velké a obří plemeno

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Senior L

Kompletní krmivo pro staré psy (7 a více let) velkých plemen (25-45kg). V receptuře obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 7,41 €

Brit Premium Dog Senior Xl

Kompletní krmivo pro staré psy velkých a obřích plemen (45 - 90kg) nad 6 let. V receptuře Brit Premium Dog Senior Xl je obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 7,54 €

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
Od 17,34 €

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
Od 17,34 €

Calibra Dog Ha Senior Medium & Large Chicken

Calibra Senior znamená dostatečný obsah energie pro udržení optimální tělesné hmotnosti. Receptura obsahuje zvýšený obsah chondroitinu a glukosaminu jako prevenci kloubních onemocnění. Potřebný obsah vitaminů a přídavek omega nenasycených mastných kyselin formou lososího oleje napomáhají zpomalovat příznaky stárnutí. Pro psy nad 7 let.
Od 12,37 €

Fitmin Dog Maxi Senior

Kompletní krmivo pro dospělé psy nad 35kg hmotnosti a nad 7let věku. Fitmin pro seniory velkých a obřích plemen.
Od 57,55 €

Eminent Dog Senior Light

Eminent Dog Senior Ligh je receptura krmiva se sníženou hladinou bílkovin a tuků pro starší psy a psy se sklonem k nadváze. Vyšším zastoupení rýže zvyšuje stravitelnost, řepná vláknina podporuje činnost trávicího traktu. Obsah taurinu a vitamínů (zejména E a C) zabraňuje předčasnému stárnutí buněk. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin pomáhají optimalizovat hmotnost psa a působí jako prevence před vznikem cukrovky a rakoviny.
Od 7,77 €

Eukanuba Dog Mature&Senior Large 15kg

Eukanuba pro seniory velkých plemen. Pro velká plemena (26 - 40kg) od 6ti let, obří plemena (nad 40 kg) od 5ti let.
Od 18,58 €

Hill's Canine Dry Mature Adult Large BREEDER 18kg

Kompletní vyrovnaná dieta pro starší psy velkých plemen od firmy Hills, která by svým složením měla zamezit progresivnímu vývoji poruch typických pro danou velikostní a věkovou kategorii.
92,28 € 76,36 €

Hill's Canine Dry Senior Large 12kg

Kompletní vyrovnaná dieta od firmy Hills pro starší psy velkých plemen, která by svým složením měla zamezit progresivnímu vývoji poruch typických pro  danou velikostní a věkovou kategorii.
73,46 € 60,77 €

N&D LG DOG Senior M/L Chicken&Pomegr

Kompletní krmivo pro starší psy kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 59,89 €

Trainer Natural Maxi Adult Maturity cerstvé kure 12kg

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro starší psy velkých plemen.
51,70 €

Royal Canin - Canine Maxi Adult 5+ 15 Kg

Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé psy s hmotností od 25 - do 45kg od 5ti let věku. S komplexem vzájemně se doplňujících antioxidantů: vitamínu E a C, polyfenolů ze zeleného čaje a hroznů pro ochranu buněk a omezení vlivu volných radikálů. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Zvýšená dávka chondroitinu a glukosaminu a EPA a DHA s příznivými účinky na pohybovou soustavu, přídavek taurinu na podporu činnosti srdce. Obsahuje fruktooligosacharidy, rýži a vlákninu z řepných řízků pro bezpečné a stabilizované trávení. Receptura je obohacena o složky omezující tvorbu zubního kamene.
100,92 € 70,98 €