Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Wolfsblut

Proč Wolsfblut? Více než 50% masa v sušině v každé receptuře. Unikátní kombinace rostlinných látek, bylin a mořských řas. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. Jsou součástí i této značky krmiv. Receptury posilují kardiovaskulární systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. V rámci jedné značky můžete vystřídat více vůní a příchutí. Svým složením je vysoce chutné a lehce stravitelné. 

Krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel. Neobsahuje slunečnicový a řepkový olej, syntetický vitamin K3 a tapiokový škrob (zahušťovadlo). 

Jedinečný obal uchovávající krmivo čerstvé, chutné, voňavé a křehké... Tak dobré chutnání :-) 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Wolfsblut Adult Active White Cloud

Kompletní krmivo Wolfsblut s jehněčím a sladkými bramborami pro psy v zátěži. 63% obsah masa přírodního původu, unikátní kombinace léčivých rostlin z lesů a luk, nesmírně lahodná chut, snadno stravitelné. bez obilovin. Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, zápachu, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek. Vhodné pro alergiky.
Od 23,23 €

Wolfsblut Adult Active Wide Plain

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy v zátěži s optimálním poměrem jednotlivých zdrojů energie ve formě bílkovin, škrobů i tuků pro vysoký výkon. Krmivo s koňským masem a sladkými brambory. Ideální zdroj energie, maso přírodního původu, unikátní kombinace bylin z lesů a pastvin, vzrušující lahodná chuť. Snadno stravitelné, žádné obiloviny. Vhodné pro alergiky. Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek.
Od 23,23 €

Wolfsblut Adult African Dog

Wolfsblut z masem z divoké kachny, divokého holuba a pštrosa. Bez obilovin. S přírodními složkami z bylin, ovoce a zeleniny. Wolfsblut African Dog má přirozeně pikantní příchuť.
Od 27,42 €

Wolfsblut Adult Alaska Salmon

Wolfsblut z lososa je hypoalergenní receptura. Krmivo svým složením posiluje kardiovaskulární systém, posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Prebiotika pro stabilizaci trávení.
Od 17,62 €

Wolfsblut Adult Black Bird

Krmivo Wolfsblut z krůtího masa. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek. Grain-free receptura.
Od 17,62 €

Wolfsblut Adult Black Marsh

Wolfsblut se 44 % obsahem masa z vodního bůvola v potravinářské kvalitě. Maso je přírodního původu. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Vynikající chuťový zážitek.
Od 24,84 €

Wolfsblut Adult Blue Mountain

Receptura krmiva Wolfsblut se zvěřinou, králíkem a jehnětem. Unikátní kombinace rostlinných látek. Posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Posiluje kardiovaskulární systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Bez obilnin, více než 50% masa v sušině. FOS A MOS pro stabilní trávení.
Od 20,19 €

Wolfsblut Adult Cold River

Speciální krmivo pro psy s citlivým žaludkem, ve kterém se velmi dobře osvědčil pstruh a losos. Bez obsahu obilovin, mořské řasy a byliny.
Od 17,62 €

Wolfsblut Adult Dark Forest

Wolfsblut jako bezobilná receptura se zvěřinou. Byliny a antioxidanty přírodního původu, s jehněčím tukem.
Od 17,62 €

Wolfsblut Adult Gold Fields

Wolfsblut Gold je krmivo s velbloudem a pštrosem. Unikátní složení pro alergické psy nebo pro psí fajnšmejkry. Velbloudí maso je podobné chuti a kombinaci telecího masa a zvěřiny. Pštrosí maso je velice lahodné. Receptura obsahuje kopřivu, hloh, pampelišku a ženšen s jejich přirozeně pozitivními účinky na zdraví. S přírodními probiotiky MOS a FOS, které mají pozitivní vliv na trávicí systém.
Od 24,84 €

Wolfsblut Adult Green Valley

V krmivu Wolfsblut Green Valley najdeme unikátní kombinaci čerstvého ovoce, směsi bylin a léčivých kořenů. Navíc je dietní, s jehněčím masem a rybou.
Od 20,19 €

Wolfsblut Adult Grey Peak

Kozí maso a sladký brambor v krmivu Wolfsblut . Jste to, co jíte! Složení kozího masa búrské kozy a sladkých brambor je ideální pro alergiky. Svalstvo búrské kozy je nejen dobrým zdrojem energie, ale vyznačuje se také vysokou stravitelností a to až 98%.
Od 21,80 €

Wolfsblut Adult Hunters Pride

Kompletní krmivo Wolfsblut pro dospělé psy s masem z bažanta, kachny, králíka, se sladkými bramborami a dýní. Receptura obsahuje více než 52% masa. Žádné obilí. Pouze přírodní přísady podporující zdraví.
Od 23,23 €

Wolfsblut Adult Large African Dog 15Kg

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých a obřích plemen s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu. Maso z divoké kachny, divokého holuba a pštrosa. Sladké brambory, s dýní a s petrželí,
113,11 €

Wolfsblut Adult Large Black Bird 15Kg

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou krůtího masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Krůty pocházejí z volného výběhu. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek.
98,49 €

Wolfsblut Adult Large Duck

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou kachního masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu.
Od 62,97 €

Wolfsblut Adult Large Gold Fields 15Kg

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen s velbloudím a pštrosím masem s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Látky na podporu imunity, trávení a kloubů.
113,11 €

Wolfsblut Adult Large Wide Plain

Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen. Koňské maso, sladký brambor, byliny a lesní plody. Bez obilnin. Více jak 50% masa v sušině. Unikátní kombinace rostlinných látek. Posiluje kardiovaskulární systém. Posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastné kyseliny. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu.
Od 67,11 €

Wolfsblut Adult Polar Night

Suché kompletní krmivo Wolfsblut ze sobího masa a dýně s 51% obsahem masa v potravinářské kvalitě. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Lahodně vynikající chuť.
Od 24,84 €

Wolfsblut Adult Range Lamb

Wolfsblut s čerstvým jehněčím masem a hnědou rýží, ovoce. Vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů, alergiků vítaná změna k drahým speciálním dietám.
Od 17,62 €