Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Sabio VET

  Holistické, hypoalergenní granule SABIO VET se řadí k dalším značkám krmiv lisovaných za studena. Technologie lisování za studena umožňuje zachovat vysoké množství přirozeně se vyskytujících vitaminů a enzymů, které je v původní surovině. Oproti extrudovaným granulím v žaludku nebobtnají, ale rozpouští se, čímž snižují riziko vzniku torze žaludku zejména u velkých a obřích plemen psů. Krmiva SABIO VET neobsahují žádné přidané škroby a konzervační látky. Receptury zohledňují nutriční a fyziologické potřeby psů respektující zásady přirozené stravy předků psů domácích. Krmiva SABIO VET obsahují pouze jeden zdroj proteinu a mají nulový obsah obilovin. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  SABIO VET SLEĎ S BRAMBOREM A ROZMARÝNEM

  Monoproteinové krmivo Sabio s tuňákem a bramborou. Bez obsahu obilovin. Vyrobeno technologií lisování za studena. Pro dospělé psy všech plemen. Ze surovin určené pro lidskou spotřebu.
  Od 698,00 Kč

  SABIO VET KACHNA S BRAMBOREM A TYMIÁNEM

  Monoproteinové krmivo Sabio s kachnou a bramborou. Bez obsahu obilovin. Vyrobeno technologií lisování za studena. Pro dospělé psy všech plemen. Ze surovin určené pro lidskou spotřebu.
  Od 698,00 Kč

  SABIO VET SLEĎ S BRAMBOREM A ROZMARÝNEM 5kg

  Monoproteinové krmivo Sabio se sleděm a bramborou. Bez obsahu obilovin. Vyrobeno technologií lisování za studena. Pro dospělé psy všech plemen. Ze surovin určené pro lidskou spotřebu.
  698,00 Kč