Kategorie

Trainer Natural

Řada krmiv Trainer Natural představuje kompletní sortiment funkčních krmiv vytvořených k posílení specifických funkcí těla (bio-modulace) prostřednictvím vysoce specializované výživy, reagující na různé potřeby velikosti, věku, fyzické aktivity a fyziologické kondice. Koncept funkčního krmiva má původ v Japonsku v 80.letech minulého století, kdy zdravotní autority usilovaly o posílení zdraví a prodloužení průměrné délky života obyvatelstva. Byl tak představen koncept výživy specificky navržený k posílení zdraví, pohody a snížení rizika onemocnění nezávisle na normálních nutričních účincích. Funkční krmivo je krmivo s jistým obsahem přírodních minerálů, vitamínů, mastných kyselin a vlákniny doplněno o biologicky aktivní substance (např. aktivní ingredience rostlinného původu), které mají blahodárné účinky na zdraví. Všechny produkty Trainer Natural jsou formulovány ve shodě s nutričními parametry, které vycházejí ze základů moderní výživy a směřují Vašeho psa k dosažení celkové pohody, zdatnosti a síly, posílí imunitní systém, sníží tvorbu volných radikálů a zpomalí proces stárnutí. 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Ženšen je bohatý na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.

Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Aloe vera je bohatá na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.

Trainer Natural Medium Light 12,5kg

Receptura řady Trainer Natural patří k tzv. funkčním krmivům, které pomáhájí podporovat celkové zdraví vašeho psa. Krmivo obsahuje látky pro nižší vstřebávání tuku, úpravu peristaltiky a zdraví kloubů. Struktura granulí čistí zuby.
1 219,00 Kč 975,00 Kč

Trainer Natural Mini Senior 2kg

Krmivo Trainer Natural pro starší psy malých a trpasličích plemen do 8mi let. Krmivo Trainer Natural se snaží předcházet onemocněním spojených s vyšším věkem psů přírodní cestou pomocí bylin a rostliných extraktů.

Trainer Natural Small Toy Adult Hovezí Rýže 2kg

Kompletní krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Receptura je doplněna funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. S obsahem hovězího masa, rýže a ženšenu.
Od 307,97 Kč

Trainer Natural Small Toy Puppy Junior Kure 7kg

Receptura funkčního krmiva pro štěňata malých plemen od 1. do 10. měsíce stáří. Krmivo řady Trainer Natural pro štěňata malých a trpasličích plemen. S obsahem čerstvého kuřecího, krůtího a hovězího masa, rýže a ženšenu. Funkční ingredience pro dobré trávení a výkoný imunitní systém.
Od 326,43 Kč

Trainer Natural Small Toy Adult kure Rýže 7kg

Krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Doplněno funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. Kuřecí, krůtí a hovězí maso, rybí moučka, ženšen, jablka, heřmánek a probiotika.
Od 307,95 Kč

Trainer Natural Medium Puppy Junior Kure 12kg

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro štěňata malých a středních plemen. S kuřetem, krůtou a rybou. Doplněno o další složky, které přispívají k celkové pohodě zvířat.
1 113,19 Kč

Trainer Natural Small Toy Senior kure 2kg

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro Seniory malých a trpasličích plemen. Obohaceno o složky pro aktivní stáří a stálou pohyblivost.
Od 307,97 Kč

Trainer Natural Maxi Hovezí Rýže 12kg

Kompletní krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy velkých a obřích plemen doplněné funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat.
1 012,26 Kč

Trainer Natural Maxi Adult Maturity cerstvé kure 12kg

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro starší psy velkých plemen.
1 113,19 Kč

Trainer Natural Small Toy Light 2kg

Odlehčené krmivo pro malé a trpasličí plemena od firmy Trainer. Funkční složky krmiva pro podporu celkového zdraví psa. Kuřecí a rybí protein, podpora trávení a péče o ústní dutinu malých plemen.
328,16 Kč

Trainer Natural Maxi Light Cerstvé bílé maso 12kg

Kompletní krmivo značky Trainer Natural pro velká a obří plemena se sklony k nadváze.
1 111,66 Kč

Trainer Natural Medium Adult Hovezí Rýže 12kg

Krmení Trainer Natural pro malé a střední psy s funkčními složkami pro celkové zdraví a posílení organismu. Kompletní krmivo, které obsahuje 100% přírodní složky. S rostlinnou vlákninou a prebiotiky pro zdravé trávení, zelené mušle napomáhají vyživovat a chránit chrupavky kloubů, s jablečnými výtažky pro zubní hygienu, s řasou Spirulina pro lesknoucí se srst, ženšen stimuluje imunitní systém a má posilující účinky.
1 017,65 Kč

Trainer Natural Maxi Junior 12kg

Trainer Natural maxi junior je vhodné pro štěňata velkých a obřích plemen v období od 9. do 24. měsíce stáří). Funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Suplementace nukleotidy ( kvasnicový extrakt), napomáhá vývoji imunitního systému v průběhu periody růstu a zvyšuje rezistenci vůči patogenum.
1 119,10 Kč

Trainer Natural Maxi Puppy 12kg

Trainer natural puppy maxi je vhodné pro štěňata velkých a obřích plemen v období od 1. do 8. měsíce stáří). Funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Suplementace nukleotidy ( kvasnicový extrakt), napomáhá vývoji imunitního systému v průběhu periody růstu a zvyšuje rezistenci vůči patogenum.
1 119,10 Kč