velké a obří plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Dog Maxi Light

Fitmin Dog Maxi Light je receptura s redukovaným obsahem energie, s Psylliem pro pocit nasycení, s chondroitin sulfátem a glukosaminem pro zdravé klouby, bez pšeničného lepku pro snížení rizika alergických reakcí, s komplexem dentální péče pro zdravé zuby, s rozmarýnovým extraktem pro podporu činnosti jater a lepší trávení. Pro psy nad 35kg s rizikem zvýšení hmotnosti, kastráty.
Od 56,53 €

Eukanuba Dog Adult Weight Control Large 15kg

Eukanuba pro obézní psy. Pro psy velkých plemen (26 - 40kg váhy v dospělosti), od 1 roku, obří plemena ( v dospělosti nad 40kg) od 2 let se sklonem k nadváze.
Od 18,63 €

Hill's Canine Dry Adult Light Large 12kg

Kompletní receptura pro dospělé psy o hmotnosti nad 25 kg, ve věku od 1 do 5 let, se sníženou potřebou kalorií, pro psy méně aktivní, kastrované nebo se sklonem k nadváze.
Od 58,37 €

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Large 12kg

Speciální receptura krmiva Hills pro psy velkých a obřích plemen s nadváhou. Zhubnutí při plném bříšku, kvalitní suroviny v kombinace, která chutná.
Od 18,58 €

N&D LG DOG Light M/L Chicken&Pomegranate

Kompletní suché krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen s nižší potřebou energie.
Od 59,89 €

Artemis Medium/Large Breed ALS

Kompletní krmivo Artemis pro psy středních, velkých a obřích plemen všech věkových kategorií. Vyvážená hladina energie pro optimální hmotnost, kuře, krůta, kachna a losos pro optimální osvalení Vašeho psa. Životní pohoda a dostatek energie.
Od 14,54 €

Trainer Natural Maxi Light Cerstvé bílé maso 12kg

Kompletní krmivo značky Trainer Natural pro velká a obří plemena se sklony k nadváze.
51,14 €