Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  vitamíny a doplňky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Aptus Pro Sport dog Vet pst 100g

  Aptus Pro Sport Dog je určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou. Cílem používání Aptus Pro Sport Dog je zmírnit nebo úplně omezit poškození a ztrátu svalové hmoty při současném využití tukových zásob.
  291 Kč 261 Kč

  Beaphar vápník Irish Cal plv 250g

  Veterinární Přípravky
  158 Kč 141 Kč

  Biotin forte gel (Dog Fellgel) 100ml

  Biotin forte gel je tekutý přípravek s vitaminem H k dosažení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace.
  325 Kč 354 Kč

  CANINA Barfers Best

  CANINA Barfers Best je 100% přírodní produkt bez umělých přísad, ideální doplněk k barfování - pro psy krmenými syrovým masem a kostmi.
  Od 554 Kč

  CANINA Barfers Best Junior

  CANINA Barfers Best Junior je nezbytným doplňkem pro štěňata a mladé rostoucí psy.
  Od 513 Kč

  CANINA Biotin forte sypká

  CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
  Od 428 Kč

  CANINA Biotin forte tbl.

  Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
  Od 459 Kč

  CANINA Calcium carbonat

  CANINA Calcium carbonat je přípravek s obsahem vápníku k preventivnímu podávání u mladých rychle rostoucích jedinců velkých a obřích plemen, příznivě působící na vývoj kostry a zubů. Obsah vápníku 27%; neobsahuje fosfor.
  Od 207 Kč

  CANINA Calcium citrat

  Canina Calcium citrát obsahuje pouze vápník a je to nejsnáze vstřebatelný a nejrychleji využitelný zdroj tohoto prvku pro mladé rychle rostoucí jedince velkých a obřích plemen postižené nedostatky ve stavbě těla či pohybovými potížemi. Je vhodný tam, kde je zřejmý nedostatek vápníku a není nutný anebo je dokonce nežádoucí současný přívod fosforu, pro březí a kojící feny a staré jedince.
  Od 208 Kč

  CANINA Canhydrox GAG

  CANINA Canhydrox GAG je kombinovaný přípravek k zajištění správného vývoje a odstranění růstových potíží velkých kloubů končetin u mladých rostoucích psů velkých a obřích plemen, stárnoucích psů, psů ve výkonu a stavů po frakturách a osteosyntézách
  Od 623 Kč

  CANINA Caniletten

  CANINA Caniletten je přípravek ve formě ochucených tablet s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
  Od 346 Kč

  CANINA Canipulver

  Přípravek s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.

  CANINA Kaše pro stěňata

  CANINA Kaše pro stěňata je doplňkové krmivo od třetího týdne života pro podporu zdravého růstu. Kompletní krmná směs ve formě instantní kaše, optimální kombinace živin, které obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerální aj. látky
  Od 297 Kč

  CANINA Mléko pro štěňata

  CANINA Mléko pro štěňata slouží jako náhrada za mateřské mléko pro štěňata od 1. dne života. K odchovu štěňat bez matky, ke zvýšení mléčnosti fen, k přikrmování štěňat slabších, příliš malých a pocházejících z velmi početných vrhů. Vynikající kompatibilita.
  Od 313 Kč

  CANINA Mořské řasy

  CANINA Mořské řasy se užívá zvýraznění pigmentace kůže, srsti, nosu, okrajů očních víček, drápů, nášlapných polštářků tlapek, očí. U jedinců s nepigmentovanou pokožkou výrazně snižuje nebezpečí různých kožních potíží.
  Od 216 Kč

  CANINA PETVITAL Arthro-Tabs

  CANINA PETVITAL Arthro-Tabs je přípravek zlepšující látkovou výměnu v kostní tkáni, vazech a chrupavkách.
  Od 1136 Kč

  CANINA PETVITAL GAG sypký

  Zajišťuje velmi účinně a spolehlivě dobrou pohyblivost psa. Je vhodný po zraněních a operacích kloubů.
  Od 649 Kč

  CANINA PETVITAL GAG tablety

  CANINA PETVITAL GAG zajišťuje velmi účinně a spolehlivě dobrou pohyblivost psa. Je vhodný po zraněních a operacích kloubů.
  Od 607 Kč
  Filtry Close