Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  štěňata

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Wolfsblut Puppy Cold River

  Wolsblut krmivo pro štěňata malých a středních plemen. Z oblasti šetrného rybolovu receptura chladných vod ze pstruhů a lososů. Se směsí zeleniny, ovoce , řas a bylin, s prebiotiky pro stabilizované a výkonné trávení.
  Od 510,00 Kč

  Canine Caviar Special Needs (kuře)

  ZÁSADITÁ strava Canine Caviar pro psí seniory a psy s nadváhou s omezeným počtem složek, vyváženým poměrem Omega 3 a 6 mastných kyselin a obsahem rostlinných látek, které pomáhají posílit imunitní systém. Krmivo Special Needs doporučují a používají veterináři v USA místo krmiv Prescription Diet.
  Od 217,00 Kč

  PETKULT dog MINI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MINI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat malých plemen ve věku 6 až 12 měsíců. Obsahuje 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií. S moukou z rohovníku a s extraktem z brusinek.
  Od 268,00 Kč

  Wolfsblut Puppy Wild Pacific

  Krmivo Wolsfblut pro štěňata z různých druhů ryb. Bezobilná receptura se směsí zeleniny, ovoce a řas jako zdrojem vlákniny, antioxidantů a vitamínů přírodního původu.
  Od 565,00 Kč

  Agil Junior All Breed Low Grain Chicken,Lamb,Tuna 10kg

  Kompletní krmivo pro všechna plemena štěňat od značky krmiva Agil. Až 70% podíl masa, 18% podíl zeleniny tuzemského původu.
  739,00 Kč 637,00 Kč

  Profine NEW Dog Junior Large Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo, přírodní receptura- kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Glukosamin a chondroitin pro regenerace kloubů a podporu hybnosti, Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 306,00 Kč

  Wolfsblut Wild Game Puppy

  Krmivo Wolfsblut z divokého ptactva a pštrosa. Ojedinělá kombinace bílkoviny spolu s širokým zastoupením ovoce a zeleniny. Krmivo, které Vaše štěňátko uvítá.
  Od 515,00 Kč

  Nativia Puppy Lamb&Rice

  Kompletní hypoalergenní krmivo Nativia pro štěňata všech plemen, vhodné také pro březí a kojící feny. 84% bílkovin živočišného původu.
  Od 315,00 Kč

  Profine NEW Dog Junior Large Salmon & Potatoes

  Přírodní krmivo ProFine z lososa a brambor pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Ovoce, krevety a mořské řasy, bylinná směs pro pro podporu dobrého trávení.
  Od 382,00 Kč

  Wolfsblut Deep Glade Puppy

  Jelení maso a maso z vodního buvola pro Vaše štěňátko v krmivech Wolfsblut. Spousta ovoce, zeleniny a bylin. Spousta antioxidantů, účinných látek pro ochranů kloubů a vazů. Co víc si může štěndo přát?
  Od 525,00 Kč

  EUROBEN Puppy 30-16 20kg

  Energeticky bohaté krmivo pro štěňata s kombinací více zdrojů živočišné bílkoviny bez drůbeží bílkoviny. Bez pšenice. Pro energii do štěněčích her. Krmivo již od 4. týdne života a dospívání mladých psů až do 12 měsíců. Pro všechna štěňata středních i velkých plemen.
  1 299,00 Kč

  Wolfsblut FOODIES CHOICE PUPPY

  Dobrota z křepelek pro Vaše štěňátko. Plná ovoce a zeleniny. Grain-free receptura krmiva Wolfsblut.
  Od 620,00 Kč

  Ibero NATURAL dog MEDIUM JUNIOR

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro štěňata středních plemen. Obsahuje až 78% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  Od 1 160,00 Kč

  Genesis Pure Canada Green Highland Puppy

  Zdravé krmivo bez obilovin s unikátní směsí bílkovin pro štěňata a mladé rostoucí psy. Dostatek vitamínů i minerálních látek s antioxidanty pro přirozené skotačení.
  Od 295,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Puppy Medium Chicken

  Vyrovnaná porce dobrého krmení pro štěňata v dospělosti od 11 do 25kg. Krmení Hills s kuřetem a krůtím pro kvalitní osvalení s optimální hladinou vápníku. Se všemi ingrediencemi pro zdravý vývoj a rozvinutí plného potenciálu.
  Od 468,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Puppy Medium Lamb&Rice

  Vyvážená strava značky Hills pro štěňata středních plemen od 11 do 25kg hmotnosti v dospělosti a březí feny. S kvalitní bílkovinou pro základ osvalení, s dostatečným množství vápníku pro silné a zdravé zuby.
  Od 1 751,00 Kč

  N&D PRIME DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate

  Kompletní krmivo N&D pro štěňata a březí nebo kojící feny středních a velkých plemen.
  Od 1 883,00 Kč

  Calibra Dog Life Junior Medium Breed Chicken

  Calibra krmivo pro štěňata malých a středních plemen s kuřátkem, rýží a jablky. 85% bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. S přídavkem látek na podporu imunity a výkonného trávení, s velmi dobře dostupnými minerálními látkami pro správný chod metabolismu.
  Od 249,00 Kč

  CHICOPEE CLASSIC NATURE MAXI PUPPY POULTRY-MILLET 15kg

  CHICOPEE CLASSIC NATURE MAXI PUPPY je určeno pro rostoucí štěňata velkých plemen.
  998,00 Kč

  Calibra Dog Premium Line Junior Large

  Receptura krmiva Calibra Premium, která je speciálně přizpůsobena prevenci růstových problémů mladých velkých mazlíčků. Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy velkých plemen (nad 30 kg).
  Od 191,00 Kč