Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  substráty, podestýlky a písky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Kokosový humus, tropický substrát 9l TR

  Kokosový humus, tropický terarijní substrát pro terária vlhká a deštný prales. 100 % přírodní, zvyšuje objem 7-8 x, obsah pH je mezi 5,0 – 6,0, tepelně sterilizováno, bez plísní a bakterií, bez umělých hnojiv, bez drnů.
  89 Kč 80 Kč

  Substrát pro želvy suchozemské HF 4l

  Přírodní terarijní podestýlka pro suchozemské plazy. Osvědčené kvality i použití.
  107 Kč 96 Kč

  Arcadia Earth Mix 10l

  Arcadia Earth Mix je substrát použitelný pro pouštní i tropická terária. Obsahuje kompost a vulkanickou lávu, což zlepšuje drenážní vlastnosti a dodává minerály. Použitím Substrát Earth Mix přispějete k celkové pohodě chovaných zvířat a vytvoření správného mikroklima.
  416 Kč

  Podestýlka Hlod. Štěpky Osika Millamore Premium

  Podestýlka pro drobné savce a plazy z čistého osikového dřeva pocházejících z čistých severských lesů. Štěpky jsou vyráběny z čistého nekontaminovaného dřeva v kontrolovaném ekologickém provozu, jsou čisté, bezprašné a bez jakýchkoliv příměsí. Mají nižší obsah pryskyřic v porovnání se dřevem jehličnanů.
  Od 99 Kč

  Podestýlka Hlod. Štěpky Osika Millamore Supersoft

  Podestýlka ze štěpků o velikosti 2x2x1 mm vyrobené z čistého osikového dřeva pocházejících z čistých severských lesů. Štěpky jsou vyráběny z čistého nekontaminovaného dřeva v kontrolovaném ekologickém provozu, jsou čisté, bezprašné a bez jakýchkoliv příměsí.
  Od 99 Kč

  Lucky Reptile Sand Cleaner 37x15x4 cm

  Lopatka na čištění a prosévání písku v teráriích.
  421 Kč

  Lucky Reptile Desert Sand Namibia Red - Červený

  Pravý pouštní písek z oblasti Namibie a Sahary. Kulatá zrnka omýlaná stále větrem nemohou zranit citlivé končetiny plazů a nezpůsobí vážnější zranění ani při náhodném pozření.
  Od 326 Kč

  LUCKY REPTILE DESERT SAND BÍLÝ

  Pouštní písek bílé barvy z oblasti Namibia a Sahary. Přírodní prostředí pro plazy. Zrnka jsou opracována větrem do kulatých tvarů. Písek je bezprašný.
  Od 326 Kč

  Lucky Reptile Sand Bedding Cervený s jílem 7,5L

  Sand Bedding s jílem umožňuje plazům vyhrabávat si nory a chovatel může moderovat horizont - stačí substrát mírně navlhčit. Nabízen ve třech barvách: šedá, žlutá a červená s jílem.
  337 Kč

  Lucky Reptile Sand Bedding Šedý 7,5L

  Sand Bedding s jílem umožňuje plazům vyhrabávat si nory a chovatel může moderovat horizont - stačí substrát mírně navlhčit.
  337 Kč

  Lucky Reptile Sand Bedding Žlutý 7,5L

  Přírodní substrát, který lze tvarovat. Plazům struktura umožňuje vyhrabávat nory. Stačí jen navlhčit.
  337 Kč

  Lucky Reptile Herp Pottery 2,5 kg

  Herp Pottery je směs pro smíchání se substráty, které se používají v teraristice. Umožňuje tvarovat podklad terária a plazům projev jejich přirozeného chování - budování jejich vlastních úkrytů.
  153 Kč

  Lucky Reptile Turtle Bedding 7,5 kg

  Turtle Bedding, jemný štěrk je určen pro pokrytí dna v akvateráriích s vodními želvami. Je ho možné používat také do akvárií s rybami.
  233 Kč

  Lucky Reptile Tortoise Bedding Tortoise Bedding

  Substrát pro suchozemské želvy. Pomáhá udržovat vlhkost a vytvářet správné mikroklima, má otimální pH, skvěle se hodí pro zimování želv, želvy tento substrát preferují pro kladení vajec.
  Od 404 Kč

  Lucky Reptile Snake Bedding Snake Bedding

  Konopná podestýlka pro hady a ještěry.
  Od 227 Kč

  Lucky Reptile Jungle Bedding Jungle Bedding

  Speciální podkladová směs substrátů pro tropická terária, obsahuje také písek. pH substrátu (5,5-6,5) je stejné jako humusová půda v tropických deštných lesích.
  Od 227 Kč

  Lucky Reptile Hydro Fleece 100x50 cm

  Drenážní materiál pro tropické terário.
  139 Kč

  Lucky Reptile Hydro Drain 8l

  Hydro Drain působí jako drenážní vrstva pod klasickým substrátem v teráriích. Voda prosakuje přes substrát dolů mezi kuličky Hydro Drainu, substrát v teráriu tedy nikdy nebude mokrý nebo rozbahněný, ale optimálně vlhký.
  227 Kč

  Lucky Reptile Eco Bark Eco Bark

  Tento atraktivní substrát z borovicové kůry má vynikající vlastnosti, které jej předurčují k použití v teráriích pro plazy z tropických oblastí, hady a většinu želv. Dobře absorbuje vlhkost a moč, navíc má velmi příjemnou lesní vůni.
  Od 227 Kč

  Lucky Reptile Desert Bedding Desert Bedding "Outback Red"

  Desert Bedding osvěžuje půdu z velmi suchých oblastí a obsahuje také jílovitou hlínu. Ta zvířatům umožňuje vyhrabávat si úkryty. Outback Red" je směs smíchaná s červeným pískem australských pouští. Ideální jak pro agamy vousaté, tak i pro varany.
  Od 287 Kč