Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Eukanuba

  Firma Iams byla založena v roce 1946 Paulem F.Iamsem, který se rozhodl produkovat krmivo pro psy co nejkvalitnější, nutričně vyvážené a nejkompletější, připravené pouze ze surovin nejvyšší kvality. Eukanuba patří k nejžádanějším, velmi dobře přijímavým krmivům. ImmunoHealth - obsahuje důležité antioxidanty, jako je vitamín E - podporuje imunitní systém a zajišťuje denní, přirozenou regeneraci zdravých buněk. CoatCare - obsahuje optimální rovnováhu omega-3 a omega-6 mastných kyselin - zajišťuje hustou a lesklou srst, podporuje zdravou kůži a přirozené procesy hojení. DigestiCare - obsahuje středně stravitelnou vlákninu (řepné řízky) - zajišťuje zdravý zažívací trakt a efektivní absorpci živin. GlucoseBalance - obsahuje zdroje sacharidů jako ječmen a čirok - pomáhá nutričně řídit hladiny cukru v krvi po jídle. FlexMobility - obsahuje glukosamin a chondroitin - podporuje zdraví a pohyblivost kloubů. WeightControl+ - obsahuje nižší hladinu tuku, vitamín A a L-karnitin, který pomáhá spalovat tuk a udržovat svalovou hmotu - udržuje ideální hmotnost psa. Obsah DentalCare - kombinace minerálních látek, která pomáhá odstraňovat plak a zabraňuje ukládání látek tvořících zubní kámen je zaručen v každém krmivu značky Eukanuba receptury Adult a Adult Senior. 

  Nově krmivo představuje nové obaly - bez přístupu vzduchu, z umělohmotným zipem pro možné znovuuzavření již otevřeného balení. 

  Odměrka ke krmivu na vyžádání.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eukanuba Dog Adult All Performance

  Eukanuba Dog Adult All Performance je kompletní krmivo pro aktivní psy nebo psy s nízkou hmotností ve věku od 1 roku. Pro špičkový výkon nebo úpravu hmotnosti.
  Od 62,00 €

  Eukanuba Dog Adult Lamb&Rice Large

  Eukanuba Dog Adult Lamb&Rice Large je určena psům velkých plemen (hmotnost v dospělosti 26 - 40 kg), stáří od jednoho roku a psům obřích plemen (hmotnost v dospělosti nad 40 kg), stáří od dvou let. Zejména pro psy, kteří dávají přednost chuti jehněčího.
  Od 15,00 €

  Eukanuba Dog Adult Lamb&Rice Small&Medium

  Eukanuba Dog Adult Lamb&Rice Small&Medium je vyrobena pro psy všech plemen preferující příjem jehněčího od stáří jednoho roku. Krmivo je s vysokým podílem jehněčího masa, neobvyklé je použití čiroku jako zdroje karbohydrátů.
  Od 7,00 €

  Eukanuba Dog Adult Large

  Eukanuba Dog Adult Large je receptura kompletního krmiva přizpůsobena speciálním potřebám velkých a obřích plemen psů a výše od 1 roku věku.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Adult Medium

  Pro psy středních plemen od 1 roku věku jejichž normální tělesná hmotnost v dospělosti je v rozmezí 11 - 25kg. Krmivo obsahuje vysoce kvalitní živočišný protein, neobvyklé je použití čiroku jako zdroje karbohydrátů.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Adult PP Jogging&Agility

  Eukanuba pro aktivní psy. Kompletní a vyvážené krmivo pro aktivní psy s vyšší energetickou hodnotou. Kuřecí maso minimálně 30%. Chondroitin a glukosamin pro pružnost chrupavek a kloubů, L-karnitin jako doplněk, který maximalizuje využití energie v krmivu. Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin a minerálních látek pro zachování pružné kůže a podporu vysokého lesku srsti.
  Od 62,00 €

  Eukanuba Dog Adult Salmon

  Krmivo Eukanuba, bohaté na maso ze severoatlantického lososa a obsahující více druhů obilovin, je vyrobeno z vysoce kvalitních přísad zajišťujících kompletní a vyváženou výživu. Pro dospělé psy od 1 roku.
  Od 15,00 €

  Eukanuba Dog Adult Small

  Eukanuba pro psy malých plemen u kterých se v dopělosti pohybuje normální váha v rozmezí 2,5 - 10kg od stáří 1 roku. Krmivo obsahuje vysoce kvalitní živočišný protein a čirok jako zdroj karbohydrátů.
  Od 6,00 €

  Eukanuba Dog Adult Weight Control Medium 3kg

  Eukanuba pro malá a středně velká plemena se sklonem k obezitě od stáří 1 roku. Krmivo obsahuje L - karnitin, neobvyklé je použití čiroku jako zdroje karbohydrátů. Čirok zmírňuje výkyvy hladiny krevního cukru po nakrmení zvířete a působí tak preventivně proti diabetu.
  19,00 € 17,00 €

  Eukanuba Dog Mature&Senior Lamb&Rice

  Eukanuba pro seniory s jehněčím masem. Kompletní krmivo pro starší psy od 7 let.
  Od 15,00 €

  Eukanuba Dog Mature&Senior Large

  Eukanuba pro seniory velkých plemen. Pro velká plemena (26 - 40kg) od 6ti let, obří plemena (nad 40 kg) od 5ti let.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Mature&Senior Small

  Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Large

  Eukanuba pro štěňata velkých a obřích plemen. Snížený obsah energie zpomaluje tempo růstu, snížený obsah vápníku by měl napomoci zdárnému vývoji skeletu.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Medium

  Eukanuba pro štěňata plemen střední velikosti (v dospělosti 11 - 25kg) od 1 do 12 měsíců věku.
  Od 16,00 €

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

  Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
  Od 6,00 €

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Lamb&Rice

  Eukanuba pro rostoucí psy všech plemen, pro štěňata, která upřednostňují příjem jehněčího.
  Od 6,00 €
  Filtry Close
  Kategorie