Kategorie

Trainer Fitness

Výrobcem řady Trainer je italská firma Nova Foods, která jako první v Evropě zavedla při výrobě granulovaných krmiv technologii, která umožňuje vkládání čerstvého homogenizovaného masa. Krmiva jsou 100% přírodního složení, konzervována výhradně vitamínem E.

Řada krmiv Trainer Fitness 3 spadá do řady krmiv vhodných zejména pro jedince s potravní intolerancí, ale lze ji s úspěchem použít i pro výživu normálního jedince. Je excelentní náhradou krmiv připravených na základě hovězí nebo drůbeží bílkovny. Značka nabízí ucelenou řadu receptur pro štěňata i pro dospělé psy a to s rozdělením podle velikosti plemene. Krmivoneobsahuje pšeničný lepek, z rostlinných olejů je zastoupen pouze kukuřičný olej s vysokým obsahem kyseliny linolenové. Filozofie zdravé výživy s holistickými prvky Fitness 3: jednoduché receptury založené na 3 hlavních principech: 

• jediný zdroj bílkovin živočišného původu, který je vysoce stravitelný, i když nepatří mezi hojně používané 
• jediný zdroj lehce využitelných sacharidů
• jediný zdroj rostlinného původu, tuk (kukuřičný olej) bohatý na kyseliny linolovou.

Denního množství energie a živin v doporučených krmných dávkách poskytují záruku zdravé a vyvážené stravy vhodné pro všechna věková stádia a velikosti plemen. Receptury jsou s nižšími obsahy bílkovin, bez konzervantů a barviv. Obilná složka krmiva je vybrána takovým způsobem, aby neobsahovala gliadin - bílkovinu pšeničného lepku, který ale může být nalezen i dalších zástupcích čeledi Triticale a která se považuje za potencionálně alergizující prvek. 

Krmivo je baleno do aluminiového obalu, který zabraňuje přístupu vzduchu i vlhkosti.

Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Fitness 3 Mini Adult Fish & Maize

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness 3 Mini Adult Fish & Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Použití dehydrovaného rybího masa jako jediného zdroje živočišného proteinu, stejně jako kukuřice, jediného zdroje lehce vstřebatelného karbohydrátu a kukuřičného oleje, jako jediného zdroje tuku, dělá z tohoto krmiva obzvláště vhodnou volbu pro jedince predisponované k potravní přecitlivělosti. Krmivo je ale možné použít i pro normální jedince. Sušený extrakt ananasového stonku podporuje zdravé trávení. Sušený extrakt Goji Berry (orientální keř) obsahuje vysoce účinné antioxidanty. Doplnění sušeným extraktem květu heřmánku (Matricaria recutita) zlepšuje receptura složení střevní mikroflóry a účinně tlumí nepříjemný pach trusu.

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro psy s citlivým trávením, s antioxidanty a slávkou zelenoústou pro zdraví kloubů.
Od 378,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 378,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro jedince s potravní přecitlivělostí, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 1 167,00 Kč

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví Vašeho zvířete. Dehydratované kachní maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 167,00 Kč

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Dehydratované jehněčí maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 312,00 Kč