suché a bezoplachové šampony

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Beaphar Bea šampon Grooming suchý pes 100g

Beaphar Bea šampon Grooming je suchý šampón ve formě pudru pro psy. Snadno osvěží a vyčistí srst Vašeho psa bez použití vody.
10,53 € 8,74 €

Biogance Waterless Dog - Suchý Šampon Pro Psy 150 Ml

Bezoplachový suchý šampon pro psy Biogance Waterless je vhodný pro všechny typy srsti. Obsahuje přírodní rostlinný práškový extrakt. Odstraňuje zápach, špínu, mastnotu a vlhkost. Nevysušuje a nedráždí kůži. Produkty jsou vyráběny bez použití parabenů, fenoxyethanolu a živočišných olejů. Výrobky BIOGANCE® NEJSOU testovány na zvířatech.
19,46 € 12,24 €

Biogance White Spray -Suchý Šampon Na Bílou Srst 300 Ml

Biogance White Spray je speciální suchý šampon ve spreji pro psy i kočky se světlou a bílou srstí. Suchý šampon je založený na bázi přírodních rostlinných prášků, které zajišťují jemné umytí, odstranění pachu a posilují bílou a světlou srst. Nevysušuje a nedráždí pokožku. BIOGANCE® je první francouzská řada kosmetických výrobků pro domácí zvířata, která se inspirovala přímo z naší přírody. Produkty jsou vyráběny bez použití parabenů, fenoxyethanolu a živočišných olejů. Výrobky BIOGANCE® NEJSOU testovány na zvířatech.
23,37 € 14,67 €

Pet Head Dry Clean Suchý Šampon 450Ml

Šampon ve spreji čistí srst bez použití vody. Dlouhosrstý pes v sychravém podzimním počasí? Velkoryse nastříkejte na srst. Poté vykartáčujte. Vhodný také pro štěňátka. Borůvková vůně.
13,75 €

Pet Head Šampon Dog Dogs Luv It - Suchý Šampon 250 Ml

Koncentrovaný bezoplachový šampon ve spreji pro psy s vůní jahodové limonády. Nastříkejte, vetřete do srsti a můžete jít. Podle potřeby můžete vysušit.
25,62 € 17,11 €

Šampon suchý pes, kocka 100g TR

Suchý šampon pro čištění a péči o srst zvířat. jemná a šetrná péče. Vhodný i pro štěňátka. Suchý šampon odstraňuje i zápach ze srsti zvířete a udržuje srst hebkou a čistou. Je vhodný pro pravidelnou péči.
2,90 € 2,39 €

Šampon suchý pes,kocka pena 450 ml TR

Suchá šamponová pěna s praktickým rozprašovačem, určená pro pravidelné čištění a údržbu zvířecí srsti. Odstraňuje pachy.
8,56 € 7,08 €

Francodex Šampon bezoplachový pes 250ml

Neoplachovací tekutý šampon Francodex Santé Animale je ideální pro psy, kteří nemají v oblibě koupele nebo pro rychlé a účinné očištění vašeho psa. Tento produkt je pH neutrální, takže nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou vlhkost.
8,10 € 6,67 €

Essential Mousse For Dogs 150Ml

Essential Mousse čistí a odstraňuje nečistoty bez oplachování, napomáhá snížení podráždění, hydratuje a dezodorizuje, obnovuje hydrolipidový film, podporuje rovnováhu kožního ekosystému a přispívá ke zlepšování kožního komfortu Vašeho psa. Pro časté použití.
22,03 € 15,50 €

Frontline Pet Care Cistící pena 150ml

FRONTLINE PET CARE Čistící pěna - bez oplachování, čistí a stabilizuje kvalitu srsti. Přípravek 2v1 pro čištění a stabilizaci kvality srsti s Inca inchi olejem. Obsahuje luminescin pro přirozený lesk. Velikost balení 150ml.
14,03 € 11,59 €

Khara Roztok cistící bezoplachový pes, štene 250ml

Čistící bezoplachový roztok s přírodním extraktem z řeřichy zn. Khara. Rychle a efektivně zbaví srst nečistot, bez koupání.
7,68 € 6,35 €