Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Can.Dry SP Puppy Small&Mini Chicken

  Receptura krmiva Hills pro ty nejmenší z nejmenších, štěňátka malých plemen. S velmi dobře stravitelnou bílkovinou pro dobrý základ osvalení, DHA kyselina pro rozvoj nervové soustavy, speciální směs antioxidantů pro silnou imunitu. Pro dobrý základ pro celý jejich život. Vyrobeno z čistých surovin.
  Od 16,00 €

  N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D pro štěňata velkých a obřích plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 26,00 €

  Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken

  Calibra pro štěňátka těch nejmenších plemen psů. S kuřátkem, rýží, tymiánem a rozmarýnem. 85% bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. Krmení na podporu imunity i trávení, pro zdravý růst i vývoj.
  Od 9,00 €

  Wolfsblut Puppy Wild Duck

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata všech plemen s optimální hladinou energie z různých zdrojů s vysokým podílem kachního masa. Divoká kachna má kořeněnou aromatickou chuť. Přírodní složky krmiva s bylinami, ovocem a zeleninou se svými kladnými účinky na zdraví.
  Od 23,00 €

  Calibra Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb

  Calibra pro malá štěňátka s jehněčím, rýží a jablíčkem. 80% bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. Výborně chutná, hezky voní. Krmivo pro zdravý růst, výkonnou imunitu a bezproblémové trávení.
  Od 13,00 €

  Dog's love Puppy

  Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
  Od 8,00 €

  Belcando Puppy Gravy

  Belcando Puppy Gravy je kompletním krmivem pro štěňátka zejména malých a trpasličích plemen. Obsahuje 80 % živočišných bílkovin (60 % z drůbeže, 15 % z ryb, 5 % z hydrolyzované želatiny) a poskytuje dobrý základ pro jejich další život.
  Od 6,00 €

  N&D GF Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry

  Krmení N&D pro štěňata velkých a obřích plemen. Jehněčí, borůvky a dýně. Receptura s nízkým glykemickým indexem. dýni. Vhodné i pro březí a kojící feny. 60% živočišných surovin, 40% ovoce, zeleniny a minerálů.
  Od 27,00 €

  Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

  Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
  Od 6,00 €

  Profine NEW Dog Puppy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro učenlivost a podporu činnosti nervové soustavy. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 15,00 €

  Happy Dog Supreme Baby Original

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Srdíčkový tvar granulí pro větší plochu trávení a snadné kousání. Pět různých zdrojů bílkoviny.
  Od 5,00 €

  Nutram Sound Large Breed Puppy

  Kompletní kanadské krmivo Nutram s ověřenou recepturou pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Vyváženo pro vysoké nároky štěňat velkých plemen.
  Od 73,00 €

  ORIJEN SMALL BREED

  Krmivo Orijen pro malá plemena psů s vysokým podílem čerstvého masa v surovinách, které je dodáváno jako malá celá kořist. Přirozeně.
  Od 29,00 €

  Profine NEW Dog Puppy Lamb & Potatoes

  Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo Profine z jehněčího a brambor pro štěňata a mladé psy.
  Od 16,00 €

  AATU Dog 85/15 Puppy Salmon

  Kompletní grain - free suché krmivo pro štěňata a mladé psy. 85% masa (losos), 15% ovoce, zeleniny, bylinek a rostlinných výtažků, 0% obilovin, brambor a lepku. Od značky krmiva AATU.
  Od 29,00 €

  Happy Dog Supreme Junior Grainfree

  Kompletní bezobilné krmivo Happy Dog Junior Grainfree pro velmi citlivé mladé psy středních a velkých plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2). Multi proteinové krmivo., granule ve tvaru srdíček pro lepší stravitelnost velkým povrchem.
  Od 6,00 €

  Happy Dog Supreme Baby Lamb & Rice

  Kompletní krmivo Happy Dog Supreme pro citlivá štěňata velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Pro první fázi růstu od 4. týdne života do ukončeného 6. měsíce (fáze 1). Jediný zdroj bílkoviny. Jehněčí.
  Od 6,00 €

  Happy Dog Supreme Junior Lamb & Rice

  Kompletní krmivo Happy Dog pro mladé psy velkých a středních plemen nad 11 kg dospělé hmotnosti. Od 7. měsíce života do ukončeného 18. měsíce (fáze 2). Krmivo pro štěňata na jehnčím základě. Granule ve tvaru lehce rozkousatelných srdíček.
  Od 6,00 €

  Orijen Puppy Large

  Biologicky vhodné krmivo plné živin z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů.. Orijen pro štěňata velkých a obřích plemen s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Suroviny v podílu celé kořisti. Se sníženým obsahem sacharidu a nízkou glykemickou zátěží zajistí krmiva ORIJEN PUPPY LARGE správný vývoj všech štěňat velkých plemen. Vklad do dlouhé budoucnosti Vašeho společníka.
  Od 6,00 €