Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  činčila

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Brit Animals Chinchila Complete

  Superprémiové kompletní krmivo pro činčily s kompletním obsahem vitamínů a výživných látek, obsahuje lněné semínko a juku shidigera.
  Od 53 Kč

  Greenfields Training Aid - Pomocník Pro Výcvik 400ml 400ml 400ml 400ml

  Greenfields Training Aid Pomocník Pro Výcvik Psů A Koček Byl Speciálně Vyvinut Pro Vnitřní Použití (Uvnitř Domu, Bytu). Odrazuje Psy A Kočky Od Znečišťování (Kálení). Přípravek Je Možné Také Aplikovat Na Nábytek, Boty Nebo Jiné Věci, Aby Se Zamezilo Jejich Okusování Nebo Aportování.

  Návod Na Použití:
  Pro Zabránění Okusování (Ničení) Věcí: Aplikujte Sprej Blízko Nábytku (Věci) Nebo Přímo Na Něj
  Při Výcviku: Aplikujte Sprej Na Věci, Které Pes Nemá Aportovat
  Pro Zamezení Kálení: Nejdříve Místo Vyčistěte Pomocí Greenfields Odstraňovače Skvrn. Nechejte Místo Uschnout. Aplikujte Sprej Na Dané Místo A Kolem Něj. V Případě Potřeby Aplikaci Opakujte. Před Použitím Protřepejte.

  Upozornění: Zabraňte Vniknutí Do Očí. Chraňte Před Dětmi. Po Aplikaci Si Umyjte Ruce. Před Použitím Aplikujte Pouze Na Malou, Skrytou Plochu – Ověřte, Jestli Nedojde Ke Změně Barvy.

  Složení: Undecanon A Neionogenní Tenzidy (Surfaktanty)

  Doba Použitelnosti: 36 Měsíců, Po Otevření 12 Měsíců.
  274 Kč

  Transportní Klec Pro Ptáky A Hlodavce Tr

  Pevné Dno A Boční Spodní Strany Přepravky. Dvojí Rozměr. Barva Dna Klece Se Může Od Obrázku Lišit. Hlodavce I Ptáky Doporučujeme Při Přepravě V Dopravním Prostředku Překrýt Tmavší Látkou Pro Tlumení Podnětů Z Vnějšího Prostředí, Které Působí Na Zvířata Rušivě A Stresují Je.
  Od 138 Kč

  ASAN Pet Aloe Podestýlka hlodavce a králíčky 14l

  Bezprašná podestýlka pro hlodavce, bez parfémů a barviv. S extraktem z Aloe Vera pro péči o jemnou kůži. Aloe zvlhčuje kůži a hojí případné oděrky.
  256 Kč 229 Kč

  Avicentra minerální kámen pro hlodavce - velký

  Doplněk minerálních látek pro všechyn druhy hlodavců. Při příjmů si zvířátko také obrušuje zoubky a drápky.
  24 Kč 22 Kč

  Avior Přepravka Do Auta Tyrkysová 58X40x40cm

  Přepravka do auta ideální pro malé psy, kočky a drobné zvířata. Otevíratelná z boku i shora, s tříbodovým upínacím systémem do bezpečnostnío pásu. Velsmi snadná údržba, přepravka je z plastu. Barva tyrkys.
  479 Kč

  Classic De Luxe Plastová Napaječka Pro Hlodavce 140Ml

  Plastová napaječka univerzální. Velikost 4 x 11 cm, objem 140ml. Plastové očko pro zavěšení na horní části napaječky.
  59 Kč

  Domeček Iglú Pro Hlodavce

  Domeček pro hlodavce z odolného a pevného materiálu. Uvnitř domečku je všitý polštářek z teplého materiálu. Lemování otvoru pro vstup. Celý domeček je pratelný. Více barevných variant k výběru.
  392 Kč 364 Kč

  Hamaka 1 - 45 X 45 Cm

  Závěsné lůžko do klece pro chované drobné savce nebo do prostrou libovolně pro kočky. Ložná plocha hamaky 45x45cm, na výběr více barevných variant.

  Hamaka 1 - 56 X 67 Cm

  Hamaka, závěsné lůžko volně do prostoru. Super kvalitní, odolný a nepropustný materiál. Možnost varianty s karabinou i bez. Rozměry 56x67 cm. Je možné volit z více barevných variant.