Kategorie

Trainer Personal

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Personal Medium Maxi Long Life 12,5kg

Krmivo Trainer Personal Medium Maxi Long Life obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví a umožní mu vstup do zóny dlouhého života (Longevity Zone). Co všechno receptura obsahuje? Vitaberry Plus je koncetrovaný suchý extrakt obsahující divoké borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, švestky, višně a spolu s černými borůvkami a hroznovým vínem má velký antioxidační účinek schopný zabraňovat oxidačnímu stresu a chránit tak organismus proti účinkům volných radikálů. Je to směs polyfenolů, která přispívá k zachování činnosti všech buněk organismu po dlouhou dobu. Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) obsahuje nutrienty jako chondroitin sulfát, které prospívají dobré funkčnosti kloubů.
1 338,00 Kč 1 070,00 Kč

Trainer Personal Medium Maxi Sensintestinal 12,5kg

Kompletní krmivo Trainer Personal Medium Maxi Sensintestinal je určeno pro dospělé psy středních a velkých plemen s citlivým zažíváním. Krmivo obsahující funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Oxi-fend, sušený extrakt černého rybízu je zcela přírodní zdroj bohatý na polyfenoly a má velmi silný antioxidační účinek. Sušený brokolicový a čekankový extrakt zlepšuje složení mikroflóry a reguluje pohyb střev. Vysoká biovyužitelnost proteinu z čerstvého masa a ryb zvyšuje nutriční hodnotu krmiva.
1 591,00 Kč 1 272,00 Kč

Trainer Personal Medium Maxi Sensirenal 12,5kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen s citlivými ledvinami. Krmivo obsahující funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Oxi-fend, sušený extrakt z hroznového vína je zcela přírodní suchý extrakt semen bílého hroznového vína, s velmi silným antioxidačním účinkem. Sušený brokolicový a čekankový extrakt zlepšuje složení mikroflóry a přirozeným způsobem pomáhá eliminovat tělní odpad. Díky sníženému obsahu protein, fosforu a sodíku a doplňků antioxidantů a Omega 3 mastných kyselin podporuje funkci močového aparátu.
1 578,00 Kč 1 263,00 Kč

Trainer Personal Mini Long Life

Krmivo Trainer Personal Mini Long Life obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví a umožní mu vstup do zóny dlouhého života (Longevity Zone). Co všechno receptura obsahuje? Vitaberry Plus je koncetrovaný suchý extrakt obsahující divoké borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, švestky, višně a spolu s černými borůvkami a hroznovým vínem má velký antioxidační účinek schopný zabraňovat oxidačnímu stresu a chránit tak organismus proti účinkům volných radikálů. Je to směs polyfenolů, která přispívá k zachování činnosti všech buněk organismu po dlouhou dobu. Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) obsahuje nutrienty jako chondroitin sulfát, které prospívají dobré funkčnosti kloubů.

Trainer Personal Mini Sensiobesity 2kg

Krmivo Trainer Personal Mini Sensiobesity obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Určeno pro malé psy trpící nadváhou. Receptura obsahuje: Oxi-fend - zcela přírodní suchý extrakt kiwi, s velmi silným antioxidačním účinkem. Neopuntii - produkt rostlinného původu složený ze dvou typů vlákniny s vazebnými vlastnostmi, které snižují vstřebávání tuků. Rybí protein zvyšuje nutriční hodnotu krmiva a společně s L-carnitinem přispívá k udržování svalové tkáně s minimálním množstvím tuku. Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) obsahuje složku jako je chondroitin sulfát, které prospívají dobré funkčnosti kloubů.
387,00 Kč 309,00 Kč