Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  velké a obří plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
  Od 439,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
  Od 377,00 Kč

  Calibra Dog Ha Senior Medium & Large Chicken

  Calibra Senior znamená dostatečný obsah energie pro udržení optimální tělesné hmotnosti. Receptura obsahuje zvýšený obsah chondroitinu a glukosaminu jako prevenci kloubních onemocnění. Potřebný obsah vitaminů a přídavek omega nenasycených mastných kyselin formou lososího oleje napomáhají zpomalovat příznaky stárnutí. Pro psy nad 7 let.
  Od 277,00 Kč

  Fitmin Dog Maxi Senior

  Kompletní krmivo pro dospělé psy nad 35kg hmotnosti a nad 7let věku. Fitmin pro seniory velkých a obřích plemen.
  Od 1 251,00 Kč

  Eminent Dog Senior Light

  Eminent Dog Senior Ligh je receptura krmiva se sníženou hladinou bílkovin a tuků pro starší psy a psy se sklonem k nadváze. Vyšším zastoupení rýže zvyšuje stravitelnost, řepná vláknina podporuje činnost trávicího traktu. Obsah taurinu a vitamínů (zejména E a C) zabraňuje předčasnému stárnutí buněk. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin pomáhají optimalizovat hmotnost psa a působí jako prevence před vznikem cukrovky a rakoviny.
  Od 198,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Large

  Eukanuba pro seniory velkých plemen. Pro velká plemena (26 - 40kg) od 6ti let, obří plemena (nad 40 kg) od 5ti let.
  Od 343,00 Kč

  N&D LG DOG Senior M/L Chicken&Pomegr

  Kompletní krmivo pro starší psy kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 1 421,82 Kč

  Royal Canin - Canine Maxi Adult 5+ 15 Kg

  Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé psy s hmotností od 25 - do 45kg od 5ti let věku. S komplexem vzájemně se doplňujících antioxidantů: vitamínu E a C, polyfenolů ze zeleného čaje a hroznů pro ochranu buněk a omezení vlivu volných radikálů. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Zvýšená dávka chondroitinu a glukosaminu a EPA a DHA s příznivými účinky na pohybovou soustavu, přídavek taurinu na podporu činnosti srdce. Obsahuje fruktooligosacharidy, rýži a vlákninu z řepných řízků pro bezpečné a stabilizované trávení. Receptura je obohacena o složky omezující tvorbu zubního kamene.
  1 880,00 Kč 1 556,00 Kč

  Bosch Dog Senior Maxi 12,5kg

  Komletní krmivo pro psí seniory velkých plemen.
  942,00 Kč 812,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Senior L+Xl

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro starší psy (nad 7 let) velkých a obřích plemen. Krmivo s nižším obsahem lepku, s ovocem a zeleninou. Chutné kuřecí maso.
  Od 220,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult5+YoutVital L Chick

  Pro mladý vzhled i ve vyšším věku. Krmení bojující s příznaky stárnutí. Speciální směs ingrediencí podporuje funkci mozku, interakci, energii a vitalitu, Omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou srst. Snadno stravitelné a využitelné suroviny pro lehké trávení, lehce stravitelná bílkovina pro lehce udržitelnou svalovou hmotu.
  Od 496,00 Kč