Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  velká a obří plemena

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Annamaet Grain Free Lean

  Annamaet Grain Free Lean je receptura s nižším podílem tuků. Pomáhá psům udržovat optimální hmotnost, je zároveň velmi vhodná pro štěňata velkých plemen.
  Od 246,00 Kč

  Applaws Dog Dry Puppy Large Breed Chicken

  Applaws pro velká plemena štěňat je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
  Od 384,00 Kč

  Nature's Protection Dog Dry Junior Maxi

  Nature's Protection Dog Dry Junior Maxi je 100% kompletní a vyvážená výživa speciálně sestavená pro podporu v choulostivém období růstu velkých plemen psů, s přídavkem látek pro funkční zažívání a ochranu kloubů.
  Od 437,00 Kč

  Pro Plan Puppy Large Athletic

  Pro Plan Puppy Large Athletic je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg hmotnosti v dospělosti) atletického typu do 24 měsíce věku.
  Od 1 326,00 Kč

  Pro Plan Puppy Large Robust

  Vyvážené a kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg v dospělosti) robusního typu do 24 měsíce věku. S obsahem složky Opti Star a DHA.
  Od 1 326,00 Kč

  Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14Kg

  Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey je kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích všech plemen nebo březí a kojící feny s krůtím masem.

  Anka Puppy Large Breed 20kg

  Anka Puppy Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen s chrupavkou mořských dravců, mořskými kraby a krevetami.
  1 580,00 Kč 1 362,00 Kč

  Arden Grange Puppy/Junior Large Breed with fresh Chicken & Rice

  Arden Grange Puppy/Junior Large Breed je extrémně chutná receptura s vysokou stravitelností pro štěňata a dospívající psy velkých plemen založená na čerstvém kuřecím mase s vysokou koncentrací živin, energie, vitamínů a minerálů. Obohaceno o nukleotidy pro podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu. Glukosamin, chondroitin a MSM pro funkční kloubní systém.
  Od 310,00 Kč

  Calibra Dog Premium Junior Large

  Calibra Dog Premium Junior Large je kompletní výživa, uzpůsobená zvláštním nárokům mladých psů velkých a obřích plemen. Ideální poměr vápníku a fosforu, vyvážený obsah bílkovin přispívají k správnému vývoji a zabraňuje vzniku růstových problémů.
  Od 609,00 Kč

  Belcando JUNIOR GF Poultry

  Kompletní krmivo pro mladé psy středních a velkých plemen od 4 měsíců věku nebo mladé psy s alergiemi na obiloviny. Alternativní výživa. 80 % živočišné bílkoviny (drůbež 55 %, ryby 15 %, z hydrolyzované želatiny 10 %).
  Od 143,00 Kč

  Belcando Junior Lamb & Rice

  Belcando Junior Lamb & Rice je krmivem pro štěňata velkých a obřích plemen od 4 měsíce věku s nižším energetickým obsahem nebo je cestou pro štěňata s citlivým trávením. Receptura je s převahou jehněčí bílkoviny.
  Od 440,00 Kč

  Belcando Junior Maxi

  Belcando Junior Maxi je krmivo určené pro štěňata velkých a obřích plemen od 4 měsíce věku. S nižším energetickým obsahem, který zabraňuje příliš rychlému růstu. Krmivo je snadno stravitelné díky vysokému podílu masa (75% živočišných bílkovin - 60% z drůbeže, 15% z ryb) a s výbornou chutí.
  Od 141,00 Kč

  Belcando Puppy GF Poultry

  Belcando Puppy Gravy je vhodné kompletní krmivo pro štěňata všech plemen, pro štěňata velkých plemen do tří měsíců věku. Optimální stravitelnosti je dosaženo díky vysokému podílu masa (80% živočišných bílkovin - 60% z drůbeže, 15% z ryb, 5% želatina). Účinné látky pro vitalitu organismu a výkonný imunitní systém.
  Od 141,00 Kč

  Bewi Dog Junior

  Bewi Dog Junior je kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od 3 měsíce věku do ukončení růstu. Šetrný obsah energie pro pozvolný vývoj, vysoká stravitelnost surovin v receptuře.
  Od 88,00 Kč

  Marp Holistic Red Mix

  Receptura krmiva MARP Holistic na tmavém mase. Hovězí, zvěřina a krůta. Pro dospělé psy všech plemen a všech věkových kategorií, vhodné pro štěňata velkých plemen.
  Od 449,00 Kč

  Bosch Dog Junior Maxi

  Speciální, plnohodnotné a kompletní krmivo značky Bosch, které je svým složením a zaměřením zvláště vhodné pro štěňata velkých a velmi velkých plemen.
  Od 280,00 Kč

  Marp Holistic White Mix Large Breed

  Receptura krmiva MARP Holistic pro velká plemena psů. Kuře, krůta a kachna.
  Od 399,00 Kč

  Brit Care Dog Grain-free Junior LB Salmon & Potato

  Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy (od 3 měsíců do 2 let) velkých plemen (nad 25 kg). Vyvážené a vysoce stravitelné krmivo, které respektuje speciální nároky štěňat od odstavu a nezatěžuje trávicí trakt. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
  Od 125,00 Kč

  Marp Holistic Chicken ALS Grain Free

  Receptura krmiva Marp grain free holistického typu vhodná pro dospělé psy všech plemen a štěňata velkých a obřích plemen.
  Od 379,00 Kč

  Brit Care Dog Junior Large Breed Lamb & Rice

  Hypoalergenní krmivo pro štěňata od 3 měsíců do až 2,5 roku pro velká a obří plemena (25 kg a více) s kontrolou rychlého růstu. Vyvážené a vysoce stravitelné krmivo s optimálním poměrem Ca a P, který přispívá k harmonickému vývoji kostry a kloubů. Receptura obsahuje prebiotika FOS (fruktooligosacharidy), které omezují výskyt patogenů ve střevní flóře. S ovocnými a bylinnými výtažky. Zvýšený obsah Omega-3 mastných kyselin z lososa pro rozvoj mentálních funkcí a podporu učenlivosti mladých zvířat.
  Od 117,00 Kč