Kategorie

Calibra Premium

Krmivo střední třídy v příznivých cenových relacích nabízí eventualitu denní krmné dávky s nižšími náklady. Ke krmivu si lze vyžádat odměrku.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Calibra Dog Premium Adult

Calibra Dog Premium Adult kompletní a vyvážená strava, která uspokojí všechny nutriční nároky psů. Pomáhá psům udržet optimální hmotnost, dobré zdraví a kvalitní srst.
Od 157,00 Kč

Calibra Dog Premium Adult Large

Calibra Dog Premium Adult Large je kompletní výživa, uzpůsobená zvláštním nárokům dospělých psů velkých a obřích plemen, jež ukončili fázi svého růstu. Svým složením podporuje udržovat správnou funkci trávicího traktu, srdeční a pohybové soustavy.
Od 162,00 Kč

Calibra Dog Premium Energy

Calibra Dog Premium Energy je kompletní krmivo pro dospělé aktivní psy, psy pracovní, pro psy obtížně krmitelné nebo v rekonvalescenci. Obsah chondroprotektiv působí preventivně proti kloubním potížím a podporuje regeneraci kloubních chrupavek, drůbeží játra podporují chutnost. Ovocná složka krmiva s prvky pro stabilizaci trávení psů v záteži.
Od 173,00 Kč

Calibra Dog Premium Junior Large

Calibra Dog Premium Junior Large je kompletní výživa, uzpůsobená zvláštním nárokům mladých psů velkých a obřích plemen. Ideální poměr vápníku a fosforu, vyvážený obsah bílkovin přispívají k správnému vývoji a zabraňuje vzniku růstových problémů.
Od 171,00 Kč

Calibra Dog Premium Puppy&Junior

Calibra pro štěňata je kompletní výživa pro rychle rostoucí pro štěňata a mladé psy malých a střední plemen. Základem je velmi lehce stravitelné a výživné kuřecí maso. Velikostí granulí je přizpůsobeno snadnému krmení. Podporuje správný růst svalů, kostí a zubů. Zajišťuje dostatek energie potřebný v prvních fázích vývoje štěněte.
Od 186,00 Kč

Calibra Dog Premium Senior&Light

Calibra pro staré nebo obézní psy. Kompletní prémiové krmivo pro starší psy (nad 7 let) nebo psy s nadváhou. Lehce stravitelné a kompletní krmivo speciálně přizpůsobené potřebám starších psů. Napomáhá zpomalovat proces stárnutí a preventivně působí proti onemocnění kloubů.
Od 161,00 Kč