Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Can.Dry SP Puppy Small&Mini Chicken

  Receptura krmiva Hills pro ty nejmenší z nejmenších, štěňátka malých plemen. S velmi dobře stravitelnou bílkovinou pro dobrý základ osvalení, DHA kyselina pro rozvoj nervové soustavy, speciální směs antioxidantů pro silnou imunitu. Pro dobrý základ pro celý jejich život. Vyrobeno z čistých surovin.
  Od 357,00 Kč

  N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D pro štěňata velkých a obřích plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 569,00 Kč

  Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken

  Calibra pro štěňátka těch nejmenších plemen psů. S kuřátkem, rýží, tymiánem a rozmarýnem. 85% bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. Krmení na podporu imunity i trávení, pro zdravý růst i vývoj.
  Od 199,00 Kč

  Canine Caviar Grain Free Puppy

  ZÁSADITÁ strava pro psy s omezeným počtem složek, která obsahuje proteiny nejvyšší kvality. Canine Caviar je strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Bezobilné kompletní krmivo určené pro štěňata malých a středních plemen, pro březí a kojící feny.
  Od 217,00 Kč

  Wolfsblut Puppy Wild Duck

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata všech plemen s optimální hladinou energie z různých zdrojů s vysokým podílem kachního masa. Divoká kachna má kořeněnou aromatickou chuť. Přírodní složky krmiva s bylinami, ovocem a zeleninou se svými kladnými účinky na zdraví.
  Od 495,00 Kč

  Calibra Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb

  Calibra pro malá štěňátka s jehněčím, rýží a jablíčkem. 80% bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. Výborně chutná, hezky voní. Krmivo pro zdravý růst, výkonnou imunitu a bezproblémové trávení.
  Od 279,00 Kč

  Canine Caviar Wild Ocean (sleď)

  ZÁSADITÁ strava Canine Caviar pro psy s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný komplexní sacharid. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Bezobilné kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro štěňata malých a středních plemen. Prospěšné živiny přispívají k udržení krásné kůže a srsti u dlouhosrstých psů.
  Od 274,00 Kč

  Dog's love Puppy

  Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
  Od 182,00 Kč

  Belcando Puppy Gravy

  Belcando Puppy Gravy je kompletním krmivem pro štěňátka zejména malých a trpasličích plemen. Obsahuje 80 % živočišných bílkovin (60 % z drůbeže, 15 % z ryb, 5 % z hydrolyzované želatiny) a poskytuje dobrý základ pro jejich další život.
  Od 141,00 Kč

  Canine Caviar Free Spirit (kuře)

  Krmivo Canine Caviar je ZÁSADITÁ strava pro psy s omezeným počtem složek, která obsahuje kuřecí protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný zdroj sacharidů, kterým je proso. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro rostoucí štěňata středních a velkých plemen.
  Od 217,00 Kč

  Canine Caviar Leaping Spirit (zvěřina)

  ZÁSADITÁ strava Canine Caviar s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný komplexní sacharid. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty. Bezobilné kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro štěňata středních a velkých plemen.
  Od 274,00 Kč

  N&D GF Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry

  Krmení N&D pro štěňata velkých a obřích plemen. Jehněčí, borůvky a dýně. Receptura s nízkým glykemickým indexem. dýni. Vhodné i pro březí a kojící feny. 60% živočišných surovin, 40% ovoce, zeleniny a minerálů.
  Od 576,00 Kč

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

  Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
  Od 141,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro učenlivost a podporu činnosti nervové soustavy. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 317,00 Kč

  Happy Dog Supreme Baby Original

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Srdíčkový tvar granulí pro větší plochu trávení a snadné kousání. Pět různých zdrojů bílkoviny.
  Od 117,00 Kč

  Nutram Sound Large Breed Puppy

  Kompletní kanadské krmivo Nutram s ověřenou recepturou pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Vyváženo pro vysoké nároky štěňat velkých plemen.
  Od 1 590,00 Kč

  ORIJEN SMALL BREED

  Krmivo Orijen pro malá plemena psů s vysokým podílem čerstvého masa v surovinách, které je dodáváno jako malá celá kořist. Přirozeně.
  Od 629,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Lamb & Potatoes

  Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo Profine z jehněčího a brambor pro štěňata a mladé psy.
  Od 355,00 Kč

  AATU Dog 85/15 Puppy Salmon

  Kompletní grain - free suché krmivo pro štěňata a mladé psy. 85% masa (losos), 15% ovoce, zeleniny, bylinek a rostlinných výtažků, 0% obilovin, brambor a lepku. Od značky krmiva AATU.
  Od 639,00 Kč