Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Canvit Snacks Dental Large Breed-Duck 250g

Velmi chutný dentální pamlsek pro velká plemena psů. Lze lámat i pro plemena menší. Funkční pamlsek s kuřecím, chlorellou, hřebíčkem, omega 3 nenasycenými mastným kyselinami, kolagenem a hexametafosfátem pro zdravé zuby a dásně s neodolatelnou chutí.
Výrobce: Canvit Snacks
Dostupnost: Skladem
dodací lhůta : 1-2 dny
70,00 Kč
58,00 Kč
 
Zdravé mlsání pro zdravé zuby a dásně.
Zubní kámen, plak a zánět dásní je u psů velmi častý problém, který se u psů projevuje nepříjemným zápachem z úst, krvácením z dásní, bolestivostí, neochotou kousat a často končí vytržením zubu. Jedinou účinnou péčí o zuby je prevence zaměřená na snížení tvorby zubního plaku.
 
 
Doporučená denní dávka:
5 kostiček na 25 kg váhy zvířete
5 kostiček na 25 kg váhy zvířete obsahuje
Chlorella 78 mg, Hexametaphosphate 31 mg, Hřebíček 15 mg, Omega 3 nenasycené mastné kyseliny: (EPA, DHA) 200 mg
 
Balení:
250 g (80 kostiček, pro psa o hmotnosti 25 kg vystačí na 16 dnů)
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

GRAND Suš. Mnamka vepr.ucho kousky 100g

Sušené doplňkové krmivo GRAND kousky vepřového ucha slouží jako lahodný pamlsek, který příznivě působí na střevní mikroflóru Vašich miláčků. Krmivo se vyrábí z čerstvých surovin na přírodní bázi (sušení), bez chemických přísad. Kvalitním sušením jsou minerály a vitamíny v krmivu zachovány. Sušené doplňky slouží současně jako pamlsky a odměny, čistí chrup, posilují žvýkací svaly, vyrovnává hladinu žaludečních šťáv a příznivě působí na střevní flóru.
48,00 Kč 40,00 Kč

Gottlieb Yorkshire šampon s makadamovým olejem 300ml

Speciální šampon pro yorkshirské teriéry. YORKSHIRE speciální šampon s norkovým olejem chrání před nadměrným maštěním a tvoří ochranný film na kůži i srsti pejska. Je tedy ochranou i proti provlhnutí srsti. Šampon je speciálně vyvinut pro yorkshirské teriéry.
85,00 Kč 71,00 Kč