Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  zubní kámen

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Hills Feline Adult Oral Care

  U Nás Každé 6. Balení Krmiva Hills Zdarma! Bližší Informace V Popise Sekce Krmiva. Přesně vyvážená, klinicky ověřená strava redukující plak a zubní kámen. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů. Péče o zuby a dásně na vysoké úrovni, speciálně strukturovaná vláknina, kalcium a minerály pro pevnou zubní sklovinu. Vysoká stravitelnost surovin.
  Od 12,37 €

  Leonardo Adult Maxi Croc Rich In Poultry

  Větší Velikost Granulí pro velké kočky Spolu S Stay- Clean® Systémem Přispívá K Čištění Zubů Od Plaku . Nižší Obsah Tuků A Bílkovin. Bez Pšeničného Lepku, Lehce Stravitelné Drůbeží Maso A Maso Mořských Ryb.
  Od 4,97 €

  Fitmin Cat Purity Dental

  78 % proteinů živočišného původu v grain free recepturře pro kočky Fitmin Cat PURITY DENTAL. S Herbs Vitality komplex. Se zázvorem a jehněčím masem. Zázvor je znám pro své protizánětlivé účinky, má pozitivní vliv na zlepšení trávení a protizánětlivé účinky, s čerstvým jehněčím masem. Vysoká jakost a kvalita produktů.
  Od 4,42 €

  Iams Cat Hairball Control rich in Chicken 2,55kg

  Kompletní krmivo Iams pro kočky určené specielně pro dlouhosrsté kočky od 1 do 7 let. Speciální směs vlákniny (řepná dužina a celulóza) zvyšuje vylučování pozřených chlupů stolicí. Chutné granule s kuřecím masem.
  23,69 € 19,60 €

  Pro Plan Cat Dental Plus Chicken 3 Kg

  PRO PLAN DENTAL PLUS je nové krmivo, vytvořené na vědeckém základě, které zlepšuje zdraví dutiny ústní kočky, pokud je podáváno každý den. Podávání speciálního krmiva představuje velký rozdíl ve snížení ukládání plaku a podpoře zdraví zubů a dásní. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  43,65 € 26,08 €

  Royal Canin - Feline Oral Care

  Dvojí účinek pro optimální ústní hygienu kočky od firmy Royal Canin. Krmivo pomáhá omezovat tvorbu zubního povlaku mechanickým působením (obrušováním) granulí speciálního tvaru i textury, která zajišťuje efekt zubního kartáčku a zpomaluje tvorbu zubního kamene prostřednictvím chelátorů vápníku. Ten aktivně vyvazuje vápník ze slin čímž brání jeho ukládání na zubech ve formě zubního kamene
  Od 4,88 €