Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Royal Canin - Canine Giant Junior

  Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) pro druhou růstovou fázi od 8mi do 18 až 24 měsíce věku charakteristickou rozvojem a zpevněním svalstva. Chondroitin podporuje hydrataci chrupavek, glukosamin pomáhá udržovat jejich pružnost. Posila imunitního systému pomocí patentovaného komplexu antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein). Vyvážené poměry v trávicím traktu zajišťuje obsah probiotika (frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy, řízky z cukrové řepy) a specifická vláknina s názvem "mucilagen" z psyllia.

  Royal Canin - Canine Giant Puppy

  Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) od 2 - 8mi měsíců věku. Regulovaný energetický obsah a hladina bílkovin řídí pozvolný růst, vyvážený poměr vápníku a fosforu zajišťuje mineralizaci kostí. Hladina chondroitinu a glukosaminu 500mg/kg pro posílení pevnosti a pružnosti kloubních chrupavek. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
  Od 159,00 Kč

  Royal Canin - Canine Maxi Junior

  Pro štěňata od firmy Royal Canin v dospělosti vážící od 26 do 45kg od 2 do 15 měsíce věku. Bezpečný a harmonický růst pomocí vyvážené energie, hladiny bílkovin, vápníku a fosforu. Vyšší obsah glukosaminu a chondroitinu pro rozvoj silných a zdravých kloubů, EPA a DHA s protizánětlivými účinky. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
  Od 161,00 Kč

  Royal Canin - Canine Maxi Puppy Active 15 kg

  Kompletní krmivo pro psy Royal Canin pro štěňata velkých plemen s vysokými energetickými nároky (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců. Pro udržení ideální hmotnosti a harmonický růst štěňat velkých plemen s potřebou vyššího příjmu energie (vysoký stupeň tělesné aktivity, pohyb venku).
  1 952,00 Kč 1 616,00 Kč

  Eminent Gold Puppy Large

  Dobré krmivo pro štěňata velkých plemen od firmy tekro, výrobce krmiva Eminent. Ochrana kloubů, výkonné trávení, vyrovnaná hladina bílkovin a energie pro pozvlný růst a vývoj. Amarant, pohanka, Chia semínka, ostropestřec, zelený čaj a kurkuma. Protein 31 %, tuk 15 %.
  Od 180,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Junior L

  Receptura krmiva Brit Premium pro štěňata velkých plemen.
  Od 224,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Junior Xl

  Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (4-30 měsíců) extra velkých plemen (v dospělosti 45-90 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, vysoce chutné a stravitelné, s vysokým obsahem kuřecího masa. S látkami pro ochranu kloubů a vazů, bylinná a ovocná složka.
  Od 227,00 Kč

  PETKULT dog MAXI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MAXI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv z krůtího a jehněčího masa, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat velkých plemen v období 6 až 12 měsíců. Mouka z rohovníku jako bezlepkový zdroj energie, s extraktem z brusinek a korýši z Arktidy jako přírodním zdrojem mastných kyselin.
  Od 256,00 Kč

  BARKING HEADS Puppy Days NEW (Large Breed)

  BARKING HEADS Puppy Days NEW je delikátní pochoutka pro štěňata velkých a obřích plemen, která je z celé poloviny připravena z britského kuřecího masa a z masa legendárních skotských lososůa pstruhů. Spolu s vyváženým poměrem vápníku a fosforu, je v této receptuře položen výživový základ pro bezproblémový růst těch, jejichž otisk tlapy v dospělosti strčí do kapsy i vlka.
  Od 1 806,00 Kč

  Agil Junior Large&Giant Low Grain Chicken, Lamb, 10kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen s probiotiky a pestrým zastoupením živin.
  739,00 Kč 637,00 Kč

  Wolfsblut WILD PACIFIC LARGE BREED PUPPY 15kg

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata velkých plemen. Receptura se směsí ryb s přídavkem krevet, s celou řadou zeleniny, ovoce a bylin. Látky pro výživu a ochranu kloubů a kostí, prebiotika pro výknné a stabilizované trávení.
  2 530,00 Kč

  Wolfsblut WILD DUCK LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen založená převážně na chuťově atraktivním kachním mase. Krmivo obsahuje široké spektrum ovoce a zeleniny spolu s prvky na ochranu kloubů, svým složením podporuje imunitní systém a trávení.
  2 570,00 Kč

  Wolfsblut BLACK BIRD LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen s krůtím masem. Bezobilná receptura se spoustou zeleniny a ovoce s látkami pro výživu a ochranu kloubů. Prebiotika pro rozvoj přátelské střevní mikroflóry a tím stabilizované trávení. Bylinky a tmavé ovoce s antioxidanty pro silný imunitní systém.
  2 875,00 Kč

  Ibero NATURAL dog MAXI JUNIOR

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro štěňata velkých a obřích plemen psů. Obsahuje až 76% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  Od 1 160,00 Kč

  EssentialFoods Beginning Large Breed

  Essentialfoods Beginning Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více jak 15kg. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 1 370,00 Kč

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken

  Krmivo Calibra pro štěňata velkých a obřích plemen. 90% zastoupení bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. S látkami na podporu kloubů a vazů, minerální látky v dobře využitelné chelátové formě.
  Od 259,00 Kč

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb

  Jehněčí s rýží, rozmarýnem, tymiánem a jablky pro štěňata velkých plemen. Bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin 80 %. S látkami na podporu kloubů, imunity, s dobře dostupnými minerálními látkami.
  Od 285,00 Kč