stájové vybavení

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Držák Lizu

Moderní Držák Lizu Z Vysoce Odolného Plastu, Který Lze Použít Pro Různé Tvary Lizu (Hranatý, Kulatý). Pro Kulaté Lizy Do 3Kg Se Pořizuje Do Držáku Vyjímatelná Vložka - Např. Pro Liz Equisal. Rozměry Držáku: Délkaxšířka 18.5Cmx19cm. Různé Barevné Varianty. Bez Ostrých Hran.
Od 4,28 €

Rohový Žlab

Vysoce Odolný A Mrazuvzdorný Plast, Žlab Včetně Hrany Proti Okusu A Vyhazování Krmiva. Při Dodávce Není Hrana Namontovaná. Rozměry: Šířka 60Cm, Délka 30Cm, Výška 45Cm, Objem Cca 31 Litrů.
Od 7,59 €

Vázací Řetěz Vodící S Ochranou Pvc

S Panik Karabinou A Klasickou Karabinou, Řetěz Potažený Pvc.
Od 11,50 €

Vědro Stájové, S Držadlem

Objem 12 Litrů, Pevný Plast, S Kovovými Háky Pro Zavěšení Do Přívěsu Nebo Do Boxu Koně, Přídavné Kovové Držadlo Pro Pohodlné Nošení. V Různém Barevném Provedení.
Od 17,89 €

Žlab Pro Jadrné Krmivo - Žlab Pro Hříbata

Netříštivý Plast S Odtokovými Čepy. Objem Cca 9 Litrů, Plast Je Mrazuvzdorný A Velmi Vysoké Kvality. Rozměry: 33Cm Šířky X 33.5Cm Délky X 28Cm Výšky. Kovové Tyče Se Do Žlabu Vkládají Pro Dokrm Hříbat, Které Jsou Ustájeny Spolu S Dospělými Koňmi, Zamezují Příjmu Jádra Dospělým Koním. Lze Je Snadno Vyjmout.
Od 16,33 €

Virkon S Plv 10Kg

Univerzální a nejúčinnější dezinfekční prostředek s virucidním, baktericidním, sporicidním a fungicidním účinkem osvědčený dlouholetou praxí, určený k dezinfekci všech povrchů, vzduchu, vody, ordinací, potravinářských provozů i k dezinfekci vzduchu za přítomnosti zvířat a povrchů těl zvířat.
466,35 € 328,07 €