Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  vyšší zátěž

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Sportmix Hight Energy Mini Chunk 20Kg

  Receptura krmiva Sportmix je sestavena pro dospělé psy malých plemen s vyššími nároky na výživu z důvodu jejich vysoké zátěže nebo z důvodu chladného prostředí, ve kterém žijí. Drůbež a rybí maso je alternativou proti krmivům postavených čistě na drůbeží bílkovině.
  51,06 €

  Sportmix Hunters Select Adult Mini Chunk 20Kg

  Receptura krmiva Sportmix Hunters je zaměřena na potřebu psů vyžadující vyšší obsah tuku a nižší obsah bílkovin. Vhodné zvláště pro lovecké psy, kteří se pohybují ve venkovních podmínkách a pro psy v zimním období. Pro zdravou kůži a kvalitní srst je v krmivu jako zdroj Omega 3 a Omega 6 obsaženo lněné semínko.
  42,92 €

  Calibra Dog En Energy

  Calibra Energy nabízí vysoký obsah živin, který splňuje požadavky na výživu aktivních a pracovních psů nebo psů v rekonvalescenci. Zvýšený obsah proteinů rychleji obnovuje svalovou tkáň, zvyšuje vytrvalost a zlepšuje kondici. Dostatečné množství vitaminů a antioxidantů pomáhá regeneraci po zátěži.
  Od 8,65 €

  Royal Canin - Canine Sporting Agility 4100 Small 7,5 Kg

  Royal Canin pro malé psy (do 10 kg) s krátkou a intenzivní zátěží. Receptura obsahuje vysoký obsah sacharidů (40 %), které poskytují rychle využitelnou energii pro maximální výkon sportujících psů s krátkou a intenzivní námahou.
  70,24 € 49,40 €

  Belcando Adult Active

  Belcando Active představuje recepturu s vysokým podílem masa pro aktivní psy. Lněné semínko, lecithin, kyselina linolová, výtažek z Yuccy, drcené jádra hroznového vína, se semínkem chia a karobem pro stabilní trávení. Optimalizovaný poměr bílkovin a energie pro psy v zátěži.
  Od 6,67 €

  Bewi Dog Basic Menue

  Komletní krmivo pro dospělé psy s normální nebo zvýšenou aktivitou. Optimální kondice a vitalita. Posiluje imunitní systém. Zdravá kůže a srst díky esenciálním mastným kyselinám, lecithinu a pivovarským kvasnicím. Podpora látkové výměny. Obsahuje přírodní antioxidanty.
  Od 4,05 €

  Bewi Dog Sport

  Bewi Dog Sport je krmivo pro dospělé psy ve vysoké zátěži, pro březí a kojící feny, pro psy ve vysoké psychické zátěži. Pro optimální kondici a vitalitu. Vysoká stravitelnost.
  Od 4,05 €

  Bosch Dog Active

  Plnohodnotné a kompletní krmivo Bosch Active je určeno pro psa ve vysokém pracovním zatížení, ze surovin zaručující rychlou a trvalou výkonostní pohotovost psa i při dlouhodobých fázích jeho výcviku a tréninku.
  Od 10,76 €

  Brit Care Dog Endurance

  Hypoalergenní receptura kachna s rýží pro aktivní psy, psy v zátěži. Přirozeně chutná receptura s prebiotiky (MOS, FOS, inulin), ovocnou a bylinou složkou, se zdrojem látek pro zdraví a pohyblivost kloubů (chondroitin, glukosamin, yucca). Ostropestřec mariánský podporuje regeneraci jater. Složky pro svěží dech a prevenci tvorby zubního plaku.
  Od 4,23 €

  Brit Care Dog Show Champion

  Kompletní krmivo hypoalergenní receptury pro psy s požadavky na výstavní kondici. Brit Care Dog Show Champion. Stravitelná a kvalitní bílkovina, nenasycené mastné tuky pro skvělou kondici. Vyvážené vysoce stravitelné krmivo určené k dlouhodobé výživě.
  Od 4,23 €

  Eminent Dog Energy

  Receptura krmiva Eminent Dog Energy je vytvořena pro psy s vysokou fyzickou zátěží. Vysoká hladina stravitelných bílkovin 31 % (kuřecí maso) a tuků 22 % (drůbeží tuk) dodává psům v extrémních podmínkách dostatek energie a společně s optimálním poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin zajišťují jejich vynikající kondici a vitalitu.
  Od 47,89 €

  Eukanuba Dog Adult All Performance

  Eukanuba Dog Adult All Performance je kompletní krmivo pro aktivní psy nebo psy s nízkou hmotností ve věku od 1 roku. Pro špičkový výkon nebo úpravu hmotnosti.
  Od 59,66 €

  Eukanuba Dog Adult PP Jogging&Agility

  Eukanuba pro aktivní psy. Kompletní a vyvážené krmivo pro aktivní psy s vyšší energetickou hodnotou. Kuřecí maso minimálně 30%. Chondroitin a glukosamin pro pružnost chrupavek a kloubů, L-karnitin jako doplněk, který maximalizuje využití energie v krmivu. Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin a minerálních látek pro zachování pružné kůže a podporu vysokého lesku srsti.
  Od 59,66 €

  FirstMate Chicken with Blueberries

  FirstMate Chicken with Blueberries je kompletně vyvážené krmivo pro psy s vysokým obsahem silných antioxidantů původem z borůvek.
  Od 20,47 €

  FirstMate Hi - Performance

  FirstMate Hi - Performance je kompletní krmivo pro dospělé psy s obsahem glukosaminu a MSM - komplexu látek podporujících metabolismus a výživu chrupavky. Živočišné bílkoviny tvoří 73% podíl bílkoviných zdrojů obsažených v krmivu.
  Od 76,68 €

  FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy

  FirstMate Pacific Puppy je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící feny a pracující psy všech velikostních rázů. Bez obsahu obilnin, bezlepková dieta, jediný zdroj živočišné bílkoviny
  Od 19,18 €

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY je nutričně vyvážení krmivo s optimálním zdrojem živočišných bílkovin pocházejících z kuřete, kachny a krůty. Holistická pestrost.
  Od 10,40 €

  Happy Dog NaturCroq Active 15Kg

  Happy Dog Naturcroq Active znamená zdravou přírodní výživu aktivních psů se zvýšenou potřebou živin.
  37,67 €

  Happy Dog Supreme Adult Fit&Well Sport 15 Kg

  Kompletní receptura krmiva Happy Dog s obsahem 28% kvalitních, ryze živočišných bílkovin s vysokým podílem živočišných tuků pro pracovně zatížené psy.
  53,13 €

  Happy Dog Profi Krokette 26/16 Sportive 20Kg

  Happy Dog Profi pro dospělé psy s vyšší potřebou živin. Vyšší koncentrace živin pro aktivní psy
  39,79 €