Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Whiskas

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Whiskas Dry Junior s Kuřecím masem

  Strava pro Vaše koťátko do 12tého měsíce věku nebo pro březí a kojíc kočky. Vyšší hladina bílkovin a energie pro růst a vývoj Vašeho zvířátka. Balení je znovuuzavíratelné, aby byla zajištěna dlouhodobá čerstvost výrobku.
  Od 46,00 Kč

  Whiskas Dry s hovězím masem

  Kočičí strava s hovězím masem vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Hovězí masové nugetky. Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
  Od 46,00 Kč

  Whiskas Dry s kuřecím masem

  Kočičí strava Whiskas vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Směs kuřecích a krůtích masových nugetek.Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
  Od 46,00 Kč

  Whiskas Dry s Tuňákem

  Kočičí strava vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Směs chutí moře v masových nugetkách. Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
  Od 166,00 Kč

  Whiskas Dry s kurecím masem STERILE

  Kompletní, suché krmivo pro dospělé sterilizované nebo kastrované kočky s kuřecím masem. Rozmanitá strava různých tvarů a příchutí v jednom balení.
  Od 166,00 Kč

  Whiskas Dry s hovězím masem a játry 14kg

  Krmivo Whiskas Dry s hovězím masem s játry je vyrobeno zejména pro dospělé kočky všech plemen. Pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace pěti různých druhů granulí, včetně jedinečných křupavých polštářků s náplní, na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.
  1 048,00 Kč 903,00 Kč

  Whiskas Dry s kuřecím masem a játry 14kg

  Kompletní suché krmivo Whiskas pro dospělé kočky všech plemen s kuřecím masem.
  1 048,00 Kč 904,00 Kč