Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Vzdělání

  Portál "MUJPES.CZ" provozuje poradnu z oblasti výživy psů a veterinární poradnu. V případě zájmu z prostředí kynologických klubů, zájmových skupin pejskařů různých plemen a psích škol pořádáme tématicky zaměřené přednášky z oblasti výživy psů.

  Nejčastěji probíraná témata:

  "Granulovaná krmiva - mýty a skutečnost" - jak je neznáme. Konzervace, vstupní suroviny, jak poznat při koupi kvalitní a méně kvalitní granule. Skladby ceny granulovaných krmiv. Povíme si něco o jejich stravitelnosti a deklarovaných znacích. Probereme spolu způsob distribuce a práci např. dovozce s novou značkou krmiva na trhu. Popovídáme si o jejich dávkování, obsahu energie a můžeme nahlédnout do zákulisí jejich prodeje. Srovnáme pohled majitele psa a prodejce .-)

  "Praxe v používání kloubních preparátů" Který z preparátů na trhu zvolit při  chronických a který při akutních potížích? Co umí účinné látky v nich? A jsou vhodné preparáty určené zvířatům také pro lidi?

  "Typy krmných dávek" - Povíme si něco o typech krmných dávek a jejich rozdělení z pohledu výživy psů. Rozebereme si čím lze vším pejska nakrmit, jak lze různé způsoby krmení vzájemně kombinovat a zda děláme vše správně. Jaký vliv má věk a zátěž psa na skladbu krmné dávky. A zkusíme vzájemně porovnat granulované krmivo versus systémy BARF a tradičně doma připravované stravy. Seznámíte se s pojmy biologická hodnota krmiv a např. funkčním hlediskem rozdělení živin v krmivu.

  Další témata lze připravit na požádání.

  Přednášeli jsme také na Brněnských psích dnech 2018: https://www.facebook.com/events/317615855420131/

   

   

   

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Záznamní kniha A4 linka lepená

  Kancelářské Potřeby
  83,00 Kč 69,00 Kč

  Záznamní kniha A5 linka lepená

  Kancelářské Potřeby
  62,00 Kč 51,00 Kč