Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  PETKULT dog MAXI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MAXI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv z krůtího a jehněčího masa, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat velkých plemen v období 6 až 12 měsíců. Mouka z rohovníku jako bezlepkový zdroj energie, s extraktem z brusinek a korýši z Arktidy jako přírodním zdrojem mastných kyselin.
  Od 12,00 €

  BARKING HEADS Puppy Days NEW (Large Breed)

  BARKING HEADS Puppy Days NEW je delikátní pochoutka pro štěňata velkých a obřích plemen, která je z celé poloviny připravena z britského kuřecího masa a z masa legendárních skotských lososůa pstruhů. Spolu s vyváženým poměrem vápníku a fosforu, je v této receptuře položen výživový základ pro bezproblémový růst těch, jejichž otisk tlapy v dospělosti strčí do kapsy i vlka.
  Od 77,00 €

  Agil Junior Large&Giant Low Grain Chicken, Lamb,

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen s probiotiky a pestrým zastoupením živin.
  34,00 € 29,00 €

  Wolfsblut WILD PACIFIC LARGE BREED PUPPY 15kg

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro štěňata velkých plemen. Receptura se směsí ryb s přídavkem krevet, s celou řadou zeleniny, ovoce a bylin. Látky pro výživu a ochranu kloubů a kostí, prebiotika pro výknné a stabilizované trávení.
  116,00 €

  Wolfsblut WILD DUCK LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen založená převážně na chuťově atraktivním kachním mase. Krmivo obsahuje široké spektrum ovoce a zeleniny spolu s prvky na ochranu kloubů, svým složením podporuje imunitní systém a trávení.
  118,00 €

  Wolfsblut BLACK BIRD LARGE BREED PUPPY 15kg

  Receptura krmiva Wolfsblut pro štěňata velkých plemen s krůtím masem. Bezobilná receptura se spoustou zeleniny a ovoce s látkami pro výživu a ochranu kloubů. Prebiotika pro rozvoj přátelské střevní mikroflóry a tím stabilizované trávení. Bylinky a tmavé ovoce s antioxidanty pro silný imunitní systém.
  132,00 €

  Ibero NATURAL dog MAXI JUNIOR

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro štěňata velkých a obřích plemen psů. Obsahuje až 76% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  Od 53,00 €

  EssentialFoods Beginning Large Breed

  Essentialfoods Beginning Large Breed je kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více jak 15kg. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce).
  Od 63,00 €

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken

  Krmivo Calibra pro štěňata velkých a obřích plemen. 90% zastoupení bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. S látkami na podporu kloubů a vazů, minerální látky v dobře využitelné chelátové formě.
  Od 12,00 €

  Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb

  Jehněčí s rýží, rozmarýnem, tymiánem a jablky pro štěňata velkých plemen. Bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin 80 %. S látkami na podporu kloubů, imunity, s dobře dostupnými minerálními látkami.
  Od 13,00 €