senior/light

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Senior

Applaws Dog Dry Senior je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od €273,34

Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
Od €188,02

Brit Care Dog Grain-Free Senior Salmon & Potato

Bezobilná receptura pro starší psy všech plemen. Vhodné také pro psy s tendencí k nadváze, psy s potřebou kontrolovat tělesnou hmotnost. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt. Složky receptury pro dentální zdraví. Podpora buněčné imunity.
Od €90,85

Brit Care Dog Senior Lamb & Rice

Hypoalergenní krmivo od Britu pro seniory všech plemen. Lehce stravitelné, dokonale vyvážené krmivo.
Od €78,21

Brit Care Dog Weight Loss Rabbit & Rice

Hypoalergenní receptura králík s rýží pro psy s nadváhou, po kastraci, v nízké zátěž od firmy Brit. Krmivo určené k dlouhodobé výživě omezující výskyt trávicích problémů, srdečních potíží a onemocnění kloubů.
Od €82,16

Fitmin Solution Soft & Juicy

Fitmin Soft & Juicy je receptura unikátní díky vysokému obsahu čerstvého masa, které je tím nejpřirozenějším zdrojem živočišné bílkoviny v potravě psa. 88% bílkovin živočišného původu. Pět druhů čerstvého masa garantuje maximální chutnost šťavnatých poloměkkých granulí.
Od €137,46

Firstmate Lamb Meal&Rice

Firstmate Lamb Meal&Rice je vhodný pro některé alergiky nebo pro psy dávajících přednost jehněčímu, pro dospívající mladé psy. S aktivními enzymy pro podporu a stabilizaci trávení. S obsahem látek podporující výživu chrupavky.
Od €1147,87

FirstMate Pacific Ocean Fish Weight Control/Senior

FirstMate pro staré psy. Kompletní krmivo zejména pro starší psy a psy s nadváhou. Snížená hladina energie omezuje nežádoucí nárust tělesné hmotnosti, nižší hladina bílkovin je šetrná vůčí vnitřním orgánům, zejména játře a ledvinám.
Od €340,49

FARM FRESH SCANDINAVIA REINDEER Weight Control&Senior

FARM FRESH ze sobího masa. Exkluzivní varianta krmiva, kde primární zdroj bílkovin tvoří maso soba ze skandinávských zemí. Vhodné pro psy se sníženou aktivitou, trpící nadváhou a starší psy.
Od €168,27

Happy Dog Supreme Sensible Lamb Toscana

Receptura Happy Dogu ze středomoří z jehněte a ryby vhodná pro psy alergické, s citlivým trávením, pro psy kastrované nebo pro psy s nadváhou, lze ji použít také jako vyrovnanou stravu pro psí seniory.
Od €105,07

Happy Dog Supreme Sensible Lamb&Rice Neuseeland

Kuchyně v krmivech pro psy z jehněte a vajec. Receptura od Happy Dogu s mořskou solí, bylinami a mlži pro plnohodnotý život Vašeho přítele.
Od €105,07

Happy Dog Supreme Sensible Salmon&Rabbit Irland

Speciální dietní kombinace živin pro zvláštní výživu problémových psů s potravní alergií nebo psů s vysokými výživovými nároky. Králík a losos.
Od €105,07

Wolf's Mountain Dog Island Farm Grain Free

Hypoalergenní grain free krmivo zn. Wolf's Mountain pro psy, vhodné pro všechny psy, zejména však pro starší, obézní nebo sterilizované psy. Kachna, krůta & zvěřina, ovoce a zelenina.
Od €287,56

Naturea Gf Dog Light&Senior- All Breeds

Kompletní krmivo Naturea Grain Free pro psy s nadváhou a psy nad 7 let. Přirozená volba Vašeho zvířecího přítele. Bezobilná receptura pro seniory.
Od €258,33

Profine Dog Light Lamb & Potatoes 15Kg

Hypoalergenní složení kompletní krmiva Profine pro nízkou zátěž: jehněčí maso a brambory, Receptura s předpokladem minimálních alergických reakcí či potravních intolerancí. Nízký obsah tuku a vysoký obsah stravitelných proteinů = vyvážená redukce hmotnosti.
€906,13 €749,71

Wolfsblut Adult Cold River

Speciální krmivo pro psy s citlivým žaludkem, ve kterém se velmi dobře osvědčil pstruh a losos. Bez obsahu obilovin, mořské řasy a byliny.
Od €296,25