Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  vyšší zátěž

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Canine Dry Performance 12kg

  Krmná směs je sestavena tak, aby uspokojovala nutriční a energetické nároky aktivních dospělých psů . Doporučuje se také psům se sníženou chutí k žrádlu, psům ve stresu a s dispozicí k nervozitě. Pro výstavní psy má význam pro zlepšení kvality osrstění.
  82,98 € 68,68 €

  JOSERA Active Adult

  JOSERA Active vykazuje vysokou hladinu metabolické energie. Vhodné pro aktivní psy a psy v rekonvalescenci. Pro všechna plemena.
  Od 49,17 €

  JOSERA Sensi Junior

  Receptura kompletního krmiva, která podporuje regulaci trávení a je vhodná pro všechny citlivé nebo sportovní mladé psy. Vysoce stravitelné složení je doplněno chutnou kachnou a lososem, dietní vláknina reguluje trávení.
  Od 19,69 €

  K-9 Performance

  Krmivo K-9 pro pracovně využívané psy. Optimální výživa a energie pro velmi aktivní a výkonná zvířata.
  Od 5,15 €

  Magnusson Meat Biscuit WORK

  Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
  Od 62,10 €

  Nuova Fattoria Stone Crick Plus 15Kg

  Krmivo Nuova Fattoria pro dospělé psy všech plemen s vysokou aktivitou. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná i unaveným psům po zátěži. Výjimečný poměr kvality a ceny.
  44,48 €

  Nuova Fattoria Supreme Plus 15Kg

  Výživa v krmivu Nuova vyvinutá na míru psům s vysokou aktivitou. Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové, kuřecí) a vepřový tuk. Proto je krmivo extrémně chutné.
  45,40 €

  Nutram Sound Adult Dog

  Kompletní kanadské krmivo Nutram nejvyšší kvality, sestavené pro naplnění všech potřeb dospělého psa s běžnou i zvýšenou aktivitou. Vysoká stravitelnost a chutnost, biologické doplňky.
  Od 20,01 €

  NutriCan Performance 15kg

  Extrudované kompletní krmivo Nutrican pro dospělé psy všech plemen ve vysokém zatížení a pro březí a laktující feny. Kompletní krmivo na drůbeží bílkovině s obsahem prebiotik pro stabilní trávicí systém, sleďového oleje pro výkonný imunitní systém a přírodní zdroje látek SYSADOA s předpokladem příznivého vliv na stav kloubů.
  42,18 € 34,91 €

  Orijen Regional Red Dog

  Biologicky vhodné krmivo Orijen Red s 80% podílem tmavého masa v potravinářské kvalitě, 20% podíl ovoce, zeleniny a ryb. Bohatost zdrojů bílkovin, receptura s nízkým podílem sacharidů, bez obilnin, které jsou jinak základem většiny běžných psích krmiv.
  Od 6,26 €

  Sportmix Hight Protein 20Kg

  Příznivý poměr ceny a kvality v krmivech pro aktivní psy značky Sportmix. Hladina bílkovin 27%.
  42,92 €

  Taste of the Wild Wetlands Wild Fowl Canine

  Krmivo Taste pro dospělé psy všech plemen s obsahem více druhů masa: kachna, kuře, křepelka, krůta, mořské ryby. Wetlands je královská kombinace lehce stravitelných bílkovin a chuti. Krmivo je určeno pro psa, kterého respektuje jako masožravce.
  Od 14,26 €

  Wolfsblut Adult Active Wide Plain

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy v zátěži s optimálním poměrem jednotlivých zdrojů energie ve formě bílkovin, škrobů i tuků pro vysoký výkon. Krmivo s koňským masem a sladkými brambory. Ideální zdroj energie, maso přírodního původu, unikátní kombinace bylin z lesů a pastvin, vzrušující lahodná chuť. Snadno stravitelné, žádné obiloviny. Vhodné pro alergiky. Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek.
  Od 23,23 €

  Wolfsblut Adult Green Valley

  V krmivu Wolfsblut Green Valley najdeme unikátní kombinaci čerstvého ovoce, směsi bylin a léčivých kořenů. Navíc je dietní, s jehněčím masem a rybou.
  Od 20,19 €

  PROFormance Active Adult

  Kompletní a vyvážené krmivo PROFormance Active Adult pro dospělé psy pro dlouhý a aktivní život. Přírodní moučka z mořských živočichů a drůbeží chrupavky podporující bezproblémovou hybnost kloubů a chrupavky. Receptura krmiva je zárukou přirozené barvy srsti bez nežádoucích barevných odstínů. Vyzkoušeno!
  Od 16,33 €

  PROFormance Pro Power

  Kompletní krmivo PROFormance pro velmi aktivní psy, psy ve výcviku, pracovní psy a pro březí a kojící feny. Vhodné též pro obnovení kondice psů. Neobsahuje umělé konzervační přípravky, aroma ani barviva. Receptura krmiva zaručuje stálé zbarvení srsti bez nežádoucího barevného nádechu. Vyzkoušeno!
  Od 65,83 €

  Profine NEW Dog Energy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro dospělé psy v zátěži. Profine Energy Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vysoký obsah využitelné energie pro vysokou zátěž. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
  Od 14,58 €

  CHICOPEE CLASSIC NATURE ACTIVE CHICKEN-RICE

  CHICOPEE CLASSIC NATURE ACTIVE CHICKEN-RICE je určeno pro dospělé psy všech plemen se zvýšenou aktivitou.
  Od 10,26 €

  Calibra Dog NEW Premium Energy

  Pro psy ve výkonu nebo rekonvalescenci. Vysoký obsah stravitelných bílkovin a hodnotný zdroj energie. Kompletní krmivo Calibra Premium pro dospělé aktivní psy.
  Od 7,13 €

  Royal Canin - Canine Sporting Agility 4100 Large 15 Kg

  Royla Canin pro psy nad 10 kg s krátkou a intenzivní zátěží. Obsahuje vysoký obsah sacharidů (40%), které poskytují rychle využitelnou energii pro maximální výkon sportujících psů s krátkou a intenzivní námahou.
  107,59 € 75,72 €