Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  zubní kámen

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Royal Canin VD Dog Dry Dental DLK22 14 kg

  Receptura krmiva vhodná pro psy s problémem tvorby zubního kamene. Přídavek polyfosfátu sodíku omezuje jeho tvorbu. Krmivo je plnohodnotné, lze zkrmovat po celý život psa.
  2280 Kč 1887 Kč

  Royal Canin VD Dog Dry Dental Small DSD25 2 kg

  Krmivo pro jedince malých plemen psů do 10kg hmotnosti, kteří mají problém s tvorbou zubního kamene. Kompletní krmivo pro psy s přídavkem polyfosfátu sodíku, který vyvazuje vápník ve slinách a omezuje tím neustálou tvorbu povlaku zubu, který je nutné odstraňovat a čistit.
  495 Kč 427 Kč

  Royal Canin VD Dog Dry Dental Small DSD25 3,5 kg

  Krmení pro psy do 10kg hmotnosti se sklony pro tvorbu zubního kamene. Krmivo je kompletní, není nic třeba přidávat a lze jej zkrmovat po celý život psa.
  806 Kč 695 Kč

  Hill's Can.Dry SP Oral Care Adult Medium Chicken

  Prověřená technologie a skladba granulí pro redukci zubního kamene a svěží dech. S každou zkrmenou miskou jsou zoubky čistější a dáseň zdravější.
  Od 460 Kč

  Calibra Dog EN Oral Care

  Speciální kompletní krmivo zn. Calibra pro psy s problémy tvorby zubního kamene.
  Od 239 Kč