Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  srdce, oběhový systém

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Feline K/D Dry

  Veterinární dieta jako kompletní krmivo pro kočičky, kterým selhávají ledviny nebo mají srdeční potíže, případně s tvorbou usazenin a močových kamenů v ledvinách. Zkrmování receptury znamená prodloužení života Vaší kočky, klinicky prověřeno. Vysoce stravitelné bílkoviny, nízký obsah fosforu.
  Od 6,03 €

  Hill's Feline K/D Kapsička Chicken 12 X 85 G

  Kapsičky pro kočičky s nemocnými ledvinami, s problémy s tvorbou usazenin v ledvinách a v ledvinové pánvičce, se srdečním selháním. Kompletní krmivo s kuřecím a vepřovým masem.
  19,41 € 17,39 €

  Hill's Feline K/D Kapsička Beef 12 X 85 G

  Kompletní vlhké krmení pro kočičky a kocoury s onemocněním ledvin, sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách a selhávajícím nebo nemocným srdíčkem. S přídavkem hovězího masa pro zvýšení chutnosti.
  19,41 € 17,39 €

  Hill's Feline K/D Kapsička Salmon 12 X 85 G

  Kapsička veterinární diety s lososem pro kočičky s problémy v horní části močového ústrojí (ledviny, ledvinová pánvička), s tvorbou usazenin a močových kamenů a se srdečními obtížemi.
  19,41 € 17,39 €

  Hill's Feline K/D Konzerva - Hrubě Mletá 156 G

  Konzervička kuřecího a vepřového masíčka v dietě pro kočičky s nemocnými ledvinami, srdíčkem nebo se sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách. Kompletní krmivo.
  1,98 € 1,75 €

  Hill's Fel. K/D Early Stage

  Kompletní krmivo pro kočky s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1) a kočky se srdečními poruchami.
  Od 18,77 €

  Hill's Fel. kapsa K/D + Early Stage (12x85g)

  Kapsičky pro kočičky plné chutného krmiva, které potřebují. Pro zvířata s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1), pro kočičky se srdečními obtížemi.
  20,52 € 17,71 €