Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  srst - kvalita

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Aptus Eforion Forte Vet Cps 45

  567,00 Kč 489,00 Kč

  Biotin forte gel (Dog Fellgel) 100ml

  Biotin forte gel je tekutý přípravek s vitaminem H k dosažení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace.
  325,00 Kč 354,00 Kč

  Brit Care Lososový Olej Pes

  Brit Care Lososový Olej je doplněk výživy pro psy, který pomáhá řešit některé zdravotní problémy jako je lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen atd.
  Od 176,69 Kč

  CANINA Biotin forte sypká

  CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
  Od 383,00 Kč

  CANINA Biotin forte tbl.

  Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
  Od 411,00 Kč

  CANINA PETVITAL Biotin tabs.

  Přípravek CANINA PETVITAL Biotin je s vysokým obsahem vitaminu H (1.000.000 mcg biotinu v 1000 g) a dalších látek, které působí velmi příznivě na přeschlou, lupovitou a svědivou pokožku a suchou, lámavou srst.
  Od 354,00 Kč

  Canvit Biotin Pro Psy

  Komplex proaktivních látek v doplňku Canvit Biotin (biotin, zinek, vitamínů skupiny B a methioninu) podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků.
  Od 128,52 Kč

  Dermanorm Kapsle 90 Cps

  Dermanorm olej v kapslích. Přípravek je účinný při různých klinických onemocněních kůže a atopických ekzémech, pro které je charekteristický pruritusn (zarudnutí), suchá a zesílená kůže a šupinatý povrch kůže (lupy apod.).
  590,00 Kč 508,00 Kč

  Ecosin - Chytrá Houba

  Chytrá houba Ecosin je biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (paznehty, kopyta, drápy aj.).
  Od 307,00 Kč

  Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml

  Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin.
  322,00 Kč 289,00 Kč

  Farnam Super 14

  Krmný doplněk pro srst špičkové kondice. Nejoblíbenější americký krmný doplněk a kondicionér kůže a srsti pro koně, psy a kočky. Výstavní srst za pouhých 30 dnů.
  Od 1 244,00 Kč

  Fitmin Srst

  Fitmin srst je přípravek, který optimalizuje stav kůže, srsti a drápů.

  Giom Era Forte Na Srst Biotin Pro Psy A Kočky

  Giom Biotin je ten správný přípravek pro zdravý vývoj kůže, lesk a správné zabarvení srsti. Vysoký obsah biotinu, zinku a vitamínu E.
  Od 222,00 Kč

  Kronch Lososový Olej

  Kronch lososový olej pro psy je svým účinkem i způsobem zpracování ojedinělým výrobkem na našem trhu. Olej pochází z lososa žijícího v hlubokých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má vysoký podíl stále častěji diskutovaných Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a to pro psa ve vysoce využitelné formě, jasně červeno/oranžovou barvu a příjemnou chuť.
  Od 336,00 Kč

  Topstein Fish Cod 250ml

  Čistý, za studena zpracovaný olej Topstein Fish Cod z ryb jihoamerických moří, bez barviv a chemie.
  169,00 Kč 179,00 Kč

  Canvit Biotin Maxi Pro Psy

  Přípravek s označením Canvit Biotin Maxi je vhodný pro psy nad 25 kg: dlouhosrsté psy, bílé psy, línající psy nebo psy u nichž je vyžadována vysoká kvalita srsti a perfektní vzhled.
  Od 205,72 Kč

  Canvit Biotin Pro Psy Nový Tbl 100 G

  Tabletová forma přípravku Canvit Biotin podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků. Snadné dávkování.
  150,00 Kč 134,00 Kč

  Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

  Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
  142,00 Kč 127,00 Kč

  Lososový Olej Pes Grizzly Wild Salmon

  Grizzly Salmon Oil je vyráběn výhradně z volně žijících aljašských lososů. Doplňek stravy bohatý na EPA a DHA Omega-3 mastných kyselin.
  Od 268,00 Kč