Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  SBÍRKA

  SBÍRKA pro spolek PES NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍTEL

  Proč právě tento spolek? V listopadu 2018 jsme s nimi řešili potřebu naléhavé pomoci pro fenku labradora odebranou od chovatele Státní veterinární správou, která byla ve zbědovalém stavu. Obec se zdráhala proplatit veterinární náklady a pečovatel, který byl jedním z nás, hledal cestu, jak ji pomoci. Oslovil dvě nadace. První nadace pomoc odmítla. Měli jsme fenku podle nich svěřit do péče útulku, kterému by proplatili náklady na veterinární péči následně, ale nepropláceli péči fyzickým osobám. Po právní stránce neřešitelné, protože majiteli feny běžela lhůta pro odvolání se odebrání. V druhé nadaci: www.pesnejvernejsipritel.cz vyšli bez problémů vstříc. Fenka díky tomu dnes žije a užívá si podzim svého života v teple a bezpečí. Bez jejich pomoci by stěží přečkala zimu.

  Celkové náklady na její léčbu se po sečtení vyšplhali na částku 23tis. Kč. Fotografická dokumetace viz. níže.

  Činnost spolku je zaměřena zejména na péči o nemocné, staré či opuštěné psy a jejich ochranu proti nouzi, týrání a nevhodnému zacházení. Více informací naleznete na stránkách http://www.pesnejvernejsipritel.cz. Číslo účtu veřejné sbírky je 2300919018/2010.

  Na prodejně a výdejním místě e-shopů ZVIRE.CZ - MUJPES.CZ na ul.Vranovské 57 máme umístěnu "Putovní kasičku spolku PES NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍTEL" do které lze vložit hotovost přímo. Pokud tedy chcete pejskům v podobných situacích, jako byla ona fenka, pomoci. Kasičku nelze otevřít, nebojte, žádné peníze nejsou pro nás. Kasičku lze otevřít pouze otevírákem na konzervy a otevírá se až po naplnění na Městském úřadě v obci Vestec, kde je i sídlo spolku.

  Za všechny dary všichni pejskové a vůbec zvířata děkují. Kasičku po naplnění předáváme dobrovolníkům ze spolku, kteří ji otevřou, spočítají a peníze předají potřebným.

   

   

   

   

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fenka Daisy

  23 000,00 Kč

  Pokladnička č. 136

  Máme plno. Pokladnička váží přes 3kg a dne 25.11. jsme ji předali k otevření do Vestce. Označení na dně č. 136, obec Vestec. Otevřena pravděpodobně při sčítání dne 10.1.. V 7 kasičkách bylo dohormady 27 414Kč, na naši kasičku tedy v průměru cca 3 916Kč. Pozdrav všem potřebným pejskům. Děkujeme všem, kdo přispěli :-) Nová prázdná kasička má číslo 148.
  3 916,00 Kč

  Pokladnička č. 148

  Na prodejnu přinesena dne 25.11. 2019. Bez penízků váží 200g. S penízkama od vás 3.3kg. Odevzdána dne 29.9. 2020. Otevřena na Městské úřadě ve Vestci dne 9.10. 2020. Ten den bylo otevřeno 6 kasiček a celková částka z nich představuje dohromady 32 456Kč. Na jednu kasičku tedy 5 409Kč.
  5 409,00 Kč

  Pokladnička č. 233

  Na prodejně máme další prázdnou pokladničku, do které můžete vkládat příspěvky na péči pro psy pod správou Nadace "Pes nejvěrnější přítel". Na dně je označená nálepkou č. 233. Pojďme ji naplnit :-)
  0,00 Kč