěňátka trpasličích plemen. Kompletní krmivo.
Od 4,23 €

Nativia Puppy Mini 3Kg

Nativia Puppy mini obsahuje 85% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro štěňata malých a trpasličích plemen.
12,83 €

CIBAU Puppy Mini

Kompletní a plnohodnotné krmivo pro štěňata malých plemen po odstavu a v růstu a pro březí a kojící feny. Balení obsahuje malé granulky pro jednodušší kousání potravy.
Od 5,89 €

Crockex Wellnes PUPPY MEDIUM/MAXI CHICKEN LOW GRAIN

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro štěňata středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 43% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 14,95 €

Crockex Wellnes PUPPY MINI CHICKEN LOW GRAIN 2kg

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro štěňata malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 43% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
12,14 €

Eukanuba Dog Puppy Toy Breed 800g

Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen od 1 do 12 měsíců s hmotností do 4 kg v dospělosti. Obsahuje vysoce kvalitní živočišný protein ve vyváženém poměru s energií - vhodné pro psy s malým obsahem žaludku a vysokými energetickými nároky.
7,36 € 6,12 €

Hill's Canine Dry Puppy Growth Mini 3kg

Růstová psí kompletní směs je sestavena tak, aby udržovala nutriční požadavky rostoucího štěněte od odstavu až do dospělosti ( 12 - 18 měsíců v závislosti na plemeni). Krmivo splňuje také nutriční požadavky gravidních a laktujících fen. Výrobce vyzdvihuje obsah Docosahexaeonic acid (DHA) z přírodního zdroje - jedné z Omega-3 mastných kyselin, která je nezbytně důležitá pro rozvoj mozku a zraku. Přesně vyvážená receptura pro podporu imunity a mobility.
Od 22,68 €

Hill's Canine Dry Puppy Small Miniature 1,5kg

Pro ochranu malých štěňátek ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Vyvážená receptura pro pohodový růst Vašeho maličkého přítele se zvýšeným obsahem DHA, živině, díky, které budou štěňata bystřejší a cvičitelnější.
Od 16,10 €

N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr

Krmivo N&D ve variantě kuře a granátové jablko pro štěňata malých plemen. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 8,56 €

N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry

Krmení N&D pro štěňata malých a trpasličích plemen s jehněčí bílkovinou. Jehně, borůvka a nízký obsah obilovin. Dobré a chutné.
Od 9,15 €

N&D GF Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry

Krmení N&D pro štěňata malých a trpasličích plemen s jehněčím, borůvkami a dýní. Vhodné i pro březí a kojící feny těchto plemen. Bezobilná receptura plná zdravých surovin.
Od 10,21 €