Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Vzdělání

  Portál "MUJPES.CZ" provozuje poradnu z oblasti výživy psů a veterinární poradnu. V případě zájmu z prostředí kynologických klubů, zájmových skupin pejskařů různých plemen a psích škol pořádáme tématicky zaměřené přednášky z oblasti výživy psů.

  Nejčastěji probíraná témata:

  "Granulovaná krmiva - mýty a skutečnost" - jak je neznáme. Konzervace, vstupní suroviny, jak poznat při koupi kvalitní a méně kvalitní granule. Skladby ceny granulovaných krmiv. Povíme si něco o jejich stravitelnosti a deklarovaných znacích. Probereme spolu způsob distribuce a práci např. dovozce s novou značkou krmiva na trhu. Popovídáme si o jejich dávkování, obsahu energie a můžeme nahlédnout do zákulisí jejich prodeje. Srovnáme pohled majitele psa a prodejce .-)

  "Praxe v používání kloubních preparátů" Který z preparátů na trhu zvolit při  chronických a který při akutních potížích? Co umí účinné látky v nich? A jsou vhodné preparáty určené zvířatům také pro lidi?

  "Typy krmných dávek" - Povíme si něco o typech krmných dávek a jejich rozdělení z pohledu výživy psů. Rozebereme si čím lze vším pejska nakrmit, jak lze různé způsoby krmení vzájemně kombinovat a zda děláme vše správně. Jaký vliv má věk a zátěž psa na skladbu krmné dávky. A zkusíme vzájemně porovnat granulované krmivo versus systémy BARF a tradičně doma připravované stravy. Seznámíte se s pojmy biologická hodnota krmiv a např. funkčním hlediskem rozdělení živin v krmivu.

  Další témata lze připravit na požádání.

  Přednášeli jsme také na Brněnských psích dnech 2018: https://www.facebook.com/events/317615855420131/

   

   

   

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Záznamní kniha A4 linka lepená

  Kancelářské Potřeby
  3,82 € 3,17 €

  Záznamní kniha A5 linka lepená

  Kancelářské Potřeby
  2,21 € 1,84 €