Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY

  FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY je nutričně vyvážení krmivo s optimálním zdrojem živočišných bílkovin pocházejících z kuřete, kachny a krůty. Holistická pestrost.
  Od 226,00 Kč

  N&D LG DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry

  Komletní krmivo N&D pro štěňata středních a velkých plemen. Jehněčí, borůvky, zelenina a kloubní výživa. To nejlepší a v jedné krmné dávce.
  Od 483,00 Kč

  Taste of the Wild High Prairie Puppy

  Taste High Praire Puppy formula poskytuje vynikající výživu pro rostoucí štěně. Kombinace pečeného jelena a bizona poskytuje vysoce stravitelný zdroj kvalitních bílkovin.
  Od 316,00 Kč

  Brit Care Dog Mini Grain Free Puppy Lamb

  Hypoalergenní složení receptury pro štěňata miniaturních plemen (2 týdny až 10 měsíců) a jejich matky. S jehněčí bílkovinou, bez obsahu obilovin, s mnoho prospěšnými složkami navíc (ovoce, zelenina, kurkuma, výtažek z chrupavek..).
  Od 71,00 Kč

  Brit Care Dog Mini Grain Free Puppy Lamb 2kg

  Hypoalergenní složení receptury pro štěňata miniaturních plemen (2 týdny až 10 měsíců) a jejich matky. S jehněčí bílkovinou, bez obsahu obilovin, s mnoho prospěšnými složkami navíc (ovoce, zelenina, kurkuma, výtažek z chrupavek..).
  319,00 Kč 255,00 Kč

  Nutram Sound Balanced Wellness

  Kompletní suché kanadské krmivo Nutram pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů malých a středních plemen.
  Od 390,00 Kč

  Taste of the Wild Pacific Stream Puppy

  Vyvážená strava receptury krmiva Taste pro rostoucí štěně. Kombinace lososa a mořských ryb jako vysoce stravitelný zdroj kvalitních bílkovin vhodný i pro alergické psy.
  Od 320,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Junior S

  Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (1- 12 měsíců) malých plemen (1-10 kg). Je vhodný také pro březí a kojící fenky plemen malých velikostí. Nižší obsah lepku, vyšší obsah kuřecího masa, s ovocnou a bylinkovou složkou.
  Od 93,00 Kč

  Taste of the Wilde Southwest Canyon Canine

  Kompletní krmivo Taste pro všechna plemena všech věkových kategorií od štěněta až po seniory z hovězího masa a pečeného divočáka. Exklusivní zdroje živočišných bílkovin jako je hovězí, jehněčí a vejce s divočákem doplňuje ovoce, zelenina a bylinky pro podporu imunitního systému. Southwest Canion Canine NEOBSAHUJE žádné obiloviny.
  Od 310,00 Kč

  Orijen Puppy

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro štěňata plemen v dospělosti do 25kg hmotnosti. s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů. Pro zdravou budoucnost Vašeho štěněte.
  Od 136,00 Kč

  PRINS ProCare MINI PUPPY/junior 3kg

  Za studena lisované, 100 % přírodní, kompletní krmivo, které je určeno pro štěňata psů malých plemen. S prebiotiky, buněčnými minerálními soli a s bylinným extraktem.
  336,00 Kč

  EDDY Junior Large Breed polštářky s jehněčím 8kg

  Eddy Junior Large Breed je chutné a vysoce stravitelné kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen s jehněčími polštářky.
  409,00 Kč 367,00 Kč

  Essential Beginning Small Breed 3kg

  Krmivo ESSENTIAL Foods v receptuře pro štěňata malých a středních plemen. Bezobilná receptura s více zdroji živočišných bílkovin, tak, jak chtěla sama příroda. Plná antioxidantů, zeleniny a ovoce. Vyzkoušejte i pro Vaše šťěňátko.
  644,00 Kč 550,00 Kč

  Wolfsblut Puppy Black Bird

  Receptura je speciálně přizpůsobené potřebám štěňat a svým složením umožňuje jejich každodenní zdravé stravování. Grain-free receptura pro štěňata všech plemen. Krmivo je velmi snadno přijímáno, krůtí maso chutná velmi dobře a chuťově je podobné kuřeti.
  Od 510,00 Kč

  Ibero NATURAL dog MINI JUNIOR 12kg

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro malá plemena psů. Obsahuje až 80% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  1 190,00 Kč

  K-9 Large Breed Growth

  Krmivo K-9 pro štěňata velký plemen (v dospělosti nad 25kg) na převážně drůbežím základě, který vyniká vysokou stravitelností a je vysoce dostupným zdrojem vápníku a fosforu.
  Od 112,00 Kč

  Hill's Canine VetEssentials Dry Puppy Growth Mini 2kg

  Kompletní krmivo pro štěňátka malých plemen od 4 týdnů věku až po dospělost pro jejich zdravý růst a vývoj nebo pro březí fenky malých plemen. Zaměřeno na rozvoj jejich imunity, jejich temperamentu a životaschopnosti. Pro dobré trávení a zdravý chrup. S klinicky ověřenými hladinami DHA pro rozvoj poznávacích schopností.
  470,00 Kč 405,00 Kč

  MAGNUSSON Original Kennel

  Magnusson Kennel original je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen a dospělé psy všech plemen. Čisté přírodní krmivo švédského původu s grahamovou moukou.
  Od 849,00 Kč

  Wolfsblut Puppy Grey Peak

  Kozí maso a sladký brambor pro štěňata všech plemen v krmivech značky Wolfsblut. Kozí maso je lehce stravitelné a velmi chutné. Ideální zdroj bílkovin i pro ty nejmenší.
  Od 590,00 Kč

  Wolfsblut Puppy Range Lamb

  Wolfsblut Puppy s čerstvým jehněčím masem, hnědou rýží a ovocem. Receptura je určena pro štěňata středních a velkých plemen.
  Od 495,00 Kč