Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

senior/light

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Senior

Applaws Dog Dry Senior je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 950,00 Kč

Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
Od 245,00 Kč

Brit Care Dog Grain-free Senior Salmon & Potato

Bezobilná receptura pro starší psy všech plemen. Vhodné také pro psy s tendencí k nadváze, psy s potřebou kontrolovat tělesnou hmotnost. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt. Složky receptury pro dentální zdraví. Podpora buněčné imunity.
Od 117,00 Kč

Brit Care Dog Senior Lamb & Rice

Hypoalergenní krmivo od Britu pro seniory všech plemen. Lehce stravitelné, dokonale vyvážené krmivo.
Od 101,00 Kč

Brit Care Dog Weight Loss Rabbit & Rice

Hypoalergenní receptura králík s rýží pro psy s nadváhou, po kastraci, v nízké zátěž od firmy Brit. Krmivo určené k dlouhodobé výživě omezující výskyt trávicích problémů, srdečních potíží a onemocnění kloubů.
Od 106,00 Kč

Fitmin Solution Soft & Juicy

Fitmin Soft & Juicy je receptura unikátní díky vysokému obsahu čerstvého masa, které je tím nejpřirozenějším zdrojem živočišné bílkoviny v potravě psa. 88% bílkovin živočišného původu. Pět druhů čerstvého masa garantuje maximální chutnost šťavnatých poloměkkých granulí.
Od 198,00 Kč

FirstMate Pacific Ocean Fish Weight Control/Senior

FirstMate pro staré psy. Kompletní krmivo zejména pro starší psy a psy s nadváhou. Snížená hladina energie omezuje nežádoucí nárust tělesné hmotnosti, nižší hladina bílkovin je šetrná vůčí vnitřním orgánům, zejména játře a ledvinám.
Od 440,00 Kč

FARM FRESH SCANDINAVIA REINDEER Weight Control&Senior

FARM FRESH ze sobího masa. Exkluzivní varianta krmiva, kde primární zdroj bílkovin tvoří maso soba ze skandinávských zemí. Vhodné pro psy se sníženou aktivitou, trpící nadváhou a starší psy.
Od 217,00 Kč

Happy Dog Supreme Sensible Lamb Toscana

Receptura Happy Dogu ze středomoří z jehněte a ryby vhodná pro psy alergické, s citlivým trávením, pro psy kastrované nebo pro psy s nadváhou, lze ji použít také jako vyrovnanou stravu pro psí seniory.
Od 136,00 Kč

Happy Dog Supreme Sensible Lamb&Rice Neuseeland

Kuchyně v krmivech pro psy z jehněte a vajec. Receptura od Happy Dogu s mořskou solí, bylinami a mlži pro plnohodnotý život Vašeho přítele.
Od 136,00 Kč

Happy Dog Supreme Sensible Salmon&Rabbit Irland

Speciální dietní kombinace živin pro zvláštní výživu problémových psů s potravní alergií nebo psů s vysokými výživovými nároky. Králík a losos.
Od 136,00 Kč

Wolf's Mountain Dog Island Farm Grain Free

Hypoalergenní grain free krmivo zn. Wolf's Mountain pro psy, vhodné pro všechny psy, zejména však pro starší, obézní nebo sterilizované psy. Kachna, krůta & zvěřina, ovoce a zelenina.
Od 337,00 Kč

Naturea GF dog Light&Senior- all breeds 12kg

Kompletní krmivo Naturea Grain Free pro psy s nadváhou a psy nad 7 let. Přirozená volba Vašeho zvířecího přítele. Bezobilná receptura pro seniory.
Od 1 560,00 Kč

Wolfsblut Adult Cold River

Speciální krmivo pro psy s citlivým žaludkem, ve kterém se velmi dobře osvědčil pstruh a losos. Bez obsahu obilovin, mořské řasy a byliny.
Od 383,00 Kč

Wolfsblut Senior Black Bird

Krmivo vhodné pro psí seniory s alergií na potravu nebo pro psy v nízké zátěži. Krmivo je velmi snadno přijímáno, krůtí maso chutná velmi dobře a chuťově je podobné kuřeti.
Od 439,00 Kč

Wolfsblut Senior Gold Fields

Velbloudí a pštrosí Wolfsblut pro psí seniory. Nízké hladina bílkovin a tuku, bezlepková dieta. S probiotiky pro dobré trávení. S přírodními složkami pro dlouhý aktivní život.
Od 596,00 Kč

Wolfsblut Senior Grey Peak

Kompletní krmivo Wolfsblut pro starší psy s kozím masem a sladkými bramborami. Svalstvo búrské kozy má nízký obsah tuku, vysokou stravitelnost (až 98%) a tím udržuje štíhlou linii i ve vyšším věku, kdy se pejsek stává málo aktivním. S probiotiky a tymiánem pro snadné trávení. Bylinky pro dobrou kvalitu dlouhého života.
Od 474,00 Kč

Profine NEW Dog Senior Turkey & Potatoes

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - krocaní maso a brambory pro seniory. Receptura krmiva mimo jiné obsahuje: organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti a zaručuje tak vysokou kvalitu života i v pozdním věku Vašeho přítele.
Od 317,00 Kč

N&D GF Quinoa DOG Weight Mngmnt Lamb & Broccoli

Granule N&D pro obézní pejsky. Jehně, quinoa, brokolice, chřest. Kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy s potřebou udržet ideální hmotnost.
Od 257,00 Kč

Brit Care Dog Mini Grain Free Light & Sterilised

Receptura s králičím masem a lososem značky Brit Care pro psy miniaturních plemen s nadváhou nebo po sterilizaci. Přídavek výtažku z chrupavek pro kloubní systém, ovoce, zelenina a byliny.
Od 69,00 Kč