Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  velké a obří plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
  Od 377,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
  Od 377,00 Kč

  Calibra Dog Ha Senior Medium & Large Chicken

  Calibra Senior znamená dostatečný obsah energie pro udržení optimální tělesné hmotnosti. Receptura obsahuje zvýšený obsah chondroitinu a glukosaminu jako prevenci kloubních onemocnění. Potřebný obsah vitaminů a přídavek omega nenasycených mastných kyselin formou lososího oleje napomáhají zpomalovat příznaky stárnutí. Pro psy nad 7 let.
  Od 277,00 Kč

  Fitmin Dog Maxi Senior

  Kompletní krmivo pro dospělé psy nad 35kg hmotnosti a nad 7let věku. Fitmin pro seniory velkých a obřích plemen.
  Od 1 251,00 Kč

  Eminent Dog Senior Light

  Eminent Dog Senior Ligh je receptura krmiva se sníženou hladinou bílkovin a tuků pro starší psy a psy se sklonem k nadváze. Vyšším zastoupení rýže zvyšuje stravitelnost, řepná vláknina podporuje činnost trávicího traktu. Obsah taurinu a vitamínů (zejména E a C) zabraňuje předčasnému stárnutí buněk. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin pomáhají optimalizovat hmotnost psa a působí jako prevence před vznikem cukrovky a rakoviny.
  Od 198,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Large

  Eukanuba pro seniory velkých plemen. Pro velká plemena (26 - 40kg) od 6ti let, obří plemena (nad 40 kg) od 5ti let.
  Od 392,00 Kč

  Hill's Canine Dry Mature Adult Large BREEDER 18kg

  Kompletní vyrovnaná dieta pro starší psy velkých plemen od firmy Hills, která by svým složením měla zamezit progresivnímu vývoji poruch typických pro danou velikostní a věkovou kategorii.
  2 021,00 Kč 1 673,00 Kč

  Hill's Canine Dry Senior Large 12kg

  Kompletní vyrovnaná dieta od firmy Hills pro starší psy velkých plemen, která by svým složením měla zamezit progresivnímu vývoji poruch typických pro danou velikostní a věkovou kategorii.
  1 622,00 Kč 1 342,00 Kč

  N&D LG DOG Senior M/L Chicken&Pomegr

  Kompletní krmivo pro starší psy kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 1 328,31 Kč

  Royal Canin - Canine Maxi Adult 5+ 15 Kg

  Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé psy s hmotností od 25 - do 45kg od 5ti let věku. S komplexem vzájemně se doplňujících antioxidantů: vitamínu E a C, polyfenolů ze zeleného čaje a hroznů pro ochranu buněk a omezení vlivu volných radikálů. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Zvýšená dávka chondroitinu a glukosaminu a EPA a DHA s příznivými účinky na pohybovou soustavu, přídavek taurinu na podporu činnosti srdce. Obsahuje fruktooligosacharidy, rýži a vlákninu z řepných řízků pro bezpečné a stabilizované trávení. Receptura je obohacena o složky omezující tvorbu zubního kamene.
  1 255,00 Kč 1 190,00 Kč

  Bosch Dog Senior Maxi 12,5kg

  Komletní krmivo pro psí seniory velkých plemen.
  942,00 Kč 812,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Senior L+Xl

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro starší psy (nad 7 let) velkých a obřích plemen. Krmivo s nižším obsahem lepku, s ovocem a zeleninou. Chutné kuřecí maso.
  Od 220,00 Kč