velká a obří plemena

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Košilka Zdravotní - Bílá

Košilka na ochranu struků před nežádoucím kojením.
Od 247,00 Kč

Acana Classic Red

Acana Classic Red je komletní krmivo na tmavém mase. Pro všechna plemena a věková stádia, pro březí a kojící feny. ACANA CLASSIC RED obsahuje jehněčí z volného chovu, anguské hovězí a yorkshirské vepřové. Vše dodáváno čerstvé nebo syrové v podílu !celé kořisti". Pro poskytnutí plné výživy s minimálním obsahem syntetických doplňků.
Od 90,00 Kč

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy je Granulované kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen hmotnost v dospělosti 10-25 kg; 25-45 kg; nad 45 kg. Pro štěňata od zahájení odstavu – obvykle od 3. týdne věku a to do minimálně jednoho roku věku. U jedinců: středních plemen optimálně do 15. měsíce; velkých plemen optimálně do 18. měsíce; obřích plemen optimálně do 24 měsíců.
Od 322,00 Kč

Fitmin Dog Maxi Puppy

Fitmin pro štěňata velkých plemen. Kompletní krmivo pro štěňata v období od 2 do 5 měsíce věku březí a kojící feny velkých plemen.
Od 1 399,00 Kč

Eminent Dog Maxi Junior

Receptura značky krmiva Eminent pro štěňata velkých a obřích plemen.
Od 736,00 Kč

N&D Lg Dog Puppy Maxi Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo N&D pro štěňata, březí a kojící feny. Kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 420,00 Kč