Kategorie

Trainer Natural

Řada krmiv Trainer Natural představuje kompletní sortiment funkčních krmiv vytvořených k posílení specifických funkcí těla (bio-modulace) prostřednictvím vysoce specializované výživy, reagující na různé potřeby velikosti, věku, fyzické aktivity a fyziologické kondice. Koncept funkčního krmiva má původ v Japonsku v 80.letech minulého století, kdy zdravotní autority usilovaly o posílení zdraví a prodloužení průměrné délky života obyvatelstva. Byl tak představen koncept výživy specificky navržený k posílení zdraví, pohody a snížení rizika onemocnění nezávisle na normálních nutričních účincích. Funkční krmivo je krmivo s jistým obsahem přírodních minerálů, vitamínů, mastných kyselin a vlákniny doplněno o biologicky aktivní substance (např. aktivní ingredience rostlinného původu), které mají blahodárné účinky na zdraví. Všechny produkty Trainer Natural jsou formulovány ve shodě s nutričními parametry, které vycházejí ze základů moderní výživy a směřují Vašeho psa k dosažení celkové pohody, zdatnosti a síly, posílí imunitní systém, sníží tvorbu volných radikálů a zpomalí proces stárnutí. 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Natural Maxi Chicken Rice Aloe 12,5Kg

Trainer Natural Maxi Chicken Rice Aloe je receptura funkčního krmiva, která pomáhá podporovat celkové zdraví Vašeho psa vhodná od 24. měsíce věku do 6ti let.
1 152,00 Kč 922,00 Kč

Trainer Natural Adult Maxi Beef Rice Ginsen. 12,5Kg

Trainer Natural Adult Maxi Beef Rice Ginsen je receptura funkčního krmiva, která pomáhá podporovat celkové zdraví Vašeho psa vhodná od 24. měsíce věku do 6ti let.
1 152,00 Kč 922,00 Kč

Trainer Natural Adult Medium Beef Rice Ginsen 12,5Kg

Receptura funkční krmiva Trainer Natural Adult Medium Beef Rice Ginsen pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa, vhodná pro psy středních plemen od 12/15 měsíce věku do 7.roku stáří. Novozélandská slávka obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů. Procianidy obsažené v jablečném extraktu stimulují růst chlupů a spolecně s mořskou řasou posilují přírodní barvu srsti. Exkluzivní kombinace přírodní vlákniny, Alga spiruliny a prebiotika má antioxidační účinek a pomáhá udržovat zdraví trávicího traktu. Ženšen je bohatý na nutrienty s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
1 152,00 Kč 922,00 Kč

Trainer Natural Adult Medium Chicken Rice Aloe 12,5Kg

Receptura funkční krmiva Trainer Natural Adult Medium Chicken Rice Aloe pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa, vhodná pro psy středních plemen od 12/15 měsíce věku do 7.roku stáří. Novozélandská slávka obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů. Procianidy obsažené v jablečném extraktu stimulují růst chlupů a spolecně s mořskou řasou posilují přírodní barvu srsti. Exkluzivní kombinace přírodní vlákniny, Alga spiruliny a prebiotika má antioxidační účinek a pomáhá udržovat zdraví trávicího traktu. Aloe vera je bohatá nutrienty s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
1 152,00 Kč 922,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Ženšen je bohatý na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
Od 263,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Aloe vera je bohatá na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
Od 263,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Cured Ham

Funkční krmivo Trainer Natural Adult Mini Cured Ham pro dospělé psy malých plemen od 10. měsíce do 8. roku stáří.  Revitalizující a regenerační účinky, podpora kloubů i zdraví ústní dutiny.

Trainer Natural Junior Maxi 12,5Kg

Trainer Natural se řadí k recepturám tzv. funkčního krmiva, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Pro štěňata od 9 do 24 měsíce věku. Fungující imunita, zdravé klouby, čistí zuby.
1 219,00 Kč 975,00 Kč

Trainer Natural Medium Light 12,5Kg

Receptura řady Trainer Natural patří k tzv. funkčním krmivům, které pomáhájí podporovat celkové zdraví vašeho psa. Krmivo obsahuje látky pro nižší vstřebávání tuku, úpravu peristaltiky a zdraví kloubů. Struktura granulí čistí zuby.
1 219,00 Kč 975,00 Kč

Trainer Natural Medium Senior

Krmivo řady Trainer Natural pro seniory, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Silný imunitní systém, optimální hmotnost, dobrá pohyblivost kloubů a směs antioxidantů pro dlouhý aktivní život. Proč nevyzkoušet.
Od 321,00 Kč

Trainer Natural Mini Light

Receptura krmiva Trainer Natural pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Vhodná pro psy s nadváhou bez rozdílu věku. Pro malá plemena.
Od 280,00 Kč

Trainer Natural Mini Senior

Krmivo Trainer Natural pro starší psy malých a trpasličích plemen do 8mi let. Krmivo Trainer Natural se snaží předcházet onemocněním spojených s vyšším věkem psů přírodní cestou pomocí bylin a rostliných extraktů.
Od 280,00 Kč

Trainer Natural Puppy Junior Medium 12,5Kg

Trainer Natural Puppy & Junior Medium je funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví Vašeho psa. Doplněno nukleotidy pro silný imunitní systém, novozélandskou sládkou pro zdravé klouby, jablečným extraktem pro čisté zuby, řasou pro vybarvení srsti.
1 219,00 Kč 975,00 Kč

Trainer Natural Puppy Junior Mini

Trainer pro štěňata malých plemen od 1. do 10. měsíce stáří. Doplněno nukleotidy pro silný imunitní systém, novozélandskou sládkou pro zdravé klouby a jablečným extraktem pro čisté zuby.
Od 280,00 Kč

Trainer Natural Puppy Maxi 12,5Kg

Trainer Natural Puppy Maxi je funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví Vašeho psa. Doplněno nukleotidy pro silný imunitní systém, novozélandskou sládkou pro zdravé klouby a jablečným extraktem pro čisté zuby.
1 219,00 Kč 975,00 Kč