Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nuova Fattoria Mister Old Light

  Nuova Fattoria je krmivo pro psy seniory, psy s nízkou aktivitou, nadváhou a kastráty. Nižší hladiny energie, přesto vynikající chutnost. Vepřové a drůbeží.
  Od 16,61 €

  Nuova Fattoria Supreme Light

  Nuova Light je výživa vyvinutá na míru psům seniorům, psům s nízkou aktivitou a nadváhou - snížená hladina bílkovin, tuků a energie - zohlednění zpomaleného metabolismu, ochrana jater a ledvin - poskytuje všechny živiny v potřebné míře. Krmivo minimalizuje nebezpečí torze žaludku – krmivo v trávícím traktu dále nebobtná.
  Od 17,16 €

  NUTRAGold Senior Dog

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro starší psy všech plemen s převahou čerstvého kuřecího a krůtího masa. které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Ovoce, zelenina a bylinky pro celkovou podporu imunitního systému. Obsah prebiotik a probiotik pro stabilizované a výkonné trávení. Šetrně, zdravě, chutně.
  Od 13,39 €

  Nutram Sound Senior Dog

  Kompletní kanadské krmivo Nutram pro starší psy všech plemen. Díky speciálně sestavené receptuře dodává staršímu psímu organismu všechny potřebné živiny, má protizánětlivé účinky a posiluje svaly pro udržení vitality a klouby pro pohyblivost psa.
  Od 20,01 €

  NutriCan Senior Light

  Pro starší psy a psy trpící nadváhou všech plemen. Nutrican je kKompletní krmivo na drůbeží bílkovině s obsahem prebiotik pro stabilní trávicí systém, sleďového oleje pro výkonný imunitní systém a přírodní zdroje látek SYSADOA s předpokladem příznivého vliv na stav kloubů.
  Od 7,73 €

  Orijen Senior

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro dospělé psy - seniory všech plemen s vysokým podílem masa (75%), ovoce, zeleniny a bylin (25%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů.
  Od 6,26 €

  Pro Pac Ultimates Mature Chicken & Brown Rice 12Kg

  PROPAC Ultimates pro starší psy poskytuje dokonalou výživu pro méně aktivní dospělé psy, kteří potřebují ve výživě méně bílkovin a tuku vzhledem k jejich věku nebo aktivitě.
  45,13 €

  Puffins Senior

  Křupavé polštářky krmiva Puffins pro psí seniory. Směs různých zdrojů kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty i ve vyšším věku. Jejich vysoká stravitelnost je velmi důležitá pro sníženou funkci trávení stejně jako fruktoologosacharidy dodávané bohatým obsahem čerstvé zeleniny a ovoce. Snížené zastoupení použitých tuků omezuje nežádoucí nadměrný přísun energie. Jejich obsah v náplních spolu s použitými rostlinnými oleji a lněným semínkem v křupavé cereální části však zároveň dostatečně pokrývá obsah a vzájemný poměr důležitých Ω6 a Ω3 mastných kyselin. Pro lesklý kožíšek.
  Od 5,06 €

  Artemis Medium/Large Breed ALS

  Kompletní krmivo Artemis pro psy středních, velkých a obřích plemen všech věkových kategorií. Vyvážená hladina energie pro optimální hmotnost, kuře, krůta, kachna a losos pro optimální osvalení Vašeho psa. Životní pohoda a dostatek energie.
  Od 14,81 €

  Wolfsblut Senior Black Bird

  Krmivo vhodné pro psí seniory s alergií na potravu nebo pro psy v nízké zátěži. Krmivo je velmi snadno přijímáno, krůtí maso chutná velmi dobře a chuťově je podobné kuřeti.
  Od 23,46 €

  Wolfsblut Senior Grey Peak

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro starší psy s kozím masem a sladkými bramborami. Svalstvo búrské kozy má nízký obsah tuku, vysokou stravitelnost (až 98%) a tím udržuje štíhlou linii i ve vyšším věku, kdy se pejsek stává málo aktivním. S probiotiky a tymiánem pro snadné trávení. Bylinky pro dobrou kvalitu dlouhého života.
  Od 24,84 €

  Dog's love Senior&Light

  Krmivo pro seniory a psy z nízkou aktivitou 100% bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. Krůtí a vepřové maso pro maximální chutnost. Se sníženým obsahem energie.
  Od 7,91 €

  Canine Caviar Special Needs (kuře)

  ZÁSADITÁ strava Canine Caviar pro psí seniory a psy s nadváhou s omezeným počtem složek, vyváženým poměrem Omega 3 a 6 mastných kyselin a obsahem rostlinných látek, které pomáhají posílit imunitní systém. Krmivo Special Needs doporučují a používají veterináři v USA místo krmiv Prescription Diet.
  Od 21,11 €

  Profine NEW Dog Senior Turkey & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - krocaní maso a brambory pro seniory. Receptura krmiva mimo jiné obsahuje: organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti a zaručuje tak vysokou kvalitu života i v pozdním věku Vašeho přítele.
  Od 14,58 €

  Calibra Dog Premium Line Senior&Light

  Calibra Premium pro starší psy, případně pro psy s nadváhou. Nižší obsah energie a správný poměr podpůrných látek pro kloubní zdraví. Receptura napomáhá svým složením zpomalit projevy stárnutí. Ovoce, zelenina a Yucca s antioxidačními účinky.
  Od 8,14 €

  CHICOPEE CLASSIC NATURE SOFT SENIOR CHICKEN-RICE

  CHICOPEE CLASSIC NATURE SOFT SENIOR CHICKEN-RICE je určeno pro psy starší 7 let všech plemen. Granule jsou s vyšším obsahem vlhkosti, snadno se rozkoušou.
  Od 9,61 €

  Fitmin dog Purity Rice Senior&Light Venision&Lamb

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity se sníženým obsahem energie, vhodné pro psy s nadváhou a seniory s jehněčím masem a zvěřinou.
  Od 17,94 €

  PURE DOG FOOD - CHICKEN DINNER

  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
  Od 17,02 €

  PURE DOG FOOD - TURKEY TERRIFIC

  Kompletní dehydratované krmivo PURE bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Strava vhodná pro dospělé a starší psy. Ideální pro psy s velmi citlivým zažíváním nebo ty, kteří mají sklony k obezitě. 2 kg Pure odpovídá 8 kg syrové čerstvé stravy. Balení 2 kg Turkey Terrific obsahuje 0,4 kg dehydratovaného krůtího masa, to znamená 1,6 kg čerstvého krůtího masa.
  Od 18,17 €

  PRINS ProCare SENIOR LAMB/rice

  Za studena lisované krmivo pro psí seniory s citlivou pokožkou, trávením nebo srstí.
  Od 14,86 €