střední plemena

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Dog Medium Puppy

Fitmin Pes Medium Puppy je kompletní krmivo pro štěňata v období od 2 do 12 měsíce věku a březí a kojící feny středních plemen. Vyrobeno ze 79 % živočišných surovin. 50 % čerstvé kuřecí maso, 24 % sušené kuřecí suroviny, 5 % rybí suroviny, 81 % bílkovin živočišného původu.
Od 299,00 Kč

Košilka Zdravotní - Bílá

Košilka na ochranu struků před nežádoucím kojením.
Od 247,00 Kč

Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
Od 327,00 Kč

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy je Granulované kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen hmotnost v dospělosti 10-25 kg; 25-45 kg; nad 45 kg. Pro štěňata od zahájení odstavu – obvykle od 3. týdne věku a to do minimálně jednoho roku věku. U jedinců: středních plemen optimálně do 15. měsíce; velkých plemen optimálně do 18. měsíce; obřích plemen optimálně do 24 měsíců.
Od 322,00 Kč

Eminent Dog Puppy

Receptura krmiva Eminent Dog Puppy plně pokrývá požadavky organismu štěňat malých a středních plemen a březích a kojícch fen
Od 168,00 Kč

Nutram Sound Puppy

Kompletní suché kanadské krmivo Nutram s ověřenou recepturou pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů malých a středních plemen.
Od 435,00 Kč