Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Trainer Natural

  Řada krmiv Trainer Natural představuje kompletní sortiment funkčních krmiv vytvořených k posílení specifických funkcí těla (bio-modulace) prostřednictvím vysoce specializované výživy, reagující na různé potřeby velikosti, věku, fyzické aktivity a fyziologické kondice. Koncept funkčního krmiva má původ v Japonsku v 80.letech minulého století, kdy zdravotní autority usilovaly o posílení zdraví a prodloužení průměrné délky života obyvatelstva. Byl tak představen koncept výživy specificky navržený k posílení zdraví, pohody a snížení rizika onemocnění nezávisle na normálních nutričních účincích. Funkční krmivo je krmivo s jistým obsahem přírodních minerálů, vitamínů, mastných kyselin a vlákniny doplněno o biologicky aktivní substance (např. aktivní ingredience rostlinného původu), které mají blahodárné účinky na zdraví. Všechny produkty Trainer Natural jsou formulovány ve shodě s nutričními parametry, které vycházejí ze základů moderní výživy a směřují Vašeho psa k dosažení celkové pohody, zdatnosti a síly, posílí imunitní systém, sníží tvorbu volných radikálů a zpomalí proces stárnutí. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Trainer Natural Small Toy Adult Hovezí Rýže

  Kompletní krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Receptura je doplněna funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. S obsahem hovězího masa, rýže a ženšenu.

  Trainer Natural Small Toy Puppy Junior Kure

  Receptura funkčního krmiva pro štěňata malých plemen od 1. do 10. měsíce stáří. Krmivo řady Trainer Natural pro štěňata malých a trpasličích plemen. S obsahem čerstvého kuřecího, krůtího a hovězího masa, rýže a ženšenu. Funkční ingredience pro dobré trávení a výkoný imunitní systém.

  Trainer Natural Small Toy Adult kure Rýže

  Krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Doplněno funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. Kuřecí, krůtí a hovězí maso, rybí moučka, ženšen, jablka, heřmánek a probiotika.

  Trainer Natural Small Toy Senior kure

  Funkční krmivo řady Trainer Natural pro Seniory malých a trpasličích plemen. Obohaceno o složky pro aktivní stáří a stálou pohyblivost.
  Filtry Close
  Kategorie