vybavení lékarnicky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Podestýlka Pro Odběr Moči Help

Slouží k odběru moči pro laboratorní vyšetření. Laboratorně testováno. Podestýlka není toxická a žádným způsobem nemění výsledky chemického rozboru a sedimentu. Není vhodná pro bakteriologické vyšetření.
6,44 € 6,21 €

Akutol Vet spray 60ml

Akutol Vet Spray je vhodný k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění, zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek dolních končetin. Sprej je transparentní, prodyšný a vodě odolný,
4,65 € 3,86 €

Avejodin Vet A.U.V. Spray 50 Ml

Avejodin Vet Spray je dezinfekční a antiseptický přípravek, který slouží: k dezinfekci povrchu kůže při ošetření drobných povrchových poranění; k dezinfekci kůže před aplikací injekcí; k přípravě operačního pole.
5,20 € 3,63 €

Dermazyme Melivet mast pro psy a kocky 60g

Dermazyme Melivet Mast s medem a esenciálními oleji zjemňuje kůži a chrání ji před dehydratací. Obsahuje med s vysokým obsahem enzymů a nízkým pH. Nízké pH vytváří léčivé prostředí. Přírodní esenciální oleje stimulují obnovení poškozené kůže a posilují dezinfekční aktivity.
21,21 € 17,53 €

Beaphar Reisfit Proti Cestovním Nevolnostem 10 Tbl

Tablety pro psy a kočky, které účinně potlačují nevolnost při cestování. Tablety BEAPHAR Reisfit jsou spolehlivým prostředkem, který předchází cestovním nevolnostem u koček a psů.
8,60 € 6,07 €

Vetericyn Hydrogel kuže a rány 118ml all animals

Volně prodejný přípravek Vetericyn pro péči o rány a kůži je určen pro ošetření kožních abrazí, popálenin, lacerací, menšího podráždění, řezných ran a neporušené kůže. Jeho použití je bezpečné u všech druhů zvířat.
20,06 € 16,61 €