Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  srst - kvalita, zbarvení

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Brit Care Lososový Olej Pes

  Brit Care Lososový Olej je doplněk výživy pro psy, který pomáhá řešit některé zdravotní problémy jako je lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen atd.
  Od 171,00 Kč

  Canina Lososový olej Lachsöl

  Doplňkové krmivo pro psy a kočky, stoprocentní lososový olej získávaný ze suroviny potravinářské kvality. Lososový olej fy Canina je nezbytný pro podporu regenerace kůže a růst srsti a výměnu látkovou v těle. Je použitelný jak při krmení granulovanou, tak čerstvou (doma připravenou) potravou, vždy krmnou dávku optimalizuje. Je bohatý na vysoce nenasycené mastné kyseliny (eikosapentaenovou, dokosapentaenovou), které si organismus masožravce nedokáže vytvořit a musí je proto získat potravou, neboť jsou esenciální (životně nezbytné) pro zdárný průběh metabolických reakcí v organismu.
  Od 295,00 Kč

  CANINA Mořské řasy

  CANINA Mořské řasy se užívá zvýraznění pigmentace kůže, srsti, nosu, okrajů očních víček, drápů, nášlapných polštářků tlapek, očí. U jedinců s nepigmentovanou pokožkou výrazně snižuje nebezpečí různých kožních potíží.
  Od 188,00 Kč

  Canvit Biotin pro kocky 100g new

  Doplněk stravy pro kočky pro krásu srsti. Komplex proaktivních látek (biotinu, zinku, vitamínů skupiny B a methioninu), který podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti. Pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků. Doporučujeme pro období výměny srsti u línajících koček.
  144,00 Kč 114,00 Kč

  Giom Era Beta-Karoten Plus 180 Tbl

  Přídavek Giom Era Beta-Karotenu do krmné dávky znamená vysoký obsah ß-karotenu v ní. ß-karoten má velmi dobrý vliv na srst, kůži a udržení dobrého zraku. Podporuje maximálně imunitní systém. Vhodné pro regeneraci organizmu.
  494,00 Kč 347,00 Kč

  Giom Era Beta-Karoten Plus 60Tbl

  Přídavek Giom Era Beta-Karotenu do krmné dávky znamená vysoký obsah ß-karotenu v ní. ß-karoten má velmi dobrý vliv na srst, kůži a udržení dobrého zraku. Podporuje maximálně imunitní systém. Vhodné pro regeneraci organizmu.
  250,00 Kč 176,00 Kč

  Giom Era Forte Na Srst Biotin Pro Psy A Kočky

  Giom Biotin je ten správný přípravek pro zdravý vývoj kůže, lesk a správné zabarvení srsti. Vysoký obsah biotinu, zinku a vitamínu E.
  Od 176,00 Kč

  Kronch Lososový Olej

  Kronch lososový olej pro psy je svým účinkem i způsobem zpracování ojedinělým výrobkem na našem trhu. Olej pochází z lososa žijícího v hlubokých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má vysoký podíl stále častěji diskutovaných Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a to pro psa ve vysoce využitelné formě, jasně červeno/oranžovou barvu a příjemnou chuť.
  Od 310,00 Kč

  Lososový olej 100% kocka ZEUS 250ml

  Lososový olej je přírodním zdrojem Omega-3 nenasycených mastných kyselin, DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Je zrojem energie, má pozitivní účinky na kvalitu, lesk srsti, imunitní a pohybový systém.
  254,00 Kč 211,00 Kč

  Lososový olej pes/kocka Grizzly Wild Salmon 125ml

  Doplněk stravy bohatý na EPA a DHA: Omega -3 mastné kyseliny. Pro svůj živočišný původ z volně žijících aljašských lososů vysoce využitelné a při podávání účinné efektivní.
  179,00 Kč 148,00 Kč

  Phytovet Cat Skin a. coat heb-mix 125g

  Phytovet Cat Skin je bylinná směs pro kočky, které mají problémy se svým kožíškem a kůží. Podpůrný doplněk stravy při léčbě ekzémů, zánětů, lupů, vypadávání srti i při línání.
  252,00 Kč 208,00 Kč

  Roboran H Plv 250G

  Roboran H obsahuje mimo nejdůležitějších vitaminů (včetně vitamínu H ) a minerálních látek v optimálním poměru i zchutňující přísady. Jeho pravidelným podáváním je možné výrazně ovlivňut kvalitu srsti a opeření.
  Od 37,00 Kč

  Roboran H pro kocky Barevné plv 60g

  Doplněk specificky účinných látek, určený pro zlepšení kvality srsti zvláště u výstavních a dlouhosrstých koček. Obsahuje převážně látky přírodního původu, které zvyšují kontrast barev.
  103,00 Kč 85,00 Kč

  Roboran H pro kocky Cerné a Bílé plv 60g

  Roboran H pro kočky se používá pro zlepšení kvality srsti, je doporučován jako součást léčby nemocí kůže a srsti. Obsahuje převážně látky přírodního původu, které zvyšují kontrast barev bez vzniku žlutého nebo hnědého nádechu u barevných rázů koček, kde není žádoucí.
  103,00 Kč 85,00 Kč

  Olej konopný pro psy a kocky ZEUS

  Konopný olej je doporučován zvláště při alergických reakcích, díky prokázanému odstraňování symptomu ekzému a problémech srsti. Uplatňuje se i při léčení chronických chorob pokožky. Zvyšuje vitalitu, posiluje imunitní systém, stará se o lesk a elasticitu srsti, stabilizuje látkovou výměnu.
  Od 319,00 Kč

  Canvit BARF Evening Primose Oil 100 ml

  Pupalkový olej lisovaný za studena. Doplněk krmených dávek s protizánětlivým a protisvědivým účinkem.
  451,00 Kč 361,00 Kč

  Canvit BARF Extrudo Alfaalfa 2 kg

  Doplněk do systému krmení BARF z extrudované vojtěšky, pivovarských kvasnic a lněného semínka pro psy i kočky.
  416,00 Kč 333,00 Kč

  Canvit BARF Linseed Oil 0,5 l

  Doplněk do krmiva ze lněného semínka. Lisovaný olej ze lnu pozitivně ovlivňuje trávení, funkci zažívacího aparátu a zdravý stav kůže a srsti.
  515,00 Kč 412,00 Kč

  Canvit BARF Salmon Oil 0,5 l

  Doplněk do krmiva ze za studena lisovaného oleje z norských lososů. Rybí olej je vhodným doplňkem při léčbě onemocnění kůže, chronické nedostatečnosti ledvin a onemocnění kloubů.
  338,00 Kč 271,00 Kč

  Yumega Cat 50Ml

  Doplněk se směsí olejů připravených speciálně pro kočky podporuje zdravou kůži a srst s výsledkem viditelným již po 4-6 týdnech.
  724,00 Kč 449,00 Kč